Şimdi Ara

Motorola'dan çift çekirdekli işlemcili ve 4.0-inç qHD ekranlı model: XT760

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Motorola cephesinde akıllı telefon tanıtım trafiği sürüyor. Firma, yeni modeli XT760'ın basın duyurusunu Pekin'de gerçekleştirdi.

1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci (işlemcinin hangi mimariyi kullandığı belirtilmemiş), 768 MB RAM ve Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi üçlüsü desteğini arkasına alan XT760, 120.8 mm uzunluğunda, 64 mm genişliğinde, 9.88 mm kalınlığında ve 125 gram ağırlığında tasarıma sahip.

Ön yüzünde 4.0-inç boyutunda, 540 x 960 piksel (qHD) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekrana, dört adet dokunmaya duyarlı menü tuşuna ve VGA çözünürlüğünde kameraya yer verilen akıllı telefonun dahili depolama kapasitesi 2 GB. Kapasite microSD kartlarla yükseltilebiliyor.

Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS, Bluetooth 2.1, HDMI portu ve 3.5 mm'lik kulaklık girişine ev sahipliği yapan akıllı telefonun kamerası 8 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor, 1080p video kaydı yapabiliyor. Kameraya loş mekanlarda çekim için LED flaş ve otomatik odaklama özellikleri eşlik ediyor.

Son olarak 1650 mAh'lik bataryanın yeterli görüldüğü Motorola XT760'ın hedefi Çin pazarı. İleri vadede XT760'ın Çin dışındaki pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı açıklanmamış.

• böyle bir donanıma neden 2.3 ????

• Motorola'da kendini tekrar etmeye başladı tasarımlar yinede güzel fakat donanım artık eski kalıyor üstüne yazılımda eski olunca alınabilirliği azalıyor...

• Google, Motorola ile ne yapmaya çalışıyor anlaşılır gibi değil,hep üvey evlat muamele yapılırmı Motorola gibi firmaya...

yıl olmuş 2012 hala 2.3 versiyon...sanırım en sorunsuz ve stabil olduğu için geliyor çünkü 4.versiyonda hali hazırda çok sorun var denilmekte( yabancı forumlarda)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 8 Haziran 2012; 16:11:01 >
  • Görünüm olarak bana Atrix'i çağrıştırdı. Donanımı da muhakkak hedef alınan fiyat, cihaz ve müşteri segmentine göredir. Fakat bu tarihte tanıtılan böyle bir telefonun Android 4.x ile çıkması daha mantıklı olurdu gibi geliyor bana. Güzel cihaz
  • şaka?

• çift çekirdekler standart hale geldi sayılır ama şu pil kapasitesini hala yükseltemediler
  • buna ICS gelmez kş zaten MOTOROLA AÇIKLAMIŞTI ıcs her telefona geç gelecek diye

• tasarım güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orta sınıf için güzel bir ürün olur ama 700tl üstü fazla gelir bence.donanım özellikleri üst sınıf için kesinlikle uygun değil ama tasarımdan kurtarıyor işte.
  • bluetooth yavaş - NFC yok , İŞLEMCİ belli değil. Android 4.0 için bilgi bile paylaşmamışlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.