Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
70.300
Cevap
512
Favori
4.416.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayna ayarlama dugmesı yolcu tarafındayken gerı vıtese aldıgınızda sag ayna asagıya ıner bu konumdayken manuel ayarlama yaparsanız ayna o konumu hafızaya alır.
    aynı sartları tekrarlıyarak gerı vıtese taktıgınızda aynanın olması gereken konumu tekrar manuel olarak ayarlıyabılırsınız.
  • freeman6161 kullanıcısına yanıt
    Vidalari actiginiz tornavidanin ucu farkli degil mi nereden alabiliriz bunu? Hava filtremi kendim degismek istiyorum bu tip bir tornavida mi lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Torx diye geçer ismi L şeklinde tornavidalardan oluşan bir set alsanız bizim araçlarda birçok yerde kullanırsınız.
  • dream of ice D kullanıcısına yanıt
    Filtre değiştirmek için bagajdaki tornavida yeterli. Sadece klipsleri sokuyorsonuz. Aratırsanız vıdeoları bıle var.

• exenjiu kullanıcısına yanıt
    Bu özellik tüm f30'larda var mı? Benim aracımda ayna bu şekilde aşağı inmiyor. Aktif hale getirmek için birşey mi yapmam gerekiyor acaba?

• CiGa95 kullanıcısına yanıt
    Katlanır ayna yoksa olmayabılır emın degılım
  • Sportline ile sportline plus arasındaki donanim farkı nedir ?

• exenjiu kullanıcısına yanıt
    Katlanir ayna olmak zorunda en azindan. Esimin 316 sinda katlanir ayna olmadigi icin bu ozellik yok ama tek basina katlanir ayna yeterlimidir emin degilim. Belki elektrikli hafizali koltuk donanimida olmasi gerekiyor olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: Nejat6

quote:

F30 yedek anahtar ücretini bilen var mı? Okuduğum kadarıyla isteyince de almanyadan 15gün içinde geliyormuş

Ben aracımı alırken yedek anahtar yoktu. Borusan dan istediler 42 gün sonra geldi. Az daha gelmese ücreti ile yaptıracaklardı. Borusan 1100 TL istedi. Fakat modern line anahtarı bej renk olması gerekiyor siyah geldi

Çok teşekkürler hocam. Bendeki de modernline ancak bendeki anahtarda kaybedilende siyahmış. Bende bej renk olduğunu sanıyordum. Kaybolan anahtarın iptali yapılıyor mu hocam yoksa yeni şifreleme ile 2 anahtar mı geliyor?

bana tek anahtar geldi. diğerini kaybetmişler ama her hangi bir iptal vs yapıldığını sanmıyorum. mantıklı bir soru aslında. anahtarı çevremizden bir çalmış olsa 2 anahtarı da elimizde olmasına rağmen araç rahatlıkla çalınabilir oluyor. bu durumda saçma sapan bir durum ortaya çıkıyor. yakında 2.bakım gelecek. servise gittiğimde sorarım bu durumu

• Kaybolanın iptali yapılıp, eldeki 2 anahtarın yeniden programlanması lazım diye biliyorum.
  • Kaybolan anahtarın iptali için 200 lira işçilik istiyor borusan yeni anahtar içinde 15 gün sonra teslim 1700 lira istiyor.Bu fiyatlarla kendimi çok premium hissettim açıkcası
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Bu yine iyi. Onceden anahtar kaybolunca, kasko geregi tum kontak sistemini degistiriyorlardi ve yanlis hatirlamiyorsam 1200 TL (2004 senesinde galiba) gibi bir rakkam tutuyordu.
    Yeni anahtari programlayan baska anahtarcilar var diye duymustum. Yani iptali Borusana yaptirip yeni anahtari, baska yerde programlatabilirsiniz belki.
  • Nejat6 N kullanıcısına yanıt
    programlasalar bile sonucta mekanık tarafı var bu ısın kumandanın ıcındekı anahtarla kapıyı acabılır her turlu.
  • Aracımı bakıma verdim. İlk etapta polen, hava filtre ve yağ değişimi olacak. Servis ortalama 300euro gibi tutar dedi. Fiyatları bilemiyorum. Günün sonunda netleşecek bakalım ne kadar çıkacak. Bu 3 parça+işçilik bakım için maliyet bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim. Silecekleri de kendim değiştirdim Bosch marka aldım ve şimdilik memnunum. Takması çok kolaymış. Bayrama bugün hazır hale geleceğim kısmetse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcelik

Aracımı bakıma verdim. İlk etapta polen, hava filtre ve yağ değişimi olacak. Servis ortalama 300euro gibi tutar dedi. Fiyatları bilemiyorum. Günün sonunda netleşecek bakalım ne kadar çıkacak. Bu 3 parça+işçilik bakım için maliyet bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim. Silecekleri de kendim değiştirdim Bosch marka aldım ve şimdilik memnunum. Takması çok kolaymış. Bayrama bugün hazır hale geleceğim kısmetse.

Bende güncel fiyatları merak ediyorum.3. bakımı için servise girip girmemek konusunda kararsızım.30 aralık 2014 çıkışlı araç 6 ay sonra bitecek garantisi.Özel servis en fazla 300 lira tutar

İşiniz bitince yazarmısınız hocam rakamı

• quote:

Kaybolan anahtarın iptali için 200 lira işçilik istiyor borusan yeni anahtar içinde 15 gün sonra teslim 1700 lira istiyor.Bu fiyatlarla kendimi çok premium hissettim açıkcası

Kaskonuzda bunun maddesi olabilir, bir kontrol edin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

2. el bir araç almayı planlıyorum. ilk defa lüks segment denecek markalara yöneldim. Daha önce 508 kullanıyordum. Şimdi ise mercedes c serisi ile bmw 320d ve 320ie arasında karar vermeye çalışıyorum.

Şöyle bir sorunum var, modelleri bilmiyorum, malum sitede bmw 320d için olan modeller:

320d
    comfort
    luxury
    modern line
    m sport
    premium
    sport line
    technology
    techno plus

bmw 320 ied için ise:

40 th year edition
    efficient dynamics
    luxury line
    modern line
    sport line
    m plus
    m sport modelleri gözüküyor.

bu modelleri doluluk sırasına göre veya bariz farklarına göre anlatabilecek birileri bana çok yardımcı olacaktır.

daha önce verildimi bilmiyorum ama 770 sayfa olunca haliyle böyle bir çözüm arayışına gittim.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Kaybolan anahtarın iptali için 200 lira işçilik istiyor borusan yeni anahtar içinde 15 gün sonra teslim 1700 lira istiyor.Bu fiyatlarla kendimi çok premium hissettim açıkcası

Kaskonuzda bunun maddesi olabilir, bir kontrol edin.

kasko 1000 liralık güvence vermiş hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: siexs

Merhaba,

2. el bir araç almayı planlıyorum. ilk defa lüks segment denecek markalara yöneldim. Daha önce 508 kullanıyordum. Şimdi ise mercedes c serisi ile bmw 320d ve 320ie arasında karar vermeye çalışıyorum.

Şöyle bir sorunum var, modelleri bilmiyorum, malum sitede bmw 320d için olan modeller:

320d
    comfort
    luxury
    modern line
    m sport
    premium
    sport line
    technology
    techno plus

bmw 320 ied için ise:

40 th year edition
    efficient dynamics
    luxury line
    modern line
    sport line
    m plus
    m sport modelleri gözüküyor.

bu modelleri doluluk sırasına göre veya bariz farklarına göre anlatabilecek birileri bana çok yardımcı olacaktır.

daha önce verildimi bilmiyorum ama 770 sayfa olunca haliyle böyle bir çözüm arayışına gittim.

teşekkürler

https://www.kosifleroto.com.tr/model.aspx?marka=1&seri=2&tip=10&model=93&pg=3&lang=TR#orta

• quote:

Orijinalden alıntı: siexs

Merhaba,

320d
    comfort
    luxury
    modern line........

bahsettiğiniz 3 adet M isimli ve 40. yıl araçlar iç-dış m paket tabir edilen araçlardır. Spor koltukları, M jantları, M tamponları vb. sportif unsurlar mevcuttur. En başta M donanım (m paket, m plus ya da 40. yıl) bir araç isteyip istemediğinize, ya da başka belli tercihlere karar verdiyseniz, onları belirtin ki bilenler daha kolay yardımcı olsun. Mesela her donanımda her iç ya da dış renk yoktur. renk tercihinize göre donanım elemek zorunda kalabilirsiniz. Ya da ben rahatıma düşkünüm, spor koltuk uymaz derseniz de seçenekler azalır.

ek: bir de şunu belirteyim. C serisinde amg araçlar büyük oranda spor süspansiyon ile gelirken, 3 serisinde m pakette spor süsp özellikle istenmemişse gelmez. Dolayısı ile yol konforu olarak daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 28 Haziran 2016; 15:48:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23062307230823092310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.