Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.311
Cevap
512
Favori
4.418.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23052306230723082309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exenjiu -- 27 Haziran 2016; 11:46:48 >
  • Merhaba, yakın zamanda f30 almayı planlıyorum, forumda bir ara race chip satan bir arkadaş vardı, duruyor mu?
  • baha.81 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım bu bagaj havuzundan, araca tam oturuyor, arabanın orijinal bagj döşemesi gibi duruyor. Bagajınız çok fazla kirlenmiyorsa alabilirsiniz, fakat bagajınızda tozlu şeyler taşıyacaksanız kauçuk olanlar daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Ben genel olarak aracı temiz kullandığımdan bu ürünü aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exenjiu kullanıcısına yanıt
    Çok güzel görünüyor, nerden alabiliriz?

• Arkadaşlar merhabalar,araçlarımızın kapılarının kenarlarının boyasının zarar görmemesi(Kapı açma kapamalarda genelde olduğunu sanıyorum) için kullanılan bir ürün var mıdır? Misal çok ince şeffaf bant vb.? İnternette bazı şeyler buldum ama çok kaba geldi.
  • bilgilendirme için teşekkür ederim. Bende çok fazla bir şey taşımıyorum ama ne olur ne olmaz diye düşünüyorum
  • Merhabalar,

m paket ve bir kaç opsiyonlu 320d almak mantıksız mı olur acaba yeni kasaya 1-1,5 yıl varken. Elbette yeni kasayla birlikte değer kaybı olacaktır ancak 2. el satışta muazzam bir zarar etme durumu olur mu sizce ? Fikirlerinizi almak isterim.
  • Çinden malum site üzerinden sipariş verebilirsiniz.

• Def-Tech kullanıcısına yanıt
    Sattım ben hocam.

• exenjiu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• F30 yedek anahtar ücretini bilen var mı? Okuduğum kadarıyla isteyince de almanyadan 15gün içinde geliyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: synweap

Merhabalar,

m paket ve bir kaç opsiyonlu 320d almak mantıksız mı olur acaba yeni kasaya 1-1,5 yıl varken. Elbette yeni kasayla birlikte değer kaybı olacaktır ancak 2. el satışta muazzam bir zarar etme durumu olur mu sizce ? Fikirlerinizi almak isterim.

Bende öyle düşünüyordum, fakat temiz bir 320d M pakete dizel diye o kadar para vermektense , aynı fiyata 40.yıl sıfır dolu dolu 320ied aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

quote:

Orijinalden alıntı: synweap

Merhabalar,

Bende öyle düşünüyordum, fakat temiz bir 320d M pakete dizel diye o kadar para vermektense , aynı fiyata 40.yıl sıfır dolu dolu 320ied aldım.

0km 320d için sormuştum. 40. yıl gerçekten çok mantıklı ancak 420d bütçeyi aşınca 320dye yöneldim o sebeple kafam karışmış durumda.
  • synweap S kullanıcısına yanıt
    Bence gayet mantıklı olur. 320i ED filan boş araba 320d nin yanında

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    200euro demislerdi borusanda bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone_star

200euro demislerdi borusanda bana

Teşekkürler hocam gidip konuşayım

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

F30 yedek anahtar ücretini bilen var mı? Okuduğum kadarıyla isteyince de almanyadan 15gün içinde geliyormuş

Ben aracımı alırken yedek anahtar yoktu. Borusan dan istediler 42 gün sonra geldi. Az daha gelmese ücreti ile yaptıracaklardı. Borusan 1100 TL istedi. Fakat modern line anahtarı bej renk olması gerekiyor siyah geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nejat6

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

F30 yedek anahtar ücretini bilen var mı? Okuduğum kadarıyla isteyince de almanyadan 15gün içinde geliyormuş

Ben aracımı alırken yedek anahtar yoktu. Borusan dan istediler 42 gün sonra geldi. Az daha gelmese ücreti ile yaptıracaklardı. Borusan 1100 TL istedi. Fakat modern line anahtarı bej renk olması gerekiyor siyah geldi

Çok teşekkürler hocam. Bendeki de modernline ancak bendeki anahtarda kaybedilende siyahmış. Bende bej renk olduğunu sanıyordum. Kaybolan anahtarın iptali yapılıyor mu hocam yoksa yeni şifreleme ile 2 anahtar mı geliyor?

• Arkadaşlar hafıza paketli araçlarda geri vitese geçtigimizde sağ ayna otomatik olarak aşağı iniyor, bunu bir kere duvar yanı bir manevrada manuel olarak yukarı kaldırdım ve şimdi geri viteste ayna aşağı inmiyor. Bunu nasıl eski haline getirebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMM3L

Arkadaşlar hafıza paketli araçlarda geri vitese geçtigimizde sağ ayna otomatik olarak aşağı iniyor, bunu bir kere duvar yanı bir manevrada manuel olarak yukarı kaldırdım ve şimdi geri viteste ayna aşağı inmiyor. Bunu nasıl eski haline getirebilirim?

Dikiz ayna ayarı yolcuda yada sürücüde olunca çalışıyordu şimdi hangisinde hatırlayamadım

• 
Sayfa: önceki 23052306230723082309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.