Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 günde 8 bölüm izledim güzel dizi keşke daha önceden başlasaymışım diye kendime kızdım.

Bütün bölümleri izleyen arkadaşlara sormak istediğim bir şey var.Spoiler vermeden söylerseniz iyi olur.

Diziye başlarken Hannibal karakterinin daha ön planda olmasını bekliyordum.Tam olarak iç dünyasını yansıtmıyorlar dizide.Gelecek bölümlerde bu durum değişecek mi yoksa gizemi korumaya devam mı ediyorlar?Dexter'ın tarzına yakın bir şeyler bekliyordum aslında.
  • Dodge kullanıcısına yanıt

İç dünyasını izlediğimiz asıl kişi Will Graham.Hannibal seninde dediğin gibi daha çok gizemli ve karanlık bir tip ama tüm olayların başını çekende aynı zamanda o.Eğer güncele yetişebilirsen, bir sonraki bölümden itibaren Hannibal'ın olmayan duygular biraz daha ön plana çıkabilir.Çünkü Will intikam uğruna farklı şeyler deneyecek gibi.Dexter'ı bitirdim.Dexter katildi evet ama bazı sorumlulukları vardı ve oluşturduğu fake görünüm Hannibal'inkine göre daha normaldi ama Hannibal'daki o karanlık hava insana farklı hissettiriyor.Özellikle cinayet sahnelerinde görüyoruz

• Arkadaşlar diziyi 720 p altyazı sorunu olmadan izleyebileceğim site var mı ? yhada torrent vs linki verebilirmisiniz bulamadım da :)
  • Gayet basitti oysa ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 18 Nisan 2014; 14:21:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Gayet basitti oysa ki

Sağol knk da 480 p ya bunu buldumda kesmiyor işte 480 :D
  • Monitörün karşısına geçince en net görüntüyü bu veriyor.Diğerleri daha kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Monitörün karşısına geçince en net görüntüyü bu veriyor.Diğerleri daha kötü

aynen :D Tvden izlerim ben büyük ihtimal torrent buldum ordan çekiyorum şu an :D
  • Teşekkür ederim bilgilendirme için,izlemeye devam edeceğim.
  • Yeni bölüm geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım -bana göre tabi- 8. bölümündeki "aykırı"lıkları nasıl dengeleyecekler. Daha önce de dediğim gibi bu kafada biri yakalanamaz kendi istemedikten sonra. Yani 8. bölümdeki Lecter'ın dehasına şahit olan birinin aynı zamanda onu yakalatacak şeyin ne olduğu tezini merak ediyorum eğer aksi görüşü savunan varsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Bakalım -bana göre tabi- 8. bölümündeki "aykırı"lıkları nasıl dengeleyecekler. Daha önce de dediğim gibi bu kafada biri yakalanamaz kendi istemedikten sonra. Yani 8. bölümdeki Lecter'ın dehasına şahit olan birinin aynı zamanda onu yakalatacak şeyin ne olduğu tezini merak ediyorum eğer aksi görüşü savunan varsa

Bence o müthiş kurgu biraz kaymaya başladı.

Will Hannibal'ı yakaladığında silahı çekebilirdi ama yapmadı.Gerçekten olayın nasıl ilerleyeceğini mi görmek istedi yoksa cesaret mi edemedi? Veya son ihtimal olarak apayrı bir intikam mı planlıyor? Facebook sayfasında da intikamla ilgili bir şeyler yazmışlardı.Bakalım sonraki bölümler daha açıklayıcı olacak gibi.Bu arada keşke Miriam Lass'ın kol olsaydı.Valla mimikleri falan çok hoşuma gitti.Aynı Will gibi oda.Hannibal 2'sinide birbirlerine benzetmiş Hannibal'ı sorguya çekerken keşke hatırlayıp kafasını uçursaydı dedim Chilton'ın yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Bakalım -bana göre tabi- 8. bölümündeki "aykırı"lıkları nasıl dengeleyecekler. Daha önce de dediğim gibi bu kafada biri yakalanamaz kendi istemedikten sonra. Yani 8. bölümdeki Lecter'ın dehasına şahit olan birinin aynı zamanda onu yakalatacak şeyin ne olduğu tezini merak ediyorum eğer aksi görüşü savunan varsa

1 kere açık veren gene açık verecektir. Bunuda göreceğiz bence yakında. Yakalanmasından çok ben cinayetlerin arka planlarını merak ediyorum. Onları göstermeleri gerek asıl.

• 3 haftadır izlememek nasıl bir işkenceyse 3 bölüm peş peşe patlatmak öyle bir zevk oldu valla yazacak çok şey var ama dizi artık tahmin yapmanın çok ötesine geçti.Sezonun birinci bölümündeki malum olaya nasıl gelecek bu işler çok merak ediyorum.

Ayrıca dizinin bitmesi falan söz konusu değil dimi beyler bir süre uzak kaldım öyle bir şey yapmasınlar ölürüm vallahi.
  • Bu filme geçekten ayıp ediliyor . Zamunda daki link 780 mb . İndirenlerin sayısı az olduğu için indirme hızı bile az . Altyazı da allah bilir kaçıncı yüzyılda çıkacak . Bu insanlar filmden anlamıyor . BU lafı çok az kullanırım ama anlamıyorlar .
  • İngilizce altyazısı bile düşmemiş daha dizinin, anlaşılan uzun bir süre bekleyeceğiz.
  • 8.bölümü ortamlara düşmüştür.8.bölüm
  • 2x08

matruşka bebekleri gibi, birbirlerinin içinden çıkıyorlar nerde o eski cinayetler, sık kafasına gitsin işte ama yok, illa kafa karıştıracak , süsleme! yapacak
    neyse Allah'tan süper kahraman hannibal show izlemedik , kendince bir bölümdü

• La bu altyazı NIRDA NIRDAA . Niye çıkmıyor gene altyazı

edit : Hala %50 yazıyor yahu . Alay ediyorlar sanki . Gotun saat 12 de çıkarmasını biliyorlar ama .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 19 Nisan 2014; 17:32:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr lecterın şarabı koklayarak içmesi beni benden alıyor her bölümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

dr lecterın şarabı koklayarak içmesi beni benden alıyor her bölümde
    quote:

Orijinalden alinti: kukaraça

dr lecterin sarabi koklayarak içmesi beni benden aliyor her bölümde

Şarap mı? Kan bence o.Doc. Vampiral

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 19 Nisan 2014; 22:58:32 >

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.