Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

dizi genel çizgisinden biraz saptı sanki. genel olarak iğrenç sahneler vardı

İlk sezon bolca kan ve farklı cinayetler görüyorduk şimdi boş boş blur efektli seks izliyoruz

yok hocam hakkini yemeyelim sezon cok iyi sadece bu bolum icin dedim bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

quote:

dizi genel çizgisinden biraz saptı sanki. genel olarak iğrenç sahneler vardı

İlk sezon bolca kan ve farklı cinayetler görüyorduk şimdi boş boş blur efektli seks izliyoruz

yok hocam hakkini yemeyelim sezon cok iyi sadece bu bolum icin dedim bunu

Bende bu bölüm için dedim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

Bu sezon dizi bitiyor değil mi ?

Nereden çıkardın kardeş bitmesini?
  • Dizide sonunda güncele geldim.
    Tam aradığım diziymiş gözümden nasıl kaçtıysa.
    Olaylara bakacak olursak dizi en az 2 sezon daha devam eder diye düşünüyorum. Rayting kurbanı olma umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Bitmesini bir yerden çıkarmadım, bitiyor mu diye sordum.

Bitmesine gelince de senaryoyu nasıl uzatacaklar sorusunu sorarım.
    Dikkat ettiyseniz bölüm başındaki kavga sahnesinden sonra Will'in ölümü diye bir şey geçiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Dikkat ettiyseniz bölüm başındaki kavga sahnesinden sonra Will'in ölümü diye bir şey geçiyor.

Ben daha 2. sezona başlamadım, ilk sezon için yorumlara baktığımda dizinin 5-6 sezon süreceğine dair yorumlar okumuştum.

• quote:

quote:

quote:

Clarice Starling.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

bölümü izledikte noldu bitti anlamadım bidaha izlesem iyi olucak çevirmen not düşmüş ama heralde film olan hanniballa yada kitapla ilgili bir söz bakmak lazım

Ben de her bölümü izliyorum ama anladığım olaylar sınırlı oluyor izlerken pek dikkatli izleyemiyorum sanırım
  • Arkadaşlar yine bir olayı aydınlatayım :D

Diziyi yapanlar 7 sezon düşünüyor bütün Hannıbal film serilerini içerecek bir diz, olacak yani mesela Mason Verger diziye dahil oldu Hannibal filminin temeli atıldı Hannıbal yakalanacak Kuzuların Sessizliği filmine bağlanacak sonunda Hannıbal kaçınca Hannıbal filmine bağlanacak ve Hannıbal filminde olmayan sonu dizide yapacaklar 7 sezon içinde yani reyting engeli olmaz ise Hannıbal'a doyacağız tam anlamıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: 54545545454554

Arkadaşlar yine bir olayı aydınlatayım :D

Diziyi yapanlar 7 sezon düşünüyor bütün Hannıbal film serilerini içerecek bir diz, olacak yani mesela Mason Verger diziye dahil oldu Hannibal filminin temeli atıldı Hannıbal yakalanacak Kuzuların Sessizliği filmine bağlanacak sonunda Hannıbal kaçınca Hannıbal filmine bağlanacak ve Hannıbal filminde olmayan sonu dizide yapacaklar 7 sezon içinde yani reyting engeli olmaz ise Hannıbal'a doyacağız tam anlamıyla

Sence Will'e ne zaman elveda deriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Terminator

quote:

Aslında emin değilim ama normalde Will ölmüyor tabi senaristler konudan saptırdığı oldu bir çok kez mesela Chilton'da ölmemeliydi o yüzden Will'in diziden nasıl veya ne zaman ayrılacağından emin değilim ama Hannibal yakalandıktan sonra pek göremeyebiliriz Starling olayına bağlayacaklar çünkü Will emekli de olabilir ölebilir de yani

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: War Terminator

quote:

Aslında emin değilim ama normalde Will ölmüyor tabi senaristler konudan saptırdığı oldu bir çok kez mesela Chilton'da ölmemeliydi o yüzden Will'in diziden nasıl veya ne zaman ayrılacağından emin değilim ama Hannibal yakalandıktan sonra pek göremeyebiliriz Starling olayına bağlayacaklar çünkü Will emekli de olabilir ölebilir de yani

Starling'i oynayacak oyuncu inşallah güzel bir kadın olur O gazeteci kadın gibi olursa (Freddie Lounds) Bu arada Dr. Bedelia Du Maurier'e ne oldu ya? O kadın baya bi Madonna'yı andırıyordu Dracula'daki avcı kadında aynı şekilde (Lady Jane)

Dr. Bedelia
    http://www.imdb.com/name/nm0000096
    Şurda aynı Madonna
    http://www.imdb.com/media/rm1676782336/nm0000096

Lady Jane
    http://www.imdb.com/name/nm0810729

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 23 Nisan 2014; 12:05:58 >

• 4 bölüm arka arkaya izledim .Cok fena bir dizi .3.sezon onayı ne durumda arkadaşlar belli oldu mu .
  • ya şuraya gelip filmden ve kitaptan spoiler koymayın
  • Her bölümde çıtayı biraz daha yükseltiyorlar. Kesinlikle her saniyesi yüklü bir dizi. Breaking Bad'den sonra ilk defa bu dizide aynı hissi yaşadım.

S02E09

Fazla açık göstermiyorlar mı yoksa ben mi ipuçlarını alamadım emin değilim ama hala Will ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. Lecter'ı onun istediği şeye dönüştüğüne dair manipüle etmeye mi çalışıyor(Hala kendine söz verdiği ''reckoning''in peşinde), yoksa gerçekten Lecter'ın istediği şeye mi evrimleşiyor?
  • 02x09

Dr. Lecter'ı "Tanrı" gibi gösteren senaristlerin aynı zamanda Will'i, sözde öldürmesi için görevlendirdiği hayvan terbiyecisinin bunu başarıp başaramayacağını öngörmüş olması gerekiyor. Bu yoldan gidecek olursak bölümün sonunda Will, "Ödeştik" dedi ama bunu ödeşmek için değil de Will'de gördüğü öldürme güdüsünü beslemek için ortaya attığı bir av gibi geldi.

Diğer senaryomda Dr. Lecter çuvalladı ve Will'in de dediği gibi "ödeştiler". Neden öldürmek istemiş olabilir diye düşündüğümde belki diğer bayan hastasının Will ile görüşüyor olmasına ve dolayısıyla Dr. Lecter'ı suçlu gibi gösterecek daha fazla argümana sahip olabileceği öngörüsüne bağlayabilirim.

Keyifli bir bölümdü her iki senaryomda da yanılıyor olabilirim. Amaç geyik işte ama bu bölümde acıkmadım Şu gurme ne zaman yemek partisi verecek yine bekliyoruz

• bu öldürülen adamı sherlock daki adama benzettim

• yine güzel bi bölüm ayı ağızlı adamı hemen gömdüler birkaç bölüm daha oynayabilirdi hannibal ve will aşıklar gibi atışıyor bakalım sonu nereye gidecek
  • Gerçekten çok müthiş bir dizi.Böylesine süper kurgulanmış başka bir diziye daha rastlamadım.
  • 02x09

Harika bir bölümdü.

Bence Hannibal şu ayı ağızlı adamı sırf Will öldürsün diye gönderdi.
    Yavaş yavaş kendine benzetecek, hadi hayırlısı!...
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.