Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mads Mikkelsen dizinin Netflix'te yayınlanarak popülerliğini arttırmasının ardından, "Kesin olmamakla beraber 4. sezon için görüşmeler sürüyor" demiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dönüyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Diziyi yeni bitirdim. İkinci sezon hariç oldukça abartılmış bulduğumu söylemeliyim. Kurgudan, olay örgüsünden ve senaryodan bu kadar kopuk bir dizi nasıl işlenebilir aklım almadı. Sadece iyi bir görüntü/sanat yönetmenliği var. Onun dışında büyük saçmalıklarla dolu bir dizi. İkinci sezonun iyi olmasının nedeni de bu. Oturaklı bir kurgu çevresine karakterleri alarak ilerledi. Sonrası tam bir felaket bana kalırsa.

Diyaloglar ve alt metinler üzerinden ilgi çekici görünüyor fakat özellikle son sezonda hikayenin iyice 'fantastik' bir anlatıya dönüşmesi tüy dikmiş.

3. sezonda bu dediğine katılmakla beraber 1. sezon çok iyi bir build up sezonu 2. sezonda efsane , keza bahsettiğin unsurlarda bir dizi için zirve seviyesinde. o yüzden abartıldığına kesinlikle katılmıyorum. pek benzeri yok bu dizinin o yüzden seveni bu kadar seviyor

• Overrated korkusuyla başlayıp Mads Mikkelsen hayranlığıyla izlemeye devam ettim. İyi ki etmişim. Overrated falan değil. Her sahne birbirinden güzel, on numara dizi. Umarım Netflix 4. sezon için düğmeye basar...

• Arkadaşlar biraz korkağım izliyim mi ne dionuz.daha önce dexter izlemiştim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren720

Arkadaşlar biraz korkağım izliyim mi ne dionuz.daha önce dexter izlemiştim

İzleme.

• Diziye yeni başadım. 2 bölüm izledim. Hikaye biraz havada kalıyor. Çok etkilenmedim ama şans verip devam edicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Why Shy -- 16 Ekim 2021; 10:41:45 >
  • 10.bölümü bitirdim. Dizi Dexter'a benziyor. Bu arada dizide her gün bir seri katil çıkıyor, nasıl bir şehirde yaşıyorlarsa artık.

1. sezonu bitirdim. Son iki bölüm feciydi. Dizi sarmaya başladı.
  • Dizide çok büyük bir mantık hataları var. Spolier olabilir, izlemeyen okumasın.

Cinayet işlendiği zaman ölen kişinin en son nereye gittiğini, kimle görüştüğünü, GSM sinyali nereden geldiği, kamera kayıtları, tanıklar vs. kesinlikle hiçbir araştırma yapılmıyor. Bunlar nasıl FBI ise artık. Bu kadar ölen olmasına rağmen yukarıdan bir müdahale, soruşturmayı devralma gibi durumlar yaşanmıyor.

• Diziyi aylar sonra ancak bitirdim. 3. sezon berbat ötesi, kendimi zorlaya zorlaya işkence çektire çektire bitirdim. Geriye dönüp baktığımda bir tek 1. sezonu iyiydi sonrası kötü bir dizi. İzleyecek varsa kesinlikle tavsiye etmiyorum.

• Dizinin sona ermesinden bu yana en umut verici haberlerden birini veren yıldız, Fuller'ın "birkaç fikri olduğunu" doğruladı.

"Bryan ve tüm oyuncularla birlikte geri dönmek istediğimiz bir sır değil" diyen oyuncu, müjdeli haberi verdi;

Bu er ya da geç olacak çünkü artık gençleşmiyoruz, değil mi? Ama hikaye sıçrayabilir, arada boşluk olabilir, ki bu iyi bir şey. Yani her şey onun için bir yuva bulmakla ilgili ama şu anda ortada somut bir şey yok.

Dizinin iptal edilmesiyle ilgili de konuşan 58 yaşındaki oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:

Neden böyle oldu? Bilmiyorum. Biz diziyi seviyoruz ve görünen o ki başka pek çok insan da seviyor.

"Hiçbirini açıklayamam"

Danimarkalı aktör, "Bryan'ın birkaç fikri var" diye devam ederken, bunlardan bahsedemeyeceğini de ekledi.

Yeniden başlarsak diye hiçbirini açıklayamam.

Hannibal (2013-2015)

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.