Şimdi Ara

D@bbe (2006)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
33.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• tamamdır işte bi kurtlar vadisi ırak a gitcem bide dabbe ye inşallah korkarım dabbe de yaa gerim gerim gerilirim başarılı olmasını ümit ediyorum bende şahsen okul ve büyü yü beğenmemiştim pek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan2004

Film hakkinda tek soyliyebilecegim sanirim turk sinemasinin gelmis gecmis en iyi korku filmi . Az once trilerini izledim ve uzerimde bir gerginlik oldu . En cok korkutanda inanclarimiz geregi cinler konu edilmis . Sahneler alisilmisin disinda . 3 - 10 subat gunleri yine turk sinemasi govde gosterisi yapicak gibi

filmi izlemeden nasıl oluyor da en iyi korku filmi diyorsun
    trailer in da tek dikkatimi çeken şey makjayların yetersizliği ve komikliğiydi
  • "sanırım" demiş.... sanırım türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi korku filmi...

seyretse "sanırım" demez diye tahmin ediyorum.

bu yüzden rıdvana destek atıyorum.

ama maalesef warrior seninle de aynı hisleri paylaşıyorum. ben de pek matah bir şey beklemiyorum açıkçası.
  • merakla beklediğim filmlerden biri. inşallah beklentileri boşa çıkarmaz.
  • en iyisi olucak .http://85.187.136.90/d@bbe.rar iste filmin fragmani !
  • Maddi zorluklar göze çarpıyor hemen,Büyü'de de cinli ögeler kullanılmıştı baydı artık.
  • Önce Kurtlar
    akabinde D@BBE.
  • dabbe japon tarzı bir korku filmi olacak. yönetmen japonya'da yaşamış, sinema eğitimini japonya'da almış. ringu tarzı filmleri sevenler için güzel olacak. ben 10 şubat'ı sabırsızlıkla bekliorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

Maddi zorluklar göze çarpıyor hemen,Büyü'de de cinli ögeler kullanılmıştı baydı artık.

bilemem ama saglam efektler var
     D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

D@bbe (2006)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan2004 -- 26 Ocak 2006 23:21:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 57.ALAY

Önce Kurtlar
    akabinde D@BBE.

aynen
  • Kurtlar Vadisinden sonra Gideceğim Fİlm İşşalllah GüzeL oLur Ne diyelim
  • wala türklerin yaptıı en ii korku filmi the excorcistin türk wersionudur ahueheuheuheueh
  • Açıkçası bende umutlu değilim bu filmden, umarım yanılmış olurum.
  • yaw ne bu ya hemen yok makyaj çok kötü yok maddi zorluklar çok bilionuz dimi ala ala siz kimsinizde bu kadar bilmiş bilmiş eleştiriyorsunuz ya 5 dakka fragman izle filmi yerden yere vur ezik misiniz nesiniz anlamadımki?
  • Bende umutlu degilim cunku fragmandan izledigim kadarıyla korkutmak icin sirf cata pat vardi yani ses yogunlugndan insan geriliyo yoksa bi Saw gibi gerginlik olmuyo bence bu donem sadece Kurtlar V. is yapar diyo duusnuyom ama inşallah yanılırım...
  • Ya o ilk resmi görünce ölecektim korkudan yaa

Zaten korkuyorum cindir, karabasandır. Şimdi uyuyamam artık sabaha kadar ya o nasıl bir resim öyle

Güzel mi olur bilinmez ama sırf resimlere bakınca bile korkunç geldi bana. Bunları görsem sadece korkarım ben filmde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 28 Ocak 2006 4:14:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

Ya o ilk resmi görünce ölecektim korkudan yaa

Zaten korkuyorum cindir, karabasandır. Şimdi uyuyamam artık sabaha kadar ya o nasıl bir resim öyle

Güzel mi olur bilinmez ama sırf resimlere bakınca bile korkunç geldi bana. Bunları görsem sadece korkarım ben filmde

ben 5. resimde tirstim , makyajlar iyi olmus , umarim okul filmine benzemez

• bildiğiniz gibi dabbe bir seri filmdir. Dabbe 2 ve dabbe 3 ile korkutmaya devam edecektir..
  • setten görüntüler pek şahane görünmüyor ama filmi izlemek lazım kesinlikle belki daha iyidir ve ben yanılıyorumdur umarım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.