Şimdi Ara

İki Çocuk Annesinin Oyundaki Eşyalarını Çaldılar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         Bursa'da ikamet eden Naz Çetin, iki çocuk annesi ve 4 yıldan beri üç karakteri ile online oyun oynayan bir oyuncu. 30 yaşındaki Çetin, tüm karakterlerinin çalındığını öğrenince savcılığa başvurdu.

Belirtilene göre hesabında Lara croft, Mitix ve Cekuud isimlerinde karakterleri bulunuyormuş ve 6 bin TL'ye kadar çıkabilen memlağlar karşılığında satılabilecek sanal eşyaların tümü hesabını çalanların eline geçmiş. Eşi Ümit Çetin, bu durumu öğrendiğinde bayıldığı için onu uyandıran kişi olmuş. Naz Çetin, söylediğine göre şifresini kaptırıp soyulduğunda kendini Çıplak bir bebek gibi hissetmiş.

Bu hadisenin üzerine Cumhuriyet Savcılığı'na gidip eşyalarını çalanların bulunması için başvuruda bulumuş. Jandarma Bilişim Suçlar Şubesi hırsızları IP adreslerini takip ederek bulmaya çalıyor. Bu esnada Naz hanım da arkadaşlarından borç aldığı eşyalarla oynamaya devam ettiğini belirtiyor.

• ALLAHIM BU METİN 2 DE NE BULUYORLAR...
  • Ay Allahım Sen Böle İnsanlardan Koru Bizi :D Az Önce Haberlerde İzledim Öldüm Gülmektenya :D 6000TL Metin2 Çarı Olmaz Olsada Bir Oyuna 6000TL Verecek İnsan Yok :D 4YIL Oynamasaydın Kim Oyna Dedi Sana Dimi :D
  • bir an başlığı; " İki çocuk, annesinin oyundaki eşyalarını çaldılar " diye okudum :)
  • Çok çok yıllar öndece

Ko da char için şahin marka arabasını veren vardı.
  • Başlığı okuyunca kendi çocukları tarafından soyuldu sandım
  • Gülsem mi aglasam mı? -.-
  • İP Takip Tamamen Saçmalık :) Polise Bilişim Suçlarına Söylesen Kolunu bile kıpırdatmazlar.Metin2 Kinght Editlenmiş Versiyonu 2sinin ortak yanı sıkıcı olmaları
  • Oha diyorum yani çünkü hak ediyor. Metin 2 oyununda 6bin tllik char olur mu? Saçmalamayın ya,
  • oyun para için değil eğlenmek için oynanır. zaten zamanında bu oyundan bir türlü haz edememiştim.
  • Çok üzücü bir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forexr

Çok üzücü bir durum...

• o oyunu ilk önce kocası oynamıştır, sonra işden dolayı,karakteri güçlendirmek için kocası eşine oynatmıştır, .. bayanda tutuş o tutuş, habire oynamıştır evde... nede olsa ev hanımı..veyahut oyun hanımı...
  • Metin 2 gibi bir oyunda bunun olması komik olsa da sonuçta bu da bir hırsızlık göz ardı etmemek lazım :)
  • Memleketimden böyle haber duymak beni sevindirdi valla yalan yok :D Çocukları çalmıştır XD
  • Ablacım WoW geç böyle durumlarda anında herşeyini geri veriyorlar metin ko gibi oyunlardaki GM'ler bi işe yaramaz zamanınızı boşa harcıyorsunuz öyle dandik oyunlarda.
  • o kadar beddua ediyorum bu oyuna hala çok oynanıyor e buluyorlar ezalet ötesi bir oyun vakit kaybı
  • Bu oyunu bir kere denemiştim. Git 40 tane köpek öldür falan tarzı görevler vardı .Ne sadist oyun la bu. Oyunda bakkala git süt falan al gibi görevler var zannettim..Grafik , senaryo ,oyun güvenliği vasat , ne buluyorlar bu oyunda anlamadım gitti.
    Tabi ben de bilgisayara keylogger yükleyip başkasının kaydını soyduğum oldu fakat bu denli büyük değildi .Açıkçası pek de üzülmedim , oyunda güvenliği geçtim , oyunun sana sunduğu güvence yok .
  • ya harbi ne buluyolar bu oyunda anlamadım bi türlü. arkadaşlar bana dene sende bırakamassın dediler denedim bi şey olduğu yok berbat ötesi. ayrıca ablacım geçmiş olsun.. :)
  • ıyı ıste artık cocuklarına bakar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.