Şimdi Ara

İki Çocuk Annesinin Oyundaki Eşyalarını Çaldılar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Naz Çetin Metin 2 oynuyormuş..." Bende burayı nasıl okudum bi bilseniz
  • işi gucu yok bellı sakallarını bile almamış.. yolda görsen abi diyecek cinsten 6 milyara o kıytırık oyundan sıyrılıp neler yaparsın.. 2 konsol + koca televızyon -kinect move alırsın dans edersın çok daha zevklı gelır ...
  • çarı soyana teşekkür ediceğe yerde mahkemeye veriyo :)
    eline aklını başına toplamak için iyi bi fırsat geçmiş,
    ha illede oynucam diyosan git önce sağlam bi antivirus kur
    sonra sağlam bi firewall sonra sağlambi kayıt defteri koruyucu
    sonra sağlam bi spyware programı sonrada bi anti bot programı
    bak bakalım geri kalan hayatında bidaha böyle soyulmalarla
    karşılaşıyomusun tabi tüm bu programları + oyunu aynı anda çalıştırabilen
    bi pcye en az 2 bin tl bayılması gerek,
    bi oyuna 6 bin veriyosa pcye hayli hayli verir
  • Oyuna milyarlar verceğine git bi sakal bıyık tıraşı yaptır.
  • 1 ayda buluyorlar Örnek adana da var :) Çok sürmedi buldular çalanı
  • HERKES BUNLARİ PAYLAŞSİN ARKADAŞLAR

2 YİLLİK METİN ÜYESİYİM VE ŞİMDİLİK BU KADAR AMA DAHA BİR COK YAPİLAN YANLİŞLAR VAR

METİN2 SEVEREK ÖZELLİKLE 15 YAŞ ALTİ BUTUN
    GENCLERİN VE 15 TAS USTU BİR COK KİŞİNİN OYNADİ BİR OYUNDUR VE BU OYUNDA HAKSİZLİKLARA GELİRSEK AŞAGİDAKİ KONULAR İLE SİRASİ İLE YAZİLACAKTİR

1- BOŞUNA KAYİP ETTİGİMİZ ZAMAN
    2- METİN2 İN BAGLİ OLDUGU GAMELOFT ŞİRKETTİNİN HAKSİZ KAZANAÇLARİ
    3- OYUN KURALLARİNİ KENDİ İSTEDİKLERİ GİBİ YORUMLUYAN GM VE MASTERGM LER
    4- YİLLARDİR GERÇEK PARA İLE ALİNAN İTEMLERİN ŞİMDİ OYUN PARASİ YANİ YANG İLE ALİNMASİ EŞİTLİK İLKESİ NERDE ÖNCEDEN İTEMMİ PARA İLE ALANLAR ŞİMDİ PARASİNİ TEKRAR İSTEMELİ O ZAMAN
    5- YANG SATİŞİNİN YASAK OLDUGUNU SOYLEYEN OYUN KURALLARI KENDI MARKETLERİNDE VE GAMELOTF ŞİRKETİNİN YAN KURULUŞLARİNDA OYUN PARASİ SATMASİ
    6- HESAB KAPATMALARDA SADACE VİDEO İLE BANLANMASİ GEREKEN HUSUSLARDA KENDİ İSLERİNE GÖRE GELEN VİDEO SS VEYA SADECE BİR YAZİYA BAKAN CÜMLELERDE HESAB BANLANMASİ
    7- MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİN YANİ GM VE MASTERGM LERİN İTİRAZLAR HAKKINDA HİÇ BİR YARGİ YOLU GÖSTERMEDEN KESTİRİP KONUYU KAPATMASİ
    8- 1000 LERCE BOT BANLANDİGİ HALDE HEP BİR YENİSİ CIKAN BOT SORUMU KULANİCİLAR YENİ HESAB ACAMAZKEN BOTLARİN HEP YENİSİ GELİYOR OLMASİ
    9- ŞİKAYET EDİLEN BOTLARİN SADECE ADİ DEGİŞTİRİP PARA KAZANMAYA DEVAM ETMESİ
    10- BUTUN BU YAPİLANLARİ ŞİRKET İNKAR ETMESİ
    11- NASİLKİ HER ÇARŞAMBA 11:00 VE 13:00 ARASİ OYUN GÜNCELLENDİKDEN SONRA SADECE BOTLAR NASİL CIKIYOR
    12- BU BOT PROGRAMLARİ METİN KESEN BOTLAR BİLİRSİNİZ NASİL OLUYOR BU PROGRAM HİÇ BİR SİTEDE VEYA KAYNAKTA BULUNMUYOR SİZCE NEDEN
    13-

• 2 çocuğuna 3 oyun karakterine gösterdiği özveriyi gösterdi mi acaba?
  • world of warcaft,starcaft gibi oyunlar varken METİN 2 mario kalır
  • öyle bir olurki arkadaşlarrr...itemler daha fazlda para eder sadece oynamadıgınız için bilmiyorsunuz herkes kafasına göre bişey uyduruyorrr
  • ben böle olay görmedi gülmekten karnıma agrı degilk sancılar girdi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD zazaza ama yazık olmuş çara ama o çarada 6000tl verilmez ben kendim yapaıorum itemlerimi +6duul efsunluitem kendim yaptım mesala bunlar para vererek oynuyolar :DD
  • Benimkinide SoydularRR 55 levL fuLL 2000 hp fu,LL +9 türkistan 05Murat soydular Bilen warsa pm atsın !
  • metin2'de soyulma nedenleri=
    1.GmjupiterGm gibi gm isimli kullancılar gerkeçkte gm değildir gerçek gmlerin gm yazısı parantez içinde olur örneğin:(gm)stenks
    2.Hack kullanmayın hem keylogger bulaşır hemde ban yeme şansınız yüksek kesinlikle kullanmayın uyarıyorum.
    3.Çarınızın şifresini asla kimseye vermeğiniz.En yakın arkadışınız olsa bile!
    4.Yang sitelerine asla girmeyiniz.sonu tr.gg olan sitelere güvenmeyiniz çünkü hem keylogger bulaşır hemde yasal bir durumdur yang satıp alınımı.
    metin2'nin zararları fazladır:
    1.derslerde hep onu düşünürsün dersle alakan kalmaz.
    2.bağımlılık yapar geceleri rüyana bile girer.
    3.sosyal yaşamınız yok olur.dışarı çıkmaktan soğursunuz.
    ben artık oyunu bıraktım.Sadece oynıyıpta çarı soyulan arkadaşların soyulmamaları için ne yapmları gerektiğini yazdım....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.