Şimdi Ara

İki Çocuk Annesinin Oyundaki Eşyalarını Çaldılar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6000tl değerinde bir çar var hanfendi benım metın2 carlarımda var. fakat siz oyuna kapılıp para yatırmadıgınız ıcın , eglenmedıgınız ıcın 6000tl deger etmez dıyorsunuz oyunda hesap takasları alımları cok :)
  • 6 bin veren illa ki oluyor oyun bağımlıları çok türkiyede hele ki metin2 bağımlıları aşırı fazla
  • 3 yil önce bende oynardim tabi soyulana kadar kadinin ne hissetigini çok iyi biliyorum....
  • yazık olmuş gidip yüksek grafikli oyunlar oynamaz. git sen online. bi oyuna 6 bin tl yatır. daha nedeyim bide2 çocuk annesi daha neler görcez. al xbox 360 takıl kafana illa online mi oynıcan. git. live kafanı yaşa. yazık. üzüldüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubberkay -- 11 Aralık 2011; 21:14:46 >
  • Bu arada iki çocuk annesi olması neden vurgulanıyorki :D
  • çocuklarını bot olarak kullanıyodur bu :Pp
  • yaa sikayet icin muhattap oldugu kisinin yüz ifadesini gormek isterdim. ya ne cesaretle böyle keyfi bi sey icin sikayet edebildi o bise degil ilk dedigi ne oldu acaba? "sikayette bulunmak istiyorum, sanal oyun karakterimi caldilar!"
  • iki cocuk anneside bişeymi şimdi bizim arkadaşın babası var eyüp amca adam 50 yaşlarında bunu oynuyo .
    not:4 cocuk babası
  • Yardım kampanyası açalım yengemize...
  • git yemek yap ne isin var oyunla bide kadın
  • Türk kadını böyle sakallı ve bıyıklı olursa bu tür oyunları oynamaya devam eder
  • RESMEN TİKSİNDİM BU OYUNCU KİMLİĞİNDEN :)
  • Komik birde bayılmış komediyaaaa insanlar artık oyunların esiri olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

oyun para için değil eğlenmek için oynanır. zaten zamanında bu oyundan bir türlü haz edememiştim.

buna katılıyorum oyun para için değil eğlenmek için oynanır...ve paranın işin içine girdiği nokta da bunlar yaşanmaya başlıyor
  • Üzücü bir durum bukadar bagımlı olmak sadece bir oyun ustune bukadar durmak uyuşturucu bagımlısı gibi bır sure sonra tedevi şart oluyor tedevi olamıyanlarlar intahara kalkışıyor bu bir fırsat bence başka işlere yönelsin oyun tabiki oynasın ama 1-2 saat zevk için bagımlı gibi deyil...
  • İyi olmuş...
  • Bende yeni oyun çıkarıp köşeyi dönmeyi planlıyorum adı'da ahmet 2 olcak.
  • Siz birde Knight Online a bakın bakalım:) Benim kaçtane arkadaşım ve ben soyuldum bende bısey yoktu ama arkadasımın 1.5 mılyarlık itemleri çalındı oda mahkemeye başvurdu ama hala tık yok :)
  • BENDE BURSADAYIM BENIDE SOYDULAR 34 YASINDAYIM OYUNU SEVIYORUM HALAN OYNUYACAGIM SOYAN KISI ÇARI UZERINE GECIRDI GM ILE YAZISMALAR DEVAM EDIYOR INS YAKINDA ALICAM HALIKARNAS SERVER
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.