Şimdi Ara

Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds

Washington, on yıllık kaçıştan sonra geri dönen CIA’in en tehlikeli kaçağı rolünde karşımıza çıkıyor. Gönderildiği Güney Afrika’daki hücre evi paralı askerler tarafından saldırıya uğrayınca, acemi ajan (Reynolds) da onunla birlikte kaçar. Bu sıradışı ikili kendilerini kimin öldürmek istediğini anlayana kadar hayatta kalmak zorundadır.

Son bir yıldır Cape Town’da yaşadığı durgunluk Matt Weston’ın sinirini bozmuştur. Dört dörtlük bir ajan olmak isteyen, sadık bir çalışan olan bu “kahya” kendini kanıtlamak için bir fırsat beklemektedir. Karşısına çıkan ilk vaka ise o ana kadar tanıdığı en tehlikeli adamla ilgilidir.

Oyuncular:Ryan Reynolds,Denzel Washington,Vera Farmiga,Brendan Gleeson,Robert Patrick,Tanit Phoenix,Liam Cunningham,Sam Shepard,Joel Kinnaman,Stephen Bishop,Rubén Blades,Jake McLaughlin,Fares Fares,Nora Arnezeder,Daniel Fox

FRAGMAN

Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Denzel Washington varsa izlenir.
  • güzele benziyor
  • arkadaşlar filmi nasıl buldunuz?
  • Fragmanı güzeldi , izleyenler yorum atarsa ona göre gidicem.
  • Şimdilik eleştiriler fena durmuyor genel olarak beğenilmiş bu arada dilimize Düşmanını Korurken diye çevrilmesi ayrı bir başarı.

Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds Safe House (2012) | Denzel Washington - Ryan Reynolds

• İzleyenlerden yorumlarını bekliyoruz.
  • Aldım listeye, teşekkürler.
  • izlerim
  • hemen izliyorum
  • izledim fena film değildi.
  • Gayet güzeldi. Cevahirde izledim, ses sistemide mükemmeldi. Filmin içindeymişim gibiydi resmen.
  • Film iyi güzelde kamera çekimlerini beğenmedim zırt pırt zoom yapıyo kamerayı sallayıp duruyo, 1. amatör kamera 2. bu tür çekimleri oldum olası sevmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Denzel Washington varsa izlenir.

Bunu yazmak için girmiştim, filmin konusunu bile okumadım. İlk mesajda senin mesajını gördüm, süpersin
  • Dvdrip çıktı
  • İndirelim bakalım Denzelin hatrına izlenir beğendiğim nadir oyunculardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 23 Mayıs 2012; 21:57:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

**** bakalım Denzelin hatrına izlenir beğendiğim nadir oyunculardan

ama altyazı çıkmadı henüz
  • denzel reis için izlicez bakalım
  • BluRay de çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

BluRay de çıktı

hocam bulurayde altyazı da çıktı mı link atabilir misin p.m.den.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.