Şimdi Ara

KAL ONLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
29.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Kal online indiriyorum ss leri hoşuma gitti.Bu oyunu oynayan kişi varmı varsa bana oyunu biraz aça bilir mi nasıl birşey.

•  KAL ONLİNE

KAL ONLİNE

Bunları google dan buldumwww.kalonline.com da daha iyilerivar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihanna -- 15 Ocak 2006 16:12:45 >

• aga uzun zamandır oynuyorum muhteşem bişey oyuna girince bna haber yolla isim:Jamescyalnız bu resimlerdeki esyalar oyunda yok
  • selam ben kalonline oynuyorum level 50 magem var adı NOM bence iyi bi oyun tamam item biraz zor düsüyo ama silkroad daki gibi gereksiz itemler yok paso itemde düsünce o oyunun anlamı yok az kasman lazım hersey icin daha zevkli oluyo + kalonlineyi elestirenlere oyun hakkında yeterince bilgi almadan karar vermeyin ben level 50 karakter yaptım silkroadda oda sıkmaya basladı hersey beles hic bi zorlugu yok belli seviyeden sonra sıkıyo ama kalonlineyi daha iyi buldum oyuna baslayana yardımcı olurum ama sabır lı olmak lazım benim level 50 olmama ramen level 50 hic itemim yok ki level 60 larda bile nadir ticaretle alınıyo level 65 oluncada deyme magenin kefine 3 tane alan büyüsü acılıyo ays yamuru meteor yamuru layting büyüleri sitede skiller ve armorlar silahlar karakterler hakkında bilgi var tavsiye ederim yardımcıda olurum google den kalonline yazıp ilk siteden bilgi alabilirsiniz
  • Peki skill nerden açtırıyoz? Hangi karakter açalım? Okçu iyimi*
  • quote:

Orjinalden alıntı: nom

selam ben kalonline oynuyorum level 50 magem var adı NOM bence iyi bi oyun tamam item biraz zor düsüyo ama silkroad daki gibi gereksiz itemler yok paso itemde düsünce o oyunun anlamı yok az kasman lazım hersey icin daha zevkli oluyo + kalonlineyi elestirenlere oyun hakkında yeterince bilgi almadan karar vermeyin ben level 50 karakter yaptım silkroadda oda sıkmaya basladı hersey beles hic bi zorlugu yok belli seviyeden sonra sıkıyo ama kalonlineyi daha iyi buldum oyuna baslayana yardımcı olurum ama sabır lı olmak lazım benim level 50 olmama ramen level 50 hic itemim yok ki level 60 larda bile nadir ticaretle alınıyo level 65 oluncada deyme magenin kefine 3 tane alan büyüsü acılıyo ays yamuru meteor yamuru layting büyüleri sitede skiller ve armorlar silahlar karakterler hakkında bilgi var tavsiye ederim yardımcıda olurum google den kalonline yazıp ilk siteden bilgi alabilirsiniz

şey benim char hack yemişti yardım edebilir misin?(tekrar başlicamda tabi sen yardım edebilirsen)server naraeha

• Demosty kal online da bana yardımcı olurmusun yeni başlıcam da, kısa bilgi verirsen sevinirim. Nasıl kascağım,item yapma,skill verme fln
  • oyunda 3 çeşit char var knight archer ve mage item yapma olayı canavarlardan düşebilr öğretmenin verebilir veya shoplardan alabilirsin skill verme ilk şehir(narootuhta)3 tane npc var bow master knightage master gibi her lvl atladığında 1 sp alıyorsun ve buralarda splerini kullanıyorsun kafana takılan birşey var mı?
  • Hmm peki sence ne açayım archer knight yada mage? Hangisi
  • hiçbir fikrim yok hangisini istiyorsan?
  • Neyse herşey için sağol kardeş bende update ediyom şuan başlıyom yakında kala :)
  • oynuyodum bıraktım
  • Kaç mb?
  • 250 yada 300 mb tı o ara işte
  • arkadaşlar bende en azından dekaron çıkana kdr oynayabilirim beendim boyutuda küçükmüş ii de boyutu küçük olduu için kötü deil demi ss ler fln ii de...

bide pvp sistemi nası pvp sistemi zayıfsa hiç başlamıyım heroyuda ole bıraktım zor kasılıodu 36 lvl de kasmaktan sıkıldım....çizimleri en az hero gibi pvp side en azından knight gibi olsa yani nonstop savşa alanı olsa cz gibi ii olur yani vede pvp teklif etmede olsa ii olr oynarım...
    PVP SİSTEMİ NASI???BU OYUNDA??

ha bide cinsiyet olarak sadece sitedekiler mi var yoksa mesela knghti sadece erkek archeri sadece kız fln gibimi??? bide faction fln gibi oyun 2 3 e fln aırlıomu(kabile fln)gördüüme göre ırk yokta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Nameless_ -- 31 Ekim 2006; 14:16:11 >
  • bide arkadaşım oyun ing mi yoksa korece mi??*
  • uppp cevap bekliom!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_ExecutioneR

arkadaşlar bende en azından dekaron çıkana kdr oynayabilirim beendim boyutuda küçükmüş ii de boyutu küçük olduu için kötü deil demi ss ler fln ii de...

bide pvp sistemi nası pvp sistemi zayıfsa hiç başlamıyım heroyuda ole bıraktım zor kasılıodu 36 lvl de kasmaktan sıkıldım....çizimleri en az hero gibi pvp side en azından knight gibi olsa yani nonstop savşa alanı olsa cz gibi ii olur yani vede pvp teklif etmede olsa ii olr oynarım...
    PVP SİSTEMİ NASI???BU OYUNDA??

ha bide cinsiyet olarak sadece sitedekiler mi var yoksa mesela knghti sadece erkek archeri sadece kız fln gibimi??? bide faction fln gibi oyun 2 3 e fln aırlıomu(kabile fln)gördüüme göre ırk yokta...

knight sadece erkek , okçu kız , büyücü kız

pvp sistemi istediğin adama duello teklif edebiliyosun. ama duellerde pot kullanmak yok. cumartesi günleri türkiye saati ile saat 14:00 da kale kuşatması var. ittifaklar var. 8 guild bütün guildlere karşı kaleyi savunuyo. amaç tepede bayrak var onu öldürüp yerine kendi bayrağını takmak. defans takımında toplar var. kaleden atıyosun sana saldıranlara. kaleyi ele geçiren oyunun tax ını ele geçirmiş oluyo. npclerde normal tax yokken %85 tir. onu %95 e çıkartırsan o şehirde yapılan alışverişin %10 u ittifak liderine gidiyo.

oyunda item düşme oranı baya bi düşük.

son olarak oyunda acayip hileler mevcut. tek vuruşta öldürme hileleri bu adamlar takır takır lvl atlıyo. CCF denilen sahte kredi kartı ile oyunun online shopundan item alıp süper silahlar yapabilirsin. bence pek bulaşmayın.

• ya uyelik alcam Authentication Number istiyo
  • Oyun ing... Ama bana çok sıkıcı geliyor du o yüzden bıraktım...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.