Şimdi Ara

KAL ONLİNE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
29.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw bu oyun nekadar gelişmiş boyle :D ben bu oyuna ilk çıktığında başlamıştım baya bi gelişme olmuş
  • oyuna baktım ama sarmadı cok mat bence,
    kutuk gibi karakterler.
    ss ler yanıltıo insani
    oyunu sevenlere lafım yoq sonucta renkler ve zevkler tartısılamaz...
  • yaw demosty kardeş bende lwl 7 archer war serwer 2. (adını hatırlamıyorum) sen kaçıncıdasın birde archer skili açtırcamda nasıl
  • slm bende oynuyorum ama kasmak zorr.İtem drop düsük ama 50++ olursan cok rahatlıyorsun.
    Ben private server tavsiye ederim.
  • private server araştırdım ama bulamadım eğer biliyorsan sitesini falan yazarsan sevinirim
  • Grafikler güzel
  • private serverde oynamak eğlenceli gibigözüksede aslında seni rahata alıstırıyo ama istiyorsan google dan kalonline serverleri yaz orada games 1000 diye bir site var oradan bak beğen:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sharken -- 9 Nisan 2007; 17:22:47 >
  • slm beyler ben şuan indiriyorum kal online acaba hangi serverde başlayayım bi cevap verin lütfen beraber kasarız
  • ben indirdmiştim çok berbat bi oyun onun yerine legends of ares e başlayın güsel bi oyun
  • AGALR N OLCAM :s
  • quote:

Orjinalden alıntı: apple26

AGALR N OLCAM :s

• kal geldi valla yeter yaw :D
  • ya arkadaşlar yardım edin acil plssss kal online indirdim açıldı ama ekranda sureklı golgelenmeler oluyor goz kırpar gıbı kararıyor neden acaba yardım plssss
  • ya onca oyun varken kal online ile vakit harcamayın 2 sene oynadım. oyunun suyu çıktı herşeyin hilesi var neredeyse. feci lag var. bişey düşürmek nerdeyse imkansız. haftalarca kassan dropsuz geçirebiliyosun onca süreyi.
  • ya oyunda koxps felan yokmu arkadaşım sölein sitesini indirelim yaw
  • Bu oyunu oynamak isteyen ya da oynayan arkadaslar Drop nedir unutsun........
    Neden mi ? Drop felan yok oyunda varsa da ben görmedim
    Hayatimda görmedim böyle drop olmayan bir oyun dahaaaa

O yüzden bırakıyorum oyunu...
  • Oyunu bende epeyidir oynuom ama en hoşuma giden karakter KNİGHT Çünkü hayvanı öldürdükten sonra 1-2 kılıç oyunu yapıo ve kanlar fışkırıo ve sana belli bi%deli şekilde hp gelio oyundaki strateji harika ama biraz grafiksel yönden iyi değil ama hergin yeni patchler geliyor kısa bir süre içinde çok ii yerlerde olacagına inandığım bir oyun

• Knight Karakterim var benımde Para sıkıntısı cekıyorum malum drop yok oyunda item düşmüyor ve almaya kalkınca para yetmıyor......... Bu yüzden oyuna ara verdım düzelir heralde biraaz zamanla
  • Arkadaşlar oyunda nasıl level atlanıyor Level Kasma Sistemi nasıl ???
    Görev mi yoksa hep yaratık mı kesiyosun Görev varsa başlarım bakan yok galiba konuyoa :( :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: empireking

oynuyodum bıraktım

ya bana üyeliğğini pm den verirmisin ben üye olamadım ne olur ver
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.