Şimdi Ara

KAL ONLİNE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
29.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben indiremıorum client a tıklıorum olmuo bı A bıde B var flashgetle ındırmeye calısıorum olmuo yardım plz acaba test server clientinimi ındırcem
  • bence boşuna uğraşmayın çünkü grafik iğrenç bence knight oynarım daha iyi resimlere aldanmayın...(seven vardır o ayrı)...
  • Arkadaşlar masaüstünde KalOnlineEnglish E tıklıorm launcher çıkıo ondan sonra bir hata yazısı çıkıo şu yazıo''Connection With The Server Has Lost. Please Start The Game Again'' Yazısı Çıkıor Lütfen Yardım
  • Arkadaşlar itemleri nasıl basabiliyoruz? Yardım plssss.
  • japon tarzi oyunlar nedense beni hic sarmiyor
  • Arkadaşlar Lütfen Yardım Lütfennn yazıo''Connection With The Server Has Lost. Please Start The Game Again'' Ndn bu hatayı werior çözümü nedir lütfen yardııım
  • Hiç Kimse Bilmiyormu yardm edecek olan yok mu şu koca sitede lütfen yaa
  • o netle yada oyunla alakali bi sorun ve bu arada oynicaksaniz bana haber verin private oynialim org. uzun suruo adam olması
  • Yaw okan41 sen biliomusun bunu nasıl düzeltebileceğimizi ?
  • @ZorraC bastan yükle olmazsa bastan indir

@Okan41 bildigin yeni acilcak ii bi PS varsa birlikte paslayalim
  • Saol PureHate Denicem
  • Hmn bakariz knk Bu arada grafigleri igrenc diosnzda en düsük seviyeye mi getirip oynadınız oyunu süper grafikleri war knightı 1.000.000 a katlar Post kasmiim die buraa ekliim linki http://www.r3volutionserver.com/
    x120 EXP
    x50 Egg EXP Drop kafasına göre Türk GM war galiba ondan ilgimi cekti nicki oKTaY heralde Türk tür Ben basliorm buna PM leşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan41 -- 27 Eylül 2008; 0:20:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: madslayer

bence boşuna uğraşmayın çünkü grafik iğrenç bence knight oynarım daha iyi resimlere aldanmayın...(seven vardır o ayrı)...

Knight nedir ki yaw Bence baya kötü saçma sapan bişey (seven wardır tabi ) Knight ın bi tek pvpsi ii grafikleri hic guzel deil Kal onlineda Pvp güzel grafiklerde baya güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan41 -- 29 Eylül 2008; 0:33:07 >

• Yaw Akşamları Girilmiomu Oyuna kore giriş saatleri war galiba
  • Bugun bakımda normalde gece fln oynuorm acik olmasi lazim Mageim 62 lwl oldu gelirseniz nickim Oqan
  • beğenmedim
  • hatırlatayım oyunda drop çok az ve para çok değerli
  • PW de oynuorz biz droplar fln baya yüksek Para lwl 1 yaratiqtan 12k gelio para alanla kesiorz er bi yaratiktan 4 torba para düsüo hepsinde 100k 100k war
  • lwl 83 knightim var di r3volutionda ama rest cekildi servera ismim DestroyerTurk du herkes tanirdi beni :)
  • bende su anda indiriyorum birde ben bakayım su oyuna :) 352 mb mış zaten ufak güzel deilse bile bakmış olurum üyelik aldım şimdi indiriyorum :) zorlandığım bir yer olursa yazarım arkadaşlar sanırım aranızda uzman olanlar epey fazla.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.