Şimdi Ara

Gamescom 2011 - 3D'ye Yeni Çözüm: 3D Dürbün!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
1
Favori
17.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'den 3D için farklı bir alternatif.

• Tek cümle:

Sony Aştı...
    ..............

Bilim kurgu filmlerinde ve masseffect gibi oyunlarda karakterin gözünde aksesuar olarak görürdük böyle gözlükleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero2900 -- 27 Ağustos 2011; 13:40:53 >
  • Baba çok iyi ya !
  • Adamlar yapıyor abi.
  • Çıktığı zaman 3D Tv'lerin fiyatlarının düşeceği kesin bence. Umarım çok pahalı fiyata satmazlar çıkınca
  • x men den cyclops gibi olacağız desenize :D
  • utanmasalar 3d teleskop yapcaklar bu bıttıkten sonra :D ınsanlara once 3d tv yı sattılar sımdıde aslında 3d tv ye gerek yok bu gozluk sayesınde ızleyebılırsınız dıyorlar ne guzel pazarlama stratejısı dımı :) fıyatıda bı 3d tv kadar olur bunun
  • çok gzl bişeydir heralde ama baya pahalı olur bu kesin :)
  • sony kendini aştı. baya aştı aştıda aştı öyle böyle değil bayağı aştı...
  • bunun tek eksisi tek kişilik ve pahalı olursa tv nin yerini alması zor olur ama mükemmel bi teknoloji ya bide sağa sola dönünce buda dönüyosa varya slient hill mükemmel olur düşünsenize arkanızdan geliyo bi dönüyosunuz :D
  • Eğer ucuz olursa 3d tvler çöpe gider.Yalnız virtual boy gibi olmus
  • Erdinç abi süpersin. Ben bu ürünü hiç bir yerde görmedim resmen araştırmacı gazeteci gibi gidip, bulmuşsun. İşte BSC farkı ve Erdinç İyikul kalitesi. Bayıldım ürüne...
  • Böyle birşeyi önceden bir filmde görmüştüm, çocuk aynen böyle birşeyi takıp roller coaster gibi birşeydeydi yanılmıyorsam.
  • İyice sanal dünyanın içine gireceğiz. İçine bir de yön sensörü, grafikler de fotoğraf kalitesine geldi mi tamamdır.
  • sony number one
  • Sony aşmış, adamlara helal olsun yapıyorlar
  • bunu oynarken sakat kalır ınsan
  • Gözlüğün çok farklı bir jack çıkışı var. Bu desteği sağlamak için PS3'e de bu jack girişinden eklemek gerekir. Ki bu mümkün olamaz herhalde.(Yeni sürüm çıkmadıkça.) Görünüşe göre bu teknolojiyi PS4'de görebileceğiz.
  • bunlardan sims'de vardı (:
  • Eve hırsız girse toplayıp götürecek ruhumuz duymayacak :D Gözünün dibinde olduğu için IMAX etkisi yaratır muhteşem bir cihaz. Haber için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.