Şimdi Ara

Gamescom 2011 - 3D'ye Yeni Çözüm: 3D Dürbün! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
17.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be bu ne ta
  • valla ucuz bir fiyata çıkarsa çok güzel olur ama kesin pahalı olur bunun gibi bir cihaz almak nasip olmaz : (
  • şu cocugun yerinde olmayi isterdim baksana bsc ye manset olmus :D
  • ilerde ivme ölçer ile hareketleri de algılar harika bi hal alır
  • Göz sağlığını kötü yönde etkileyecek olduğundan bu ürünün 3D TVlerin yerini alacağını düşünmüyorum. Arada bir bununla oyun oynamak tabi ki güzel olacaktır.
  • Bir nintendo fanı olarak sony yi gerçekten tebrik ediyorum çok güzel birşey yapmışlar.
  • İyi de bu yeni bir şey değil ki... Piyasada birçok VGA kablodan bağlantılı 3D gözlük bulunuyor. Alemsiniz ha

3DTV 3DMagic ???? Wired $115 PC Games, PC VR
    3DTV IR-PRo Video signal IR 50/60* $325 3D video
    3DTV Photo 3D Serial/parallel Wired 3D picture viewing
    3DTV SEGA Glass Connector Wired 60 Modificated for PC
    3DTV AMI VR Jostick port* 50/60* Amiga 3D
    3DTV StereoMac 3D Serial port Apple Macintosh
    3DTV StereoPro ser/par/joystick PC, Amiga
    CrystalEyes ??? 120 PC 3D CAD
    Crystaleyes 2 Connector IR Workstations
    CrystalEyes VR ??? PC VR, feedback
    Simuleyes White-line-code 90 PC Games
    3DMAX VGA feature conn Wired 87-120 PC Games
    Apex VR97

• Bana Virtual Boy'u kopyalamışlar gibi geldi.
  • Güzel icat ama nasıl olsa alamam alsamda kullanamam boşuna imrenmeye gerek yok
  • Normal 3D gözlük bile göz yoruyor bunla nasıl oyun oynanıcak merak ediyorum. Denemeden fazla yorum yapmak istemem
  • Teknolojinin öncüsü Sony ! Helâl olsun.
  • ben olayı tam anlayamadım,bu aleti taktığımız zaman gözlükle 3D izlediğimizden ne farkı oluyor?kendimizi tamamen mekanın içinde mi hissediyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert4ever

Fark ettinizmi bilmem ama Video'nun başında bitane yabancı cahil gibi kameraya bakıp geçiyor.

Senin yorumun üzerine bir daha izledim, şans eseri de burda durdurdum.
    [sizer=red]Gamescom 2011 - 3D'ye Yeni Çözüm: 3D Dürbün!

• Evet mantıklı aslında, 3D Tv veya Monitör yerine portatif bir çözümün daha tercih edilebilir olma ihtimali yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuri...

Teknolojinin öncüsü Sony ! Helâl olsun.

Imm, Virtual Boy denilen aleti duymuş muydun?
  • xbox da çalışma ihtimali var bence :D hani tv ye bağlanır kabloda xbox da da oynarız ki muhtemelen öyle olur bence yada sony ayrı bir reciver çıkarırı ki buda zor bir ihtimal ama SONY marka tv yi şart tutabilir benim anlamadığım bu 2D=>3D özelliğide mi var?
  • Heyecanla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

xbox da çalışma ihtimali var bence :D hani tv ye bağlanır kabloda xbox da da oynarız ki muhtemelen öyle olur bence yada sony ayrı bir reciver çıkarırı ki buda zor bir ihtimal ama SONY marka tv yi şart tutabilir benim anlamadığım bu 2D=>3D özelliğide mi var?

Sony buyuk ihtimal izin vermez cunku videoda gosterdi kendine ozel reciveri var.Zaten xboxta kactane oyun 3d oynaniyor ayrica bu gozlugun onemli tarafi 3d degil televizyonsuz oyun oynamak.
  • İşte yenilikçi tasarım diye buna denir. Gerçekten güzel fikir ancak şimdi iki sorun var;

1_ Fiyatlandırması nasıl olacak? Uygun bir fiyatta ise 3B tvleri alt edebilir.

2_ Uzun oynama sırasında baş ağrısı yapar mı? Yapmazsa mükemmel olur. PS ve Xbox arasındaki savaşta gerçek anlamda PS'yi öne geçirir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.