Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (1759. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun hocam tekrardan hoş geldiniz o zaman inşallah birdaha böyle bir sorunla karşılaşmassınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u mad? -- 25 Şubat 2012; 1:34:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mardini

cwr:
    Şahsen eski bir NEO kullanıcısı olarak ben s2nin kamerasını Neo kadar başarılı bulmadım.

Hocam sorun neoV'nin kamera kalitesine ulaşamamış olması değil. Sorun makro modunda bi türlü odaklanamıyor olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

SII kullanan arkadaşlar bir sorum olacak :)

TR güncellemesi ile biraderin telefonu 2.3.6 'ya yükselttim Kies ile :) Fakat Telefon kafayı yedi :)

Sürekli klasör içindeki programlar klasörden dışarı fırlıyor :) Telefon kendini gün içinde 3-5 kere sürekli resetliyor :)

Güncelleme öncesi böyle bir zibil yoktu...

Var mıdır böyle problemler yaşayan ? ? ?

bir kere fabrika ayarlarına geri dön muhtemelen düzelecektir
  • Arkadaşlar kendi internet tarayıcısı da gayet güzel ama ondan daha güzel ve kullanışlı dediğiniz bir internet tarayıcısı var mı acaba GalaxyS2 için ?
  • Dolphin browserı çok beğendim ben. elmasdag hocam önermişti gerçekten çok memnun kalıyor insan. Parmak hareketleriyle baya kolaşlaştırıyor kullanımı.
  • Maxthon browseri da denemenizi tavsiye ederim gayet hızlı ve kullanışlı bir browser hatta windows icin olanınıda bilgisayarınızda deneyebilirsiniz tahmin edilenden cok ust düzey bir performans veriyor. Ben telefonda ve bilgisayarda bu browseri kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

autocad kullanan arkadaşlar autocadin android uygulaması girmiş markete ben yeni gördüm ve güzel çalışıyor belki biliniyordur. ama paylaşmak istedim

sağ ol işe yarayabilir. bir de solidworks tips var ona da bir bakın (lazım olan)
  • beyler galaxy s2 cihazını laptopdan wireless paylaşarak kullanan var mı.

ben denedim beceremedim. telefonu tam fonksiyonlarıyla kullanamıyorum internetsiz. win7 den internet aç demeyin saatlerdir denemediğim şey kalmadı telefon görmüyor. harici programlarla laptoptan wireless paylaşan varsa nasıl yapyığını anlatabilir mi? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeterdo

Arkadaşlar telefonu ilk alanlardanım ilk sayfalardada var zaten mesajım,yazmıyor ama uzun zamandır takipteydim fakat bugün talihsiz bir olayla telefonun ekranını çatlattık,Telefon çaldı elimden fırladı yere düştü aldım açtım konuştum kapatırken bir baktım ekran tuzla buz olmuş :( Kazasıc kullanmanız dileğiyle arkadaşlar :)

http://img718.imageshack.us/img718/731/fotoraf0481.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/6905/fotoraf0479.jpg

geçmiş olsun düşman başına :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birşeydiyicem

beyler galaxy s2 cihazını laptopdan wireless paylaşarak kullanan var mı.

ben denedim beceremedim. telefonu tam fonksiyonlarıyla kullanamıyorum internetsiz. win7 den internet aç demeyin saatlerdir denemediğim şey kalmadı telefon görmüyor. harici programlarla laptoptan wireless paylaşan varsa nasıl yapyığını anlatabilir mi? :)

Netten connectify fie arat basit arayuzu var direk acarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

açıyorum telefonla da şifreyi giriyorum bağlanıyor fakat nete girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejmurde

quote:

Alıntıları Göster
    bu connectify'nin bir alternatifi yok mu olmuyor pc nin interneti ünlem işareti oluyor kurunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

autocad kullanan arkadaşlar autocadin android uygulaması girmiş markete ben yeni gördüm ve güzel çalışıyor belki biliniyordur. ama paylaşmak istedim

tam adı nedir acaba uygulamanın, bulamadım da

Autocad WS ise uzun süredir var zaten kullanmaktayım. Kötü yönü dwg leri telefona atıp açamıyorsunuz. Önce üye olup onların size verdiği Servera upload yapmanız gerekiyor. Ondan sonra telefondan çizimleri download yapıp kullanabiliyorsunuz, telefondaki dosyalarda dwg formatında değil, birkaç parçadan oluşan değişik bir yapıda.

Kolay Gelsin

+1
  • Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 25 Şubat 2012; 10:13:56 >
  • arkadaşlar sanalpazar ile 1000tl ye kadar s2 bakıyorum satmak isteyen varsa mesaj atsın....
  • 32 gibi class 10 kart aldım.
    8 gb kartımı bilgisayarın masaüstüne kopyaladım.oradan da 32 gb boş karta kopyaladım ve telefona taktım.
    ama iquran pro gibi bazı programlar calısmıyor.halbuki tüm mp3 dosyaları da kopyalandı.kontrol ettim
    Sebebi ne olabilir? Yeni basta. Mp3 leri tek tek indirmek 1 günümü alır.
    yardım lütfen.
    Calısmayan 5 6 program var. Silik görünüyor ikonları

• quote:

Orijinalden alıntı: memeterdo

Arkadaşım telefon elimden fırladı resmen yere atmış gibi oldu işim gücüm yok niye yalan söyleyim...Sorumun cevabını bilen varmı sigortadan telefonunu yaptıran yada para iadesi alan varmı? neye göre buna karar veriyorlar ?

geçmiş olsun hocam , Telefon sigortalı ise poliçedeki klozlarda yazar ekran kırılması teminatı.Teminat şartları sizdeki hasarı kapsıyor ise hasar beyan dilekçesi yazıp sigortaya göndereceksiniz ürünü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatles33 -- 25 Şubat 2012; 10:26:24 >
  • Arkadaslar benim cihazim tr cikisli, telefin bilgilerinden yazilim guncellemeye giriyorum, sunucuya baglaniyor fakat kullanilabilir guncelleme bulunamadi yaziyor. Surum 2.3.4 bildigim kadariyla 6 cikti. Sebep ne olabilir?

• herkes'e merhabalar, telefonumu servise verdim 2.3.5 'i yuklediler telefonda hic bir sorun yok iken yeni versiyonda bir anda reset atiyo ve pin kod'u ekrani geliyo, kies ile 2.3.6 yi yukleyemiyordu " bu cihaz kies ile guncellemeyi desteklemiyor " seklinde bi yazi cikiyordu kies'te, bendedun oficial frimeware yukledim "odin ile" ve *#272*imei* islemini yapip "tur" u sectim ve kies ile 2.3.6 yi yukledim fakat bu restar olayi duzelmedi ve diger bi durum ise "tur" yapmadan onceki developer id GBL idi simdi *#272*imei islemini yaptigimda cikan listede GBL yok malesef bu aldigim firmanin isim kisaltmasi ( telefonu bulgaristandan aldim garantili ) simdi benim telefonum garanti disimi kalmis oluyor, bunu tekrar "GBL" nasil yapabilirm, ayrica su restat olayi cok can SIKICI bu konuda yapilabilecek herhangi bir islem varmidir acaba.... cok soru sordum ama malum cihaz garanti kapsaminda kalirsa kotu olucak. hayir bide restart olayi da duzelmedi duzelmis olsa icim yanmaz :))))) oneri ve cozumlerinizi bekliyorum simdiden cok tesekkur ederim.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyphros

Arkadaslar benim cihazim tr cikisli, telefin bilgilerinden yazilim guncellemeye giriyorum, sunucuya baglaniyor fakat kullanilabilir guncelleme bulunamadi yaziyor. Surum 2.3.4 bildigim kadariyla 6 cikti. Sebep ne olabilir?

Bilgisayarınıza Samsung'un kendi yazılımı olan Kies adlı programı kurduktan sonra Telefonu usb kablosu ile PC ye bağlayın Kies telefonu gördükten sonra güncelleme işlemini yapabilirsiniz, fakat telefonun şarzına dikkat edin batarya dolu olsun.
  • 
Sayfa: önceki 17571758175917601761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.