Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.nutrishop.com.tr/Cell-Tech-Hardcore-Pro-Series-Lemon-Lime arkadaşlar aminomax 8000 ile kullanılır mı ?
    define olma ve hacim almak için çalışıyorum protein takviyesi alcağımda önerirmisiniz acaba ?
  • Bildiğim kadarıyla hacim sağlamaya yönelik bir ürün. Definisyonda pek gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

quote:

quote:

Arkadaşlar hangi ürünü almamı önerirsiniz lütfen bir ilgileni verin çok anlamıyorum bu işlerden.

http://www.ebay.com/itm/321104865776?var=510111136037
    http://www.ebay.com/itm/250877490762
    http://www.ebay.com/itm/111069178770?var=410175451650
    http://www.ebay.com/itm/181096852653

eBaydenmi alıcaksın

Türkiyedekiler çok pahalı sanki , emin olamadım hiç .
    Hangisini önerirsiniz hocam , bide bcaa ile amino asit arasındaki farkı çok iyi anlayamadım hala.

Onların çoğu türkiyeye gönderim yapmıyor yapanlarda kargo ücreti alıyor yüksek bir miktar türkiyedekiyle aynı fiyata geliyor hatta geçiyor hadi getirttin zaten gümrükte takılma olasılığı çok yüksek

Hadi ya , takılır mı bir tane l carnitine sipariş etttim bile ucuza hemde takılır mıki o da?
    Bana öneri yapabilir misin , takviye almak istiyorumda.
  • Executor06 daha bilgili bi arkadaş ona sorabilirsin yanlış şeyler söylemek istemem
  • quote:

Executor06 daha bilgili bi arkadaş ona sorabilirsin yanlış şeyler söylemek istemem

Bu konuda pek bir bilgim yok, yurt dışından sipariş veren arkadaşlar daha net bilgi verecektir ama ufak kutuda hediye paketinde gönderirlerse içeriğine bakılmadan gümrükten geçebiliyormuş. Yani Türkiye gümrüğünde böyle sorun olduğunu bilen satıcılar ufak paketleri hediye kutusunda ve $1 lık göstererek gümrükten geçirtiyorlarmış. 5lbs lik protein tozu gibi büyük paketlerin geçme ihtimali daha az tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Executor06 daha bilgili bi arkadaş ona sorabilirsin yanlış şeyler söylemek istemem

Bu konuda pek bir bilgim yok, yurt dışından sipariş veren arkadaşlar daha net bilgi verecektir ama ufak kutuda hediye paketinde gönderirlerse içeriğine bakılmadan gümrükten geçebiliyormuş. Yani Türkiye gümrüğünde böyle sorun olduğunu bilen satıcılar ufak paketleri hediye kutusunda ve $1 lık göstererek gümrükten geçirtiyorlarmış. 5lbs lik protein tozu gibi büyük paketlerin geçme ihtimali daha az tabi.

Yurtiçi önerileri yaparsanda olur hocam , uygun ve iyi bir fiyata destek almak istiyorum. Çok sevinirim yardımcı olursanız.

l-carnitin aldığım adama mesaj attım umarım yapar sıkıntı çıkmaz .
  • quote:

Bildiğim kadarıyla hacim sağlamaya yönelik bir ürün. Definisyonda pek gitmez.

peki alternatif olarak ne almalıyım üstad
  • quote:

Yurtiçi önerileri yaparsanda olur hocam , uygun ve iyi bir fiyata destek almak istiyorum. Çok sevinirim yardımcı olursanız.

Zaten burada genel olarak karnitin'in işe yaradığını düşünmüyoruz. Yağ yakımında kanıtlanmış bir etkisi de yok.
    Spor geçmişin ve hedefini yazarsan o yönde bir tavsiye veren olur elbet.

@DX.Rai
    Asıl mesele beslenmede bitiyor, hem yağ yakıp hem hacim artırmak biraz ince bir iş. Mezo için iş kolay ama diğerlerinde sıkıntı oluyor.
  • Açıkça söyleyeyim , eskiden rahattı şimdi sıkıntılı hee ucuz yollu birşey olur onu satın alın denemelik ama hediye ibaresi koydurun. Ve sakın ama sakın devlet postası haricinde bir posta/kargo yolu seçmeyin. Baktınız geliyor 2. yi sipariş edersiniz baktınız gelmiyor dokunmazsınız....

Ve yol parası dahil fiyatları dolar kuruna göre hesaplayarak türk lirasına çevirin. bakalım yurtiçindekilerle arasında ne kadar fark var ona göre hesabınızı yapın.

Hee benim gibisinizdir değişik marka ve değişik ürünleri araştırır denersiniz amma velakin o değişik ürünlerde Türkiyede ki muadil ürünleri ile aynı fiyata geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

Supplement kullanıma ara vereceğim.

Elimde 2.3kg On whey (3 olcek kullanıldı) 2015skt p7den alınma + on creatine 30-40gr kullandım. 2014skt + gaspari anavite 180tabletten 30-40 tanesini kullandım.

Hepsine 175tl istiyorum ilgilenen varsa.

Bir tek on wheye ne kadar istiyorsun

teklifiniz varsa pm atabilirsiniz.
  • imdat mide 6 saattir sindirimle uğraşıyor

800 gr karb 300 gr protein 90 gram yağ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

imdat mide 6 saattir sindirimle uğraşıyor

5210 kalori, ne yedin ki öyle ?
  • quote:

quote:

Zaten burada genel olarak karnitin'in işe yaradığını düşünmüyoruz. Yağ yakımında kanıtlanmış bir etkisi de yok.
    Spor geçmişin ve hedefini yazarsan o yönde bir tavsiye veren olur elbet.

@DX.Rai
    Asıl mesele beslenmede bitiyor, hem yağ yakıp hem hacim artırmak biraz ince bir iş. Mezo için iş kolay ama diğerlerinde sıkıntı oluyor.

Vücudumdaki yağ oranını azaltıp özellikle de gövdemdekileri eritmek istiyorum ve aynı zamanda vücudumdaki kas kütlemi geliştirmek istiyorum.
    Haftada 4 gün düzeni spor salonunda iki günde evde ağırlık çalışıyorum. Fakat kas gelişmemin biraz yavaş olduğunu düşünüyorum ki bu da büyük ihtimal beslenmeden kaynaklanıyor , çok fazla protein alamıyorum.
    Daha önceden basket vs spor deneyimim var.
    2 ay oldu şimdi beden geliştimeye başlayalı.

Bu arada karnitin aldığım adam cevap verdi zaten hediye şeklinde yolluyorlarmış , daha önce Türkiye'ye 10 tane yollamış her hangi bir sıkıntı çıkmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi50likdaha -- 23 Mayıs 2013; 22:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

Selamlar arkadaşlar
    Antremandan önce 1 ölçek whey + 3 amino
    Antremandan sonra 1 ölçek whey + 4 amino alıyorum. Daha faydalı olacağına inandığınız tavsiyelerinizi bekliyorum

Antremandan önce beslenmen iyiyse whey almana gerek yok bence onun yerine sabah kalkınca alırsan daha iyi olur.
    Sanırım aminomax kullanıyorsun 4 önce,4antremandan hemen sonra kullan 20dk sonrada protein tozunu iç

direk proteinle iç hapları :)

Teşekkürler ikinize de
    Hapları proteinle beraber içiyordum fakat biohard35'in tavsiyesi ve diğer sitelerde yazılanlar üzerine ant öncesi aldığım whey i kahvaltı da alıcam sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

imdat mide 6 saattir sindirimle uğraşıyor

5210 kalori, ne yedin ki öyle ?

Ultimate diet 2.0

%0 glikojen antrenman sonrası refeed yapıyorum

Daha 100 gr carb almam lazım. Yarına artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Açıkça söyleyeyim , eskiden rahattı şimdi sıkıntılı hee ucuz yollu birşey olur onu satın alın denemelik ama hediye ibaresi koydurun. Ve sakın ama sakın devlet postası haricinde bir posta/kargo yolu seçmeyin. Baktınız geliyor 2. yi sipariş edersiniz baktınız gelmiyor dokunmazsınız....

Ve yol parası dahil fiyatları dolar kuruna göre hesaplayarak türk lirasına çevirin. bakalım yurtiçindekilerle arasında ne kadar fark var ona göre hesabınızı yapın.

Hee benim gibisinizdir değişik marka ve değişik ürünleri araştırır denersiniz amma velakin o değişik ürünlerde Türkiyede ki muadil ürünleri ile aynı fiyata geliyor.

Bence de türkiyede bulunan ürünleri yurtdışından ucuza alcam diye macera aramaya gerek yok, gelme değil gelmeme ihtimali daha yüksek zaten.

Ha illa alıcam derseniz küçük ama işlevi büyük ürünler geçebilir belki. Koca koca whey kutuları göze batacaktır. Tavsiyem bu olur;

### DH Body Builders ###
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Açıkça söyleyeyim , eskiden rahattı şimdi sıkıntılı hee ucuz yollu birşey olur onu satın alın denemelik ama hediye ibaresi koydurun. Ve sakın ama sakın devlet postası haricinde bir posta/kargo yolu seçmeyin. Baktınız geliyor 2. yi sipariş edersiniz baktınız gelmiyor dokunmazsınız....

Bence de türkiyede bulunan ürünleri yurtdışından ucuza alcam diye macera aramaya gerek yok, gelme değil gelmeme ihtimali daha yüksek zaten.

Ha illa alıcam derseniz küçük ama işlevi büyük ürünler geçebilir belki. Koca koca whey kutuları göze batacaktır. Tavsiyem bu olur;

### DH Body Builders ###

Misal :)
  • beyler bugun ispanyadan bi duyum aldım ve beni derinden sarstı. Sizce mümkün mü böyle bişey? İleride antreman metotlarına yeni bir teknik olarak eklenir mi, ders kitaplarında yerini alır mı?

### DH Body Builders ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 23 Mayıs 2013; 21:29:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bana bir ürün önerebilir misiniz?

Ne almam lazım ? Amino asit , bcaa mı hangisi ? ve hangi markayı tercih etmeliyim önerebileceğiniz marka varsa özelden link atıp yollar mısınız lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi50likdaha -- 23 Mayıs 2013; 21:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

beyler bugun ispanyadan bi duyum aldım ve beni derinden sarstı. Sizce mümkün mü böyle bişey? İleride antreman metotlarına yeni bir teknik olarak eklenir mi, ders kitaplarında yerini alır mı?

Ingiltere de ders kitaplarında vs. var diye biliyorum.Olur mu olur ama bence olmasa daha iyi memleket mini adanaya dönerCinayetler artar,kızlar okutulmaz vb. olaylar olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.