Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.626
Cevap
77
Favori
550.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün itibarı ile aracıma kavuştum bu arada arıza süresince yardımlarını esirgemeyen başta ahmet yunus çorak bey olmak üzere yüce otoya izmir skoda bayii ve servisi egerenk oto servis çalışanlarından önder bey barış ve mehmet ustalara çok teşekkür ederim.benim olayım bindebir kişinin başına gelen zincir atlatmasın bağlı olarak motor gitmesi idi garanti sürem dolmasına rağmen servis kayıtlarım olduğu için firma yeni yarım motor verdi benden sadece kapak taşlama için (dışarıda yapılıyor) 500 tl aldılar bu arada motor yağı filtreler (yağ-hava-polen-yakıt) 4 buji 2 buji kablosu değiştirttim parça ve işçilik toplam 680 tl ödedim böylelikle bu yılki bakımda olmuş oldu sıfır motor oldu 2 yıl motor garantim oldu ama inşallah birşey olmaz aracım çok güzel ilk günkü gibi sevgi ile biniyorum
  • BERSUM kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun, sorunsuz aracınıza binmeye devam edersiniz inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: mşah

büyük bir ihtimal motorun sıcaklığı dır rüzgar eğer o tarafa estiyse motordaki sıcak hava aracın altından tahliye oluyor onu hissetmişsiniz dir yoksa başka bir açıklaması olamaz

Teşekkür ederim.
  • Merhabalar,
    Zenec 2011d almak istiyorum acaba intertteki 1000-1500tl arasındaki cihazlar çalıntı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit446644

quote:

Orijinalden alıntı: Yüzde80

Estağfurullah.

İlk kullanım izlenimleriniz nasıl

Tam beklediğim gibi desem yeridir. İçi gayet geniş ve rahat. Koltukları bence gayet güzel. Sürüş konforunu beğendim. Fazla yakmıyor. Daha ne olsun ? :)

Ne mutlu size. Ayrıca yanıtladığınız için sağolun
  • quote:

quote:

Estağfurullah.

Bir şey sormak istiyorum, bugün aracın deposunu fulledim ve araçla biraz yol alıp sonra park ettim. Park ettikten sonra aracın sağ arka lastik (depo kapağının olduğu taraf) tarafından sıcak bir hava geldiğini gözlemledim ancak diğer tekerlerden gelmiyordu. Bunun mantıklı bir açıklaması var mı yoka bu bir sıkıntı mı acaba?

İlginç. Açıkçası nasıl bir yanıt vereceğimi bilmiyorum. mşah arkadaşın dediği de olabilir. Acaba aracı park ettiğiniz yerin tam altında yakındaki bir işyerinin (mesela bir fırın) hava tahliye kanalı filan mı vardı?

Tüm Yeti sahiplerinin bayramları kutlu olsun.

• quote:

quote:

quote:

Estağfurullah.

Bir şey sormak istiyorum, bugün aracın deposunu fulledim ve araçla biraz yol alıp sonra park ettim. Park ettikten sonra aracın sağ arka lastik (depo kapağının olduğu taraf) tarafından sıcak bir hava geldiğini gözlemledim ancak diğer tekerlerden gelmiyordu. Bunun mantıklı bir açıklaması var mı yoka bu bir sıkıntı mı acaba?

İlginç. Açıkçası nasıl bir yanıt vereceğimi bilmiyorum. mşah arkadaşın dediği de olabilir. Acaba aracı park ettiğiniz yerin tam altında yakındaki bir işyerinin (mesela bir fırın) hava tahliye kanalı filan mı vardı?

Tüm Yeti sahiplerinin bayramları kutlu olsun.

Yok dediğiniz gibi bir yere park etmedim. Servisi aradım araç yeni olduğu için olabilir dediler.

• yigit446644 Y kullanıcısına yanıt
    Bu akşam Yeti'mi yıkadığım ve saat 21.00'de eve girebildiğim için mesajını yeni gördüm.

Yaa acaip bir durum, kafam şarj etmiyor . Servis de halt etmiş; ne demek "Araç yeniyse olabilir" kardeşim? Sen tatmin oldun mu bu cevaba? Saygılar
  • tsi motor olanlar dsg şanzıman mı, düz vites yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syntor

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

quote:

Bayilerde tek tük 2013 modeller var trabzon skoda da 2013 model 1.4 elegance+sunroof var şu anda 65000tl fiyat istiyorlar

İyi günler yigit446644

Kararınız ne oldu? Yeti'lendiniz mi?

not: Şimdi son fiyatları öğrenmek için yüce oto'nun sitesine girdim. Fiyatlarda güncelleme yapıldığı için göremedim. Zam mı, indirim/kampanya mı olacak acaba?

Merhaba,

Yetilenmeye çalışıyorum, eğer kısmetse 2014 ambition otomatik dizel almak istiyorum. Evet bende şimdi fark ettim bakalım nasıl bir güncelleme olacak :)

2014 Dizel Otomatik Elegance için ne fiyat aldınız?

oğuşlarda yeti 2014 TDI DSG Elegance + Metalik = 76700 TL

http://www.skoda.com.tr/mobil/Yeti-fiyat.html

burada 66900 fiyat var, metalik farkı eklesek de oraya varmıyor. sitesindeki fiyatlar dsg olmadığı için mi böyle acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

quote:

Orijinalden alıntı: syntor

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

quote:

Bayilerde tek tük 2013 modeller var trabzon skoda da 2013 model 1.4 elegance+sunroof var şu anda 65000tl fiyat istiyorlar

İyi günler yigit446644

Kararınız ne oldu? Yeti'lendiniz mi?

not: Şimdi son fiyatları öğrenmek için yüce oto'nun sitesine girdim. Fiyatlarda güncelleme yapıldığı için göremedim. Zam mı, indirim/kampanya mı olacak acaba?

Merhaba,

Yetilenmeye çalışıyorum, eğer kısmetse 2014 ambition otomatik dizel almak istiyorum. Evet bende şimdi fark ettim bakalım nasıl bir güncelleme olacak :)

2014 Dizel Otomatik Elegance için ne fiyat aldınız?

oğuşlarda yeti 2014 TDI DSG Elegance + Metalik = 76700 TL

http://www.skoda.com.tr/mobil/Yeti-fiyat.html

burada 66900 fiyat var, metalik farkı eklesek de oraya varmıyor. sitesindeki fiyatlar dsg olmadığı için mi böyle acaba

Mobil siteyi guncellememisler, web sitesine bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Skoda bayisine gittim.
    yeti 1,2 düz vites var ancak sadece en düşük donanımla satılan modeli ambition var. dsg olmasına razıydım ama onda da en üst donanım olan elegance yok. dizel olanı var ama işime gelmiyor.
  • tsi'lara elegance koymamışlar, nedeni TSi modellerin alıcısının az olması sanırım. en ucuz model olarak bulunsun diye getiriyor olabilirler.
  • quote:

Bu akşam Yeti'mi yıkadığım ve saat 21.00'de eve girebildiğim için mesajını yeni gördüm.

Yaa acaip bir durum, kafam şarj etmiyor . Servis de halt etmiş; ne demek "Araç yeniyse olabilir" kardeşim? Sen tatmin oldun mu bu cevaba? Saygılar

Merhaba,
    Olmamıştım ama geçmeye başladığını gözlemledim yani neden olduğunu anlayamadığım gibi nasıl geçtiğini de anlayamadım :)

• Merhaba Arkadaşlar...
    Dükkan ve aile arabası olarak kullandığımız Ford Turneo Connect aracımızı artık değiştirmek istiyoruz. Alacağımız arabayı 20-40kg eşya taşıma ve aile arabası olarak kullanacağamız SUV bir model düşünüyoruz, bu nedenle az yakması ve uzun ömürlü olması gerekiyor. İsteğimizi karşılayan en iyi seçenek Yeti 1,6 TDI Greenline uyuyor.

Sizlere sormak istediğim bu araçtan memnun musunuz ? Tavsiye eder misiniz ?
  • Merhaba bolero sisteme bluetooth kiti taktırılınca yetinin direksiyonundan telefon açılabiliyor mu acaba eğer oluyorsa nasıl yapılıyor?
  • yigit446644 Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar, bu konulardan pek anlamam ancak, Yeti'min (greenline, 1.6 TDİ, 2013 model) ve boleronun kitapçıklarına baktım. Anlayabildiğim kadarıyla bizim araçlarda bu mümkün değil gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Merhaba Arkadaşlar...
    Dükkan ve aile arabası olarak kullandığımız Ford Turneo Connect aracımızı artık değiştirmek istiyoruz. Alacağımız arabayı 20-40kg eşya taşıma ve aile arabası olarak kullanacağamız SUV bir model düşünüyoruz, bu nedenle az yakması ve uzun ömürlü olması gerekiyor. İsteğimizi karşılayan en iyi seçenek Yeti 1,6 TDI Greenline uyuyor.

Sizlere sormak istediğim bu araçtan memnun musunuz ? Tavsiye eder misiniz ?

Merhaba!

Şimdiiii;

1) Normal bagaj hacmi hiç de fena değil. Gerektiğinde arka koltuklar(3'ü birden) çok ama çok kolaylıkla sökülüp çok daha geniş bir bagaj hacmine ulaşılabiliyor. Şimdiye kadar koltukları hiç sökmedim ama, arabada bu özelliğin olmasını bilmek bile güzel bir şey.

2) Az yakmasından şahsen çok memnunum. Uzun yolda 120-130 km'nin üstüne çıkmadığınız takdirde (kısa süreli istisnalar hariç tabii) tüketim 3.7 ile 4.2 L/100 km. aralığında seyrediyor. Deli gibi sürmediğiniz takdirde şehir içi tüketimi de gayet makul (4-4.5 litre civarında). Yeti'mle sıkışık olmayan trafikte ve şehir içi kullanımda 3.8'i bile yakaladığım oldu. Tahmin edebileceğiniz gibi çok kısa mesafeli kullanımlarda, sıkışık trafikte ve motor ısınana kadar geçecek sürede bu değerleri aşacağınız kesin.

3) "Uzun ömürlü" diyemem çünkü Yeti'm henüz 8500 km'yi yeni devirdi ve daha önce hiç Skoda/Volkwagen marka aracım olmamıştı.

Sonuç: Yaklaşık 10 aydır kullandığım arabamdan son derece memnunum

• Yüzde80 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.

Aracı sıfır almayı düşünüyoruz 1.6 TDI Greenline ambition 66,000TL civarı ek özellik ve kredi ile 75,000e çıkar büyük ihtimalle, bu fiyata karşı 2.el mi önerirsiniz yoksa sıfıralıp yavaş yavaş ödeyelim mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.