Şimdi Ara

ORİJİNAL PARFÜM TAVSİYELERi ve DEĞERLENDİRMELERİ KONU BAŞLIĞI (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.637
Cevap
326
Favori
1.615.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dp den burberry london alıp kullanan var mı?kokusu bire bir aynı mı yoksa bir işe yaramaz mı?bu arada ugun fiyata misslivada var london alayım mı?güvenilir bir site mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadnezar

quote:

Orijinalden alıntı: volvole

Arkadaşlar mizu için indirim kodu bulabiliyor muyuz?

mizuilebayram yaz hocam.

faydalandik tesekkur ederiz.fahrenheit 100 ml aldim 167 liraya.37 yasindayim daha once de kullanmistim ama sahte oldugundan supheleniyorum yine de baya begenen olmustu sıkıntı olmaz sanirim bu koku bana?
  • CK EUPHORİA İNTENSE
    bugun saat 17,40 ta denedim. azda olsa halen kokuyor.
    sonları çok güzel değil ama başlangıc ve ilerleme
    AXE EXCİTE yi sıktıktan 15 dakika sonrasını andırıyor.
    1-1 değil ama aman amanda bir fark yok.

ykm, 250 tl dedi!!
    trendyol kampanya ile 60 civarına geliyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

30'lu yaşlarına yaklaşmış biri için, klasik giyime uygun, klas bir duruş sergiletecek parfüm arayışım vardır. Kalıcılık olayı önemli, yani en azından akşam 7'de evden çıkmadan sıkılan parfüm 12-1'e kadar götürsün. İnsanı baymayacak, odun-kahve-tütün ağırlıklı bir koku olursa iyi olur.

Kendi çapımda yaptığım araştırma sonucunda,

- Jean Paul Gaultier Kokorico EDT
    - Givenchy Play Intense EDT
    - Burberry London For Men EDT

Sanıyorum özellikle ilkinin kalıcılığı ve fark edilebilirliği çok yüksek, eğer baymayan bir yapısı varsa almak istiyorum. Pek deneme şansım da yok açıkçası, başka önerilere de açığım.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkhitaryan

quote:

Orijinalden alıntı: NateRuess

Iyi günler 1 saat falan önce benzinlikte bir adam gördüm. THY kartı vardı kargo bölümünde çalıştığını söyledi. Acqua di gio çıkardı ilk 60 lira dedi gümrükten geçiremediği için satıyormuş. Saat falanda vardı. Her neyse adamla 20 liraya anlaştık. Acaba orjinal midir ?

bizde lacosteyi yeşili paketli bir şekilde kutusunda satan adamla karşılaştık yanında valiz. anlattı böyle böyle yurtdısından getirdim ucuz mucuz dedik tamam ama yanımızda para yok 10 lira var dedik tamam verin dedi. sence 50 liralık şeyi 10 liraya niye verdi? sence orjinalmi? ha ama kokusu 10 numaraydı onu söyliyim bolbol malıma maşşama sıktım baya iyiydi yani

çalıntıdır belki

• deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Yüksek kalıcı etkiye sahip yüksek farkedilirlik =Uygun fiat yls kouros Tom Ford black orchid pahalı =amouage gold man. bond no 9 new york amber. Tom Ford tobacco Vanille. Gibi parfümler var

Aradigin parfum dior homme intense dir yanliz 2013 yada 2014 uretimi onemle tercih edilmelidir..yazdigin parfümler icerisinde benimde uzun sure begenerek kullandigim givenchy play intense i tavsiye ederim.

• Dior Homme Edt
    Dior Homme Intense Edp
    Dior Homme Sport

Bu 3 ü arasında kaldım.Gönlüm intense edp den yana ama sport un kokusunuda merak ediyorum..Hangisini alsam acaba..
  • Dolce gabbana the one öneririm de önermem gibide hoş bir kokusu var tam yazlık ancak 3 dk bile durmuyor üstünde kız arkadaşım bana yapışık besleniyor sıktığımda

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Aradigin parfum dior homme intense dir yanliz 2013 yada 2014 uretimi onemle tercih edilmelidir..yazdigin parfümler icerisinde benimde uzun sure begenerek kullandigim givenchy play intense i tavsiye ederim.

Hocam Jean Paul Gaultier Kokorico buna ne diyorsunuz, fragnaticadaki yorumlar kalıcılık ve fark edilebilirlik olarak çok iyi görünüyor, ayrıca kesinlikle bir parfüm uzmanı olmamama rağmen içeriği daha çok ilgimi çekti, fakat kör alışa uygun mudur?Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandherakles

Yüksek kalıcı etkiye sahip yüksek farkedilirlik =Uygun fiat yls kouros Tom Ford black orchid pahalı =amouage gold man. bond no 9 new york amber. Tom Ford tobacco Vanille. Gibi parfümler var

Teşekkürler, Tom fordlar biraz pahalı geliyor bana açıkçası. Diğerini inceleyeceğim.
    Kokorico çikolata kokan bir parfüm. O tür vanilya çikolata türü notalar barındıran parfümler kalıcılık yönünden güçlü olurlar. Diğer yandan çoğu tekdüze ilerler bir zaman sonra sıkıcı olmaya başlar. Üstelik yüksek fiyatlara satılıyor mağazalarda. İnternette uygun fiyata bulunabiliyorken daha güzel, farklı parfümlere bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkullah

Kokorico çikolata kokan bir parfüm. O tür vanilya çikolata türü notalar barındıran parfümler kalıcılık yönünden güçlü olurlar. Diğer yandan çoğu tekdüze ilerler bir zaman sonra sıkıcı olmaya başlar. Üstelik yüksek fiyatlara satılıyor mağazalarda. İnternette uygun fiyata bulunabiliyorken daha güzel, farklı parfümlere bakabilirsin.

Burberry London'a ne diyorsunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Bana sormamışsınız ancak fikirlerimi belirtmek isterim.

London kokusu gerçekten çok hoşuma giden en beğendiğim parfümlerden ancak kalıcılığı çok düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

quote:

London kokusu gerçekten çok hoşuma giden en beğendiğim parfümlerden ancak kalıcılığı çok düşük.

Tabi ki belirtin. Kalıcılık düşükse işime gelmez. Kokorico için yorumunuz var mıdır?

Nedense acayip taktım kafaya, ama kör alış yapmak zorundayım.

Kokorico-Givenchy Play Intense arasında gidip geliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

quote:

quote:

Tabi ki belirtin. Kalıcılık düşükse işime gelmez. Kokorico için yorumunuz var mıdır?

Nedense acayip taktım kafaya, ama kör alış yapmak zorundayım.

Kokorico-Givenchy Play Intense arasında gidip geliyorum.

Kokorico'yu denemedim. Ancak Play Intense bende çok kalıcı olmadı.

• Allah aşkına şu Kokorico için kullanan biri yorum yapsın ya da kışlık kalıcı fakat baymayan bir koku söylesin. Yoksa bir an deli tarafım tutacak 3-4 tane birden alacağım, o zaman da batacağız bu ay.
    Kokoricoyu magazada denemistim bir aralar. Paculi baskin yaninda da hafif kakao ile seyreden tatli olmayan bir koku olarak kalmis aklimda. Cok farkedilir degildi. Ucuz fiyatiyla bence alinir. Ama daha once genis parfum deneyiminiz varsa sizi tatmin etmeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kavcakarugur

Kokoricoyu magazada denemistim bir aralar. Paculi baskin yaninda da hafif kakao ile seyreden tatli olmayan bir koku olarak kalmis aklimda. Cok farkedilir degildi. Ucuz fiyatiyla bence alinir. Ama daha once genis parfum deneyiminiz varsa sizi tatmin etmeyecektir.

Bu karışıklık beni öldürecek, aynen kimi kalıcı kimi değil diyor. Tekin Acar'da tester var mıdır acaba?

Daha önce deneyimim de yok, aldığım maksimum parfüm Slazanger-Adidas-Brüttür
  • quote:

Allah aşkına şu Kokorico için kullanan biri yorum yapsın ya da kışlık kalıcı fakat baymayan bir koku söylesin. Yoksa bir an deli tarafım tutacak 3-4 tane birden alacağım, o zaman da batacağız bu ay.

Viktor&Rolf'u tavsiye ederim. Kalıcı baharatlı ve şekerli bir koku. Ancak bayıcı bir koku değil.

• 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.