Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.276
Cevap
32
Favori
202.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taxi2gate ltba scenery yi kullanmayın, konumlar hatalı, 5 pistine ile ile inerken çimlere doğru indiğimi farkettim, fdu da rotam doğru idi, localizer ve glideslope da live idi, güzel güzel iniyordum ama çimlere doğru. biraz gaz verip piste inmeyi başardım neyse.
    konumlar hatalı, güney doğuya doğru komple kaydırmışlar, apronlar falan da hatalı, çimden taxi eden ai uçaklar çimden havalanıp iniyorlar
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

pmdg 777-300ER

Boyama: Güneş Yolageldili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testing -- 3 Nisan 2016; 14:30:53 >

• Sorulari olan arkadaslar varsa cok guzel bir kanal var su sekilde 🙂 izlemenizi tavsiye ederim, sorularinizi da sorabilirsiniz 🙂

Twitch.tv/LVLCHG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prepar3d v3.2, Majestic Dash 8 Q400

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• prepar3d v3 pmdg paketi yükledim gouge clasörüne crack yaptım ancak oyuna girip uçağı seçtiğimde pisteyken oyundan atıyor bu nedendir
  • Büyük bir ihtimalle düzgün çalışmayan crack tendir. Sürüme uygun ilaçları bulup gauge klasörüne eklersen sorun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LANVİN1

prepar3d v3 pmdg paketi yükledim gouge clasörüne crack yaptım ancak oyuna girip uçağı seçtiğimde pisteyken oyundan atıyor bu nedendir

Simconnect dosyalarını yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

taxi2gate ltba scenery yi kullanmayın, konumlar hatalı, 5 pistine ile ile inerken çimlere doğru indiğimi farkettim, fdu da rotam doğru idi, localizer ve glideslope da live idi, güzel güzel iniyordum ama çimlere doğru. biraz gaz verip piste inmeyi başardım neyse.
    konumlar hatalı, güney doğuya doğru komple kaydırmışlar, apronlar falan da hatalı, çimden taxi eden ai uçaklar çimden havalanıp iniyorlar

Var mı tavsiyen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utopikzihin

quote:

taxi2gate ltba scenery yi kullanmayın, konumlar hatalı, 5 pistine ile ile inerken çimlere doğru indiğimi farkettim, fdu da rotam doğru idi, localizer ve glideslope da live idi, güzel güzel iniyordum ama çimlere doğru. biraz gaz verip piste inmeyi başardım neyse.

Var mı tavsiyen

İstiyorsan indir dene bi, belki bende olmuştur bu hata sadece. Şimdilik ltba yi orjinal fsx haliyle oynuyorum, sorun yok

• quote:

quote:

quote:

Var mı tavsiyen

İstiyorsan indir dene bi, belki bende olmuştur bu hata sadece. Şimdilik ltba yi orjinal fsx haliyle oynuyorum, sorun yok

bende yüklü zaten de sadece bir kere 23 e inerken çimlere indirdi o kadar. onun dışında başka sıkıntı yaşamadım airac la alakası olabilir belki

• quote:

quote:

quote:

quote:

Var mı tavsiyen

bende yüklü zaten de sadece bir kere 23 e inerken çimlere indirdi o kadar. onun dışında başka sıkıntı yaşamadım airac la alakası olabilir belki

Bende cidden bir kayma sorunu vardı, taxi yolları ve gate lerde komple kayıktı, Ai uçaklar taxi ederken olmadık yerlerden geçerek piste gidiyorlardı, uçaklar gatelere değil taxi çizgilerine park etmişlerdi, airac dan değildi bence.
    Sende sorun yoksa kullan gitsin. Ben orjinal olanla devam ederim

• Prepar3d v3.2, Carenado 525A CITATION CJ2

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Beyler merhaba.

P3D v3 aldım, elimde Aerosoft Airbus A318-319-320-321 paketi var. Ucağı seçtiğimde cold and dark başlatıyor, her zaman sıfırdan başlamak istemiyorum. Bu ayarı değiştirmenin bir yolu var mı acaba?
  • ZSARA kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun,
    airbusı sıksık kullanmadıgım için tam tarif yapamayacagım ama mcdu içinde aircraft settings gibi bir yer olması lazım orada başlangıç pozisyonunu seçebilirsiniz,
    ayrıca a320yi zaten cold dark tan başlatması 1 dk sürmez basit yani,

ya bu ivao tr kadar kibirli topluluk gormedim ben, zaten ivaotr nin forum sayfasını ozel bir va nın sitesine yonlendirmişler tam komedi, bu thyva ekibi yoneticilerinin ivao yoneticisi olmasıda ayrı bir saçmalık,
    thyva olarak uçarken kime canları sıkılsa hemen silik atıyorlar şikayet etsen bile fayda yok,
    vatsim tr ekibine can kurban en azından va kayırması yapmıyorlar, bunu kendi forumlarına yazsam saniyesinde silik yerim hadi kolaysa buradan çizin beni haklı olmasam anlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 12 Nisan 2016; 21:59:51 >
  • Teşekkürler hocam bilgi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh olarak bir toplu ucus mu yapsak

• Prepar3d v3.2, Aerosoft Antalya (FSX versiyonu)

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Prepar3d v3.2

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• Prepar3d v3.2, Carenado 525A CITATION CJ2

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.