Şimdi Ara

Gigabyte özel tasarımlı yeni bir GeForce GTX 460 modelini pazara sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• GeForce GTX 460 ile yüksek satış başarısı elde eden Gigabyte, ürün gamına yeni bir model daha ekliyor. GV-N460OC2-1GI kod adını taşıyan yeni model, hem tasarım özellikleri hem de fabrika çıkışı hız aşırtmalı saat hızlarıyla Nvidia'nın referans modelinden ayrılmayı başarıyor. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GF104 GPU'sundan güç alan DirectX 11 destekli ekran kartı, çift fanlı WindForce 2X soğutucusu, Bakır yoğunluğu arttırılmış baskılı devre tasarımı, katı kapasitörleri ve yüksek kaliteli diğer komponentleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Grafik işlem birimi 760MHz, paralel işlem birimleri 1520MHZ ve bellekleri de 3600MHz'de görev yapan ekran kartı 256-bit bellek veri yolu desteği, 336x paralel işlem birimi ve 1GB GDDR5 bellek kapasitesiyle geliyor. 3DVision, SLI, PureVideo HD ve CUDA teknolojilerine destek sunan ekran kartı, görüntü aktarımı için çift DVI ve HDMI konnektörlerini kullanıyor. Gigabyte tarafından önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenen fabrika çıkışı hız aşırtmalı yeni GeForce GTX 460 için henüz açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• gerçekten harika bir kart.. gigabyte bu sefer çok iyi bir iş çıkardı.. ama önceki modelin sadece biraz daha yüksek hızda çalışan versiyonu başka hiçbir fark yok.. parasını hak eden bir ürün..
  • çok sexi :)
  • tasarımı çok etkileyici.Umarım uygun bir fiyattan piyasaya sürülür.

* Batuist

parasını hakettiğini nasıl anladın ?
  • İyi bir tasarım var inşallah iyi bir iş de gösterir.
  • Bizdeki kartın yerini alacak gibi gözüküyo

Yalnız 4 ısı borulu model dururken bu saatten sonra 760mhz için bu alınmaz
  • Palit gtx460 1gb sonic premium incelemesi beklioruzz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strcnr

Palit gtx460 1gb sonic premium incelemesi beklioruzz.

Bunun incelemsini napcan bakarsın 800mhz'de çalışan bir GTX 460 256-Bit incelemesini aynı performans, bu kadar sürdedir bu saçma kartın incelemesini beklediysen zamnına yazık olmuş. Zaten 390 TL'e gıgabyte gtx 460 satılıyorken ve hepsi 900mhz oluyorken gidip, Sonic P.'ye 450 TL vermek akıllı bir insanın yapacağı bir iş değildir.
  • Model isminde sanırım bir hata var.GV-N460OC-1GI eski modelin ismi.Resme de bakılacak olursa GV-N460OC2-1GI yerine yanlış yazmışsınız sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

Model isminde sanırım bir hata var.GV-N460OC-1GI eski modelin ismi.Resme de bakılacak olursa GV-N460OC2-1GI yerine yanlış yazmışsınız sanıyorum.

salgaramaya haber yapmaya alışığız bişey olmaz
  • @Fx57

İlk versiyonundan (bizdekinden) ne farkı var tam olarak acaba?
  • bu ilk versiyondan daha yüksek hıza çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

tasarımı çok etkileyici.Umarım uygun bir fiyattan piyasaya sürülür.

* Batuist

bunun 715MHz oc lusunu aldım kullanıyorum... merak etme aralarında fiyat farkı olmayacaktır.. artı diğer gigabyteın ve bu kartın diğer artılarını sayıyım mı yoksa sen gerisini anlarmısın??
  • gigabyte dan özelfiyatlı 460larda bekliyoruz!
  • haberde belirtilmemiş, başka bir yerde de kartla ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadım.. belki GTS 450 modelindeki gibi fanlar sırayla belirli zaman aralıklarıyla çalışıyordur.. sadece 50MHz saat hızını artırıp üstüne etiket basmamışlardır diye tahmin ediyorum..
  • kart bayağı güzel görünüyor ancak vatan bilgisayar gibi büyük bilgisayar firmaları getirir ist. da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost recon advanced

kart bayağı güzel görünüyor ancak vatan bilgisayar gibi büyük bilgisayar firmaları getirir ist. da

ilki vatandan önce inventusa gelmişti.. !ki inventustan almak vatandan almaktan çok daha akıllıca olur.. bu yazım için inventus bana reklam parası ödemeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

kart bayağı güzel görünüyor ancak vatan bilgisayar gibi büyük bilgisayar firmaları getirir ist. da

ilki vatandan önce inventusa gelmişti.. !ki inventustan almak vatandan almaktan çok daha akıllıca olur.. bu yazım için inventus bana reklam parası ödemeli

katılıyorum.. (bu arada reklam parasınada ortak oluyorum)..

• quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

quote:

katılıyorum.. (bu arada reklam parasınada ortak oluyorum)..

adamların reklam parası vercek hali mi var... satış yaptıkları ne bir dükkanları nede mağazaları var.. bir apartman dairesinde tıkışmışlar çalışıyorlar.. zaten netteki propagandaların çoğuda kendilerine ait.. yani tahminim sahte birçok isimle forum sitelerinde intentusu övüyorlar.. diğerleride sazan gibi atlıyor.. gerçi bir şikayetim olmadı ama problemimde olmadı inventustan yana.. sadece bir sefer alışveriş yaptım o kadar.. neyse sonuçta kimse babamızın oğlu değil..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

tasarımı çok etkileyici.Umarım uygun bir fiyattan piyasaya sürülür.

* Batuist

bunun 715MHz oc lusunu aldım kullanıyorum... merak etme aralarında fiyat farkı olmayacaktır.. artı diğer gigabyteın ve bu kartın diğer artılarını sayıyım mı yoksa sen gerisini anlarmısın??

Kartın artılarıyla ilgili sorunum yok , sadece fiyatı hakkında bu kadar rahat ve net konuşman bana extradan bilgi ya da haber sahibi olup olmadığını merak ettirdi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.