Şimdi Ara

VLC Player, iPad'den sonra iPhone ve iPod Touch'ları da destekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bundan yaklaşık bir ay önce bilgisayar kullanıcıları arasında çok popüler olan VLC Player'ın iPad uyumlu versiyonunu AppStore üzerinden kullanıcılara sunan Applidium, sonunda bekleneni gerçekleştirdi ve uygulamanın yeni versiyonuyla birlikte diğer iOS'li cihazlara da destek vermeye başladı.

Son versiyonla birlikte önceki versiyona göre daha hızlı kod çözümlemesi yapabilen VLC Player; iPad'in yanı sıra artık iPhone 3Gs, iPhone 4 ile 3. ve 4.Nesil iPod'larda da çalışabilirken; diğer uygulamalardaki RTSP ve MMS yayınları gibi eklentileri de açabiliyor.

Kullanıcıların ücretsiz olarak yükleyebilecekleri VLC Player'ın AppStore'daki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• haber için teşekkürler...
  • super haber bunu bekliodum bnde eyw..
  • Şahane valla
  • 2g ipodlarda çalıçmıyor galiba :(
  • nasıl kullanılıyor bılgı verebılırmısınız..
  • Ben denedim .mkv leri bile oynatıyor ama şöyle bir sıkıntı var. ac3 sesli filmlerde alet sterio olduğundan sadece iki kanaldan ses veriyor. Bu sebepten dolayı ac3 filmlerde hiçbir konuşma ve basslar duyulmuyor. Filmin illa mp3 olması gerekiyor. Divx filmlerin de büyük bir çoğunluğu ac3 yada dts olduğundan film izleyemiyorum. Düzeltmenin bir yolu var mı?

@ender

yazılımı kurduktan sonra itunes'dan apps'e tıkla. Çıkan sayfada aşağıda file sharing kısmına gel. Orda VLC diye bir kısım var. Ordan add diyerek video ekleyebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

Ben denedim .mkv leri bile oynatıyor ama şöyle bir sıkıntı var. ac3 sesli filmlerde alet sterio olduğundan sadece iki kanaldan ses veriyor. Bu sebepten dolayı ac3 filmlerde hiçbir konuşma ve basslar duyulmuyor. Filmin illa mp3 olması gerekiyor. Divx filmlerin de büyük bir çoğunluğu ac3 yada dts olduğundan film izleyemiyorum. Düzeltmenin bir yolu var mı?

@ender

yazılımı kurduktan sonra itunes'dan apps'e tıkla. Çıkan sayfada aşağıda file sharing kısmına gel. Orda VLC diye bir kısım var. Ordan add diyerek video ekleyebiliyoruz.

Ben file sharing diye bir kısım bulamıyorum.

• bilgisayarda vlc player vazgeçilmez uygulamam fakat iphone da şu an için OPlayer sanki daha kullanışlı gibi geliyor bana. evimde adsl modemime bağlı bir harddiskim var, ftp üzerinden ona bağlanıp mesela bir video dosyasını seyredebiliyorum..

sizce hangisi daha kullanışlıdır?
  • Eklenen videoyu cihaz içinde hangi dosyaya atyor? sonradan silmek yeterlimi vlc den yoksa dosyayı bulupmu silmeliyiz?
  • mp4 formatına göre divx lerin pil ömrünü ne kadar etkilediği konusunda bilgilendirme yapan olursa iyi olur??
  • Güzel haber.
  • OPlayer ile bende pc den izleyim diyorum ama ilk once cihaza download etmeye kalkıyor .sizdedemi öyle ? bende bu sorundan dolayi AirVideo programını kullanıyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

bilgisayarda vlc player vazgeçilmez uygulamam fakat iphone da şu an için OPlayer sanki daha kullanışlı gibi geliyor bana. evimde adsl modemime bağlı bir harddiskim var, ftp üzerinden ona bağlanıp mesela bir video dosyasını seyredebiliyorum..

sizce hangisi daha kullanışlıdır?
  • güzel haber ama bi de iPhone u satmamış olsam şahane olacaktı artık iPhone 5 le kullanırız bu programı
  • altyazılarıo tanıyomudur ki .srt falam felam
  • Bu vlc benim ipod 4 e kurulmuyor niyeyse anlamadım sync ediyorum etmiyor.Makina greenpois0n lu
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

Ben denedim .mkv leri bile oynatıyor ama şöyle bir sıkıntı var. ac3 sesli filmlerde alet sterio olduğundan sadece iki kanaldan ses veriyor. Bu sebepten dolayı ac3 filmlerde hiçbir konuşma ve basslar duyulmuyor. Filmin illa mp3 olması gerekiyor. Divx filmlerin de büyük bir çoğunluğu ac3 yada dts olduğundan film izleyemiyorum. Düzeltmenin bir yolu var mı?

@ender

Ben file sharing diye bir kısım bulamıyorum.

dostum ituneste iphonenin isminin yazdığı yere tıkla ordaki app klasorune gır assagıya ın aradıgını bulacaksın ......

• oplayer ı daha başarılı buluyorum
  • ses ve video birbirine uymuyor diyorlar, o yüzden oplayer kullanın derim
  • Beceremedim. videoları nasıl itunes'a atacağız? kabul etmiyor ki kendi formatı haricindeki videoları:(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.