Şimdi Ara

iPhone T9/Numerik Klavye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, sms yazarken klavyeyi normal t9 klavyesi gibi kullanmak istiyorum. Ya da sayıyla harf yazmak istiyorum. Şöyle anlatıyım

iPhone T9/Numerik Klavye?

Sanırım şimdi anlatabilmişimdir

Bunun için herhangi bir app, yöntem falan filan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realizeyes -- 4 Ekim 2010; 22:53:36 >

• Ben de merak ediyorum bunu yapabiliyor muyuz acaba diye
  • eger iphone nunuzun versionu 2.x ise ve jb yapiliysa cydiada multitap keyboard diye bir uygulama mevcut ama simdilik ne 3.x ne de 4.x e uyumlu boyle bir eklenti var..
  • app ile yapmak istersen

http://itunes.apple.com/us/app/callway-super-fast-t9-dialer/id318630360?mt=8#

jb'liyse buna gerek yok gönderdiğimi kullanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ω Omega -- 5 Ekim 2010; 1:18:54 >
  • Çok teşekkür ettim ancak uygulamayı açtığımda Callway yazısı geliyo, klavyesi geliyo ve bir kaç saniye sonra kendiliğinden kapanıyor.

Telefonum 3.1.2 jb
  • evet hort
  • arastiripmi hortlationuz
  • bende yeni konu diye okuyorum biri sürüm 2.x ise demiş yazıcaktım bu devirde 2.x mi kaldı diye Allahtan konunun sonunu okudum da fail olmadık
  • headshot
  • Ürün ucretliymis tühhh
  • Bence gereksiz bir şey. qwerty gayet yeterli.
  • Bence gereksiz bir şey. qwerty gayet yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Bence gereksiz bir şey. qwerty gayet yeterli.

Kizma yav anladik
  • hortlatayım şu konuyu arkadaşlar t9 türkçe numerik klavye bir türlü çıkmadı iphone'a yolda yürürken hiç bir şey yazamıyorum çok zor oluyor illa oturmam lazım bi yere bilginiz var mı sanırım hiç göremeyeceğiz bu programı
  • sürekli hortlatılan bir konum olsun isterdim bende ;)

neyse,cidden yürürken yada araba kullanırken birşey yazmak çok zor...var mı buna bir app?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

sürekli hortlatılan bir konum olsun isterdim bende ;)

neyse,cidden yürürken yada araba kullanırken birşey yazmak çok zor...var mı buna bir app?

aradım taradım yok usta birde bulduklarım hep yabancı dil türkçe destek yok hiçbirinde androidde olan bir uygulama ama iosda yok pes vallaha.
  • Türkçe desteğini napacaksınız ya SMS'de tr karakter kullanan kim var ki?
  • Saglam bi app olsada kullansak. Nokiadan kalma reflekslerle qwerty den 5kat daha hizli yaziorum numaratik klavye ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Türkçe desteğini napacaksınız ya SMS'de tr karakter kullanan kim var ki?

t9 dan bahsettik usta onun için türkçe dil desteği lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

sürekli hortlatılan bir konum olsun isterdim bende ;)

bi app vardı adını hatırlamıyorum ama msj yazarken arkada kamerayı acıyo uygulama ve yururken yazmak kolaylasıyo
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.