Şimdi Ara

iPhone T9/Numerik Klavye? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
9.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurr32

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

sürekli hortlatılan bir konum olsun isterdim bende ;)

neyse,cidden yürürken yada araba kullanırken birşey yazmak çok zor...var mı buna bir app?

bi app vardı adını hatırlamıyorum ama msj yazarken arkada kamerayı acıyo uygulama ve yururken yazmak kolaylasıyo

Bizimkilein yaptigi bi app hatirliyorum ama o cok gereksiz bana gore..tlf goz hizama kaldirip oyle mi yuruycem ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

neyse,cidden yürürken yada araba kullanırken birşey yazmak çok zor...var mı buna bir app?

bi app vardı adını hatırlamıyorum ama msj yazarken arkada kamerayı acıyo uygulama ve yururken yazmak kolaylasıyo

Bizimkilein yaptigi bi app hatirliyorum ama o cok gereksiz bana gore..tlf goz hizama kaldirip oyle mi yuruycem ;)

yok da kaldırımda taş dırek hadı onu gectım baska bı ayak bıle gorsen ekranda durup onune bakarsın

• bunun tek çaresi numerik türkçe destekli klavyenin gelmesiyle olur 100 tl'lik telefonla yolda yürürken msj yazabiliyorken iphone'da yazamamak çok acı bir durum
  • quote:

quote:

Yürüyaz
  • Boyle bir sms programi arayip durdum ama TR desteklisini bulamadim bir turlu, programi yapmak zor olmasa gerek biri yapar appstore da satisa cikartirsa helalinden 0,99 cent verebilirim :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snake oyunu için t9 ekran görüntülüsü vardı app store da,eğer bunun için uygulanabiliyorsa mesaj için o kadar zor olmasa gerek ama bu zamana kadar olmaması eksiklik bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Boyle bir sms programi arayip durdum ama TR desteklisini bulamadim bir turlu, programi yapmak zor olmasa gerek biri yapar appstore da satisa cikartirsa helalinden 0,99 cent verebilirim :))))

bende aynı şekilde katılıyorum sana özledim resmen t9 klavyede yazmayı
  • quote:

Boyle bir sms programi arayip durdum ama TR desteklisini bulamadim bir turlu, programi yapmak zor olmasa gerek biri yapar appstore da satisa cikartirsa helalinden 0,99 cent verebilirim :))))

valla hocam yapan olsun para önemli değil.
  • cydia da olması lazımdı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

cydia da olması lazımdı bu

türkçe uyumlu lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

dün bi program denedim bununla ilgili ismini hatırlayamıyorum ama programa girip iphone numeric klavye üzerinden yazıyorsunuz daha sonra kopyaladıktan sonra sms bölümüne giriyorsunuz o şekilde gönderiyorsunuz yani bir ton iş ve geneldede bu şekilde gördüğüm kadarıyla sanırım jailbreak olmadan yapılamıyor demekki yoksa şu ana kadar yaparlardı herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: pichpunk

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

dün bi program denedim bununla ilgili ismini hatırlayamıyorum ama programa girip iphone numeric klavye üzerinden yazıyorsunuz daha sonra kopyaladıktan sonra sms bölümüne giriyorsunuz o şekilde gönderiyorsunuz yani bir ton iş ve geneldede bu şekilde gördüğüm kadarıyla sanırım jailbreak olmadan yapılamıyor demekki yoksa şu ana kadar yaparlardı herhalde

JB de de yok hocam türkçe lazım diğer dillerde var zaten.

• ben t9 falan istemiyorum sadece numerik klavyeyi kullanma olanağım olsun yeter.
    aylardır arada bakarım hatta konu bile açmıştım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

ben t9 falan istemiyorum sadece numerik klavyeyi kullanma olanağım olsun yeter.
    aylardır arada bakarım hatta konu bile açmıştım ama bulamadım

hımm öyle bi işine yaramaz ama var diye biliyorum.
  • Bi ara bende baya aradım ama bulamadım =) bi umut baktım konuya ama sonuç hüsran :D
  • Beyler bende araştırdım ama bulamadım. :( T9 veya türkçe olup olmaması çok sorun değil,sadece numeric klavye olsun qwerty olmasın bana yeter,eski telefonlarımızla araba sürerken bakmadan yazıyorduk şimdi qwerty ile olmuyor bu iş :) varmıdır numeric klavye kullanan ?
  • Arkadaşlar yokmu böyle bir keybord ?
  • Bende iphone da t9 klavye istiyorum. yok mu bir yolu yaa :(
  • ARKADAŞLAR BULAN YOK MU BÖYLE Bİ UYGULAMA HAA , BIKTIM 1 SAATTE MESAJ YAZMAKTAN :ss
  • BURADAN umarım işini görür

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.