Şimdi Ara

Crysis 2 - Eurogamer Expo Gameplay[Off-Screen]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
1
Favori
14.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crysis 2'nin Eurogamer Expo fuarından çekilen yeni videosunda farklı bir oynanış kısmına yer verilmiş.

• Video harika, ama senaryo bir kötü olsun. Dava açarım Crytek'e.
  • video muhteşem ya :D 25 marta daha çok var bu arada napsakki o arada
  • baya iyi

not: senaryo kötü olmayacak star wars çizgi romanlarını yazan ki efsanedir klon savaşlarının parelel karakterler ve evrende geçmiş versiyonu zannetmiyorum o yüzden.
  • fizikler geç yükleniyor
  • acayip fena bi optimizasyon sorunu var pc demi oynanıyor bu videoda konsoldami bilmiyorum ama kasmalar oluyor
  • fizikler değil 2 texturede geç yüklenme gördüm ancak bu basit bir tanıtımdır demo da diyemeyiz yani.

cry engine 3 tam anlamıyla optimizasyonlu şekilde geliyor optimizasyon olmasayda konsollarda çalıştıramazlardı ordan düşünün.

gerçek oyun ve gerçek bir demo daha kaliteli olacaktır ve senaristte ödüllü bir senaristtir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

acayip fena bi optimizasyon sorunu var pc demi oynanıyor bu videoda konsoldami bilmiyorum ama kasmalar oluyor

kesinlikle pc
  • @Destny
    Video konsoldan. X işaretine dikkat 3-4 saniyelerde
  • xbox ta oynanıyor sarjör değiştirirken x çıkıyor ekranda
  • Ne pcsi ya takmışsınız pc ye.Oyunun xboxtan oynandığı apaçık ortada.Bu arada grafikler pcde daha iyiydi.
  • fear 2 yi anımsadım bir an
  • @Destny
    Video konsoldan. X işaretine dikkat 3-4 saniyelerde
  • grafikleri beğendim kasma olayı gözüme takılmasada elbet düzeltilecektir.
  • Atmosfer çok sağlam mutlaka orjinal alınmayı hak ediyor. Bu video oyunun alpha aşamasından ve takılmalar olması çok normal, evt PC de grafikler daha iyi olacak ama sistemi kaldırabilene.
  • Yanlız beyler çoğu oyunda Xbox Controller Takdığınızda PC'ye Bütün İşaretler Aynı Xbox'ınkine dönüyor.
    PC olabilir ama daha oyunun çıkışına bayaa var son hali değil zaten bu tür fuarlara 2-3 ay önce hazırlanmış sürüm konuluyor.
    Şöyle bir durum varki feci Spoiler yemiş durumdayız her fuarda video gösterirlerse işi zor Crysis'in.

Video Off-Screen ve büyük ihtimalle Xbox 360 olmasına rağmen grafikler harika.
    Bazuka'yı alırken ki animasyon falan ciddi iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Farwynd -- 4 Ekim 2010; 20:53:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

acayip fena bi optimizasyon sorunu var pc demi oynanıyor bu videoda konsoldami bilmiyorum ama kasmalar oluyor

kesinlikle pc

Buna nasıl kanaat getirdin acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

Yanlız beyler çoğu oyunda Xbox Controller Takdığınızda PC'ye Bütün İşaretler Aynı Xbox'ınkine dönüyor.
    PC olabilir ama daha oyunun çıkışına bayaa var son hali değil zaten bu tür fuarlara 2-3 ay önce hazırlanmış sürüm konuluyor.
    Şöyle bir durum varki feci Spoiler yemiş durumdayız her fuarda video gösterirlerse işi zor Crysis'in.

Video Off-Screen ve büyük ihtimalle Xbox 360 olmasına rağmen grafikler harika.
    Bazuka'yı alırken ki animasyon falan ciddi iyi.

evet bunu bende düşündüm gamepad i takınca xbox daki gibi oynuyorsun baya baya.her türlü harika bir oyun olucak bir de şehirimi yıkmaktan vazgeçseler..bıktım hayatımın bir kısmını geçirdiğim ve geçirmekte olduğum yerin yavaş yavaş yok olmasından

ayrıca bkz:uzaylıların new yorku yok etme takıntısı

• Video ve grafikler harika gözüküyor umarım yine hakkını verir.
  • inşallah iyi optimize ederler bi crysis faciası daha yaşamayalım .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.