Şimdi Ara

Astral Seyahat Gerçek Mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
36.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burası nasıl bir forum anlamış değilim. %80 i ateistim ben deistim ben yehuu oleyy modunda takılıyor. Her şeyin bilim ile açıklanabileceğini savunuyor. Din bunlardan Ahlaklı ve iyi biri olmalarını istediğinden dolayı işlerine gelmiyor ve reddediyorlar ama tamamen metafiziğe dayalı bir olayın olduğuna ve varlığına inanıyorlar.

Sırf iki yüzlülükleri buradan bile görülebilir bu forumdaki ergen tayfasının

Lucid Dream astral seyahat var diyenlere benim için bir yav hehe hediye edin lütfen.
  • Gerçekten o an olanları görebilseydik yapanlar bir çok şey yapardı. Soru çalmak vs. şeyler yaparlardı. Ama yaptığını iddia edenlerin hiç biri soru falan çalamamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaDeS

quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Spagetti Canavarı

Bilinçsiz olarak birkez çıktım fakat uğraşıp vakit vermeye değmez.Yaptığım şeyin astral olduğunu 4 yıl sonra rasgele forumlarda okudum.Tekrar bilinçli olarak yapabilmek için düzenli 6 ayımı verdim olmadı ^^

En önemli noktası zaten iyi bir meditasyon yani zihni boşaltmak zaten zihni boşaltıcam derken bedenini unutuyorsun .. zaten ondan sonrasında baş dönmesi felan geliyor ve inanılmaz derecede kulak cınlaması sonra bi bakıosun odanın tepesindesin ondan sonra joistik gibi saga sola aşşağı git istediğin yere

astral falan boş iş bonzaiyi çek değil odanın dünyanın üstüne çıkarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: KinqlTRl

Astral Seyehat Nedir Tam olarak ?

Boşver iyi değil sen redbull iç yeter
  • -Astral seyahat gerçek olsaydı ABD 2010 yılında istihbarat için 80 milyar dolar para harcamazdı...
    -Astral seyahat gerçek olsaydı ülkeler istihbarat için ajan yollamazdı. Mesela ABD İran'a CIA ajanı yollamazdı.. Astral seyahat yapabilen CIA ajanı yattığı yerden istediği her şeyden haberdar olurdu.

@HaDeS

Bana astral seyahat yaptığını ispat et sana 160gb sata hdd vereceğim.
    Astral seyahate çıkıp oturduğum evin
    -kapı numarasını
    -kaç katlı olduğunu
    -hangi renk olduğunu söyleyebilirsin.

@BatuB

Sizin dediğiniz Lüsid Rüya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 15 Şubat 2012; 23:35:18 >
  • arkadaslar boyle bir sey olsaydi yüce kitabimiz Kuran-I-Kerim'de yazardi...
    Ruh bedenden ayrılamaz dinimizce boyle bir sey olum ve uyku disinda mumkun degil Astral seyehat ruyamizi izlemek gibi bir seydir arkadaslar... Yani Beynimizin bize bir oyunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

quote:

Orijinalden alıntı: DaLminSSaH

Bana bilinçli olarak astral seyahat yaptığını ispat eden birine nakit 10 bin tl vereceğim namus ve şeref SÖZÜ! bu mesajımda burada bulunsun.

Metafizik ve okültle alakalı birşeyi nasıl ispat edeceksin ? Bana tanrının varlığını ispatla demekle aynı şey.

Astral seyahat ile daha önce maddesel olarak bulunmadığın bir yere gidip anlatırsan kanıtlamış olursun.

Telekinezi,telepati,levitasyon,astral seyahat ve bilumum uçmalı kaçmalı şeylerin hiçbiri hiçbir zaman kimse tarafından kanıtlanamadı.Bu konuda ünlenmiş kişilerin de hepsinin basit ilüzyonistler olduğu ortaya çıktı.James Randi'yi takip edin , bu tarz kişileri çok fena rezil ediyor.

Görüldüğü üzere deneyle gayet de kanıtlanabilir veya yanlışlanabilir şeyler.Sene 2017 beyler , toparlanalım.Dr.Strange'i izleyip ezoterizm mistisizm falan kasmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Spagetti Canavarı

Bilinçsiz olarak birkez çıktım fakat uğraşıp vakit vermeye değmez.Yaptığım şeyin astral olduğunu 4 yıl sonra rasgele forumlarda okudum.Tekrar bilinçli olarak yapabilmek için düzenli 6 ayımı verdim olmadı ^^

En önemli noktası zaten iyi bir meditasyon yani zihni boşaltmak zaten zihni boşaltıcam derken bedenini unutuyorsun .. zaten ondan sonrasında baş dönmesi felan geliyor ve inanılmaz derecede kulak cınlaması sonra bi bakıosun odanın tepesindesin ondan sonra joistik gibi saga sola aşşağı git istediğin yere

• İnanmayın şöyle saçma şeylere ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helgin -- 18 Mart 2013; 18:56:39 >
  • istediğim kişi ile sevişebiliyor muyum mesela ? ciddi soruyorum
  • astral seyahat mı bilmem ama,bir kere bilinçsiz şekilde acayip bir rüyanın içinde bulmuştum kendimi baya keyif alıyordum sonra rüya içinde uyandım rüya olduğunu anladım 10 sn sonra uyandım zaten tekrar uyuyup rüya görmeye çalıştım o anları hatırlayarak olmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaLminSSaH

Bana bilinçli olarak astral seyahat yaptığını ispat eden birine nakit 10 bin tl vereceğim namus ve şeref SÖZÜ! bu mesajımda burada bulunsun.

Metafizik ve okültle alakalı birşeyi nasıl ispat edeceksin ? Bana tanrının varlığını ispatla demekle aynı şey.

Astral seyahat ile daha önce maddesel olarak bulunmadığın bir yere gidip anlatırsan kanıtlamış olursun.

Telekinezi,telepati,levitasyon,astral seyahat ve bilumum uçmalı kaçmalı şeylerin hiçbiri hiçbir zaman kimse tarafından kanıtlanamadı.Bu konuda ünlenmiş kişilerin de hepsinin basit ilüzyonistler olduğu ortaya çıktı.James Randi'yi takip edin , bu tarz kişileri çok fena rezil ediyor.

Görüldüğü üzere deneyle gayet de kanıtlanabilir veya yanlışlanabilir şeyler.Sene 2017 beyler , toparlanalım.Dr.Strange'i izleyip ezoterizm mistisizm falan kasmayalım.

Kimse sizi inanın diye zorlamıyor veya ben astral seyahat yapıyorum baksana diye burnunuzun dibinde bitmiyor. Yukarıda da yazdım, ezoterizm ve okültizm ile uğraşan kişilerin temel amacı kişisel gelişimdir. Eğer uluorta ben cadıyım, ben falcıyım, ben astral seyahatçiyim diye reklam yapmaya çalışan birilerini görüyorsanız onların zaten konuyla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Eğer çok merak ediyorsanız kaliteli sayılabilecek Türk forumları da mevcut veya Facebook grupları, katılıp sorabilirsiniz niye kanıtlamıyorsunuz diye.

Tekniğe adım atmak bile aylar süren çalışmalar gerektiriyor ki bunun önemli bir kısmını ciddi meditasyonlar oluşturuyor. Dolayısıyla kimsenin millete birşey kanıtlama amacı yok, buna zamanı da yok; niye kanıtlamakla uğraşsınlar ki ? İnanan kişiler inanıyor, uygulayan kişiler uyguluyor. İslamda hayvan sırtında göklerde gezinmeler, Ay'ın ortadan ikiye yarılması, koskoca denizin ikiye ayrılması; Hristiyanlıkta bakire bir kızın çocuk doğurması, çarmıha gerilen adamın hayata dönüp ölüleri diriltmesi ve su üzerinde yürümesi gibi şeyler var. Bunlar din oluyor da astral seyahat, büyü, çakralar vesair okültizm konuları mı Dr. Strange'den çıkma masallar oluyor ?

Hayır tabii , onları da saçma buluyorum ve inanmıyorum zaten.Hepsi insanın "bundan daha ilgi çekici ve gizemlisi olmalı" hevesinin ürünleri.Ben de keşke bu tarz şeyler olsa ve yapabilsem görebilsem diyorum tabii , zamanında ülkenin sayılı psişik forumlarında da takıldım.Şimdi orada dönen muhabbetleri hatırladıkça bazı insanlar Harry Potter dünyasında yaşıyormuş diyorum.Bi ara da Necronomicon meselesi vardı , sahibindenden falan satıyolardı

İç huzuru bulmak için meditasyon pek ala yapılabilir , meditasyon bilimsel anlamda beynin belli kısımlarını çalıştıran bir şey ve yapanlar da huzur verici olduğunu söylüyor.İş guru denilen heriflerin uçup kaçtığını söyledikten sonra kopuyor zaten.Chi enerjisi ile insanları etkisi hale getiren güya dövüş ustaları kaç kere dayak yedı tek fiske vuramadan.Bu tarz metafiziksel gizemli meselelerin büyümesinin tek sebebi insanların bunun olması hakkındaki umudu.Hepimiz nedense piramitin uzaylılar tarafından yapılmış olmasını istiyoruz , çünkü daha eğlenceli!

Kimse kanıtlamak zorunda değil cümlesi baya baya kaçmak oluyor.Bazı insanlar hayatı "Lucy" gibi falan yaşıyor ama özellikle insanlardan saklıyor mu özelliklerini ? Niye yapsın ki bunu yahu ? Bunu iddia eden bir gerzeğe sorsanız "dünya buna daha hazır değil" falan der Adamlar DrStrange filmindeki gibi bir topluluktalar ama baya baya vBulletin forum mu kullanıyorlar para verip Bilim bu kadar madde-dışı bir olayı duysa kanıtlamak için kıçını yırtar , yapan bir insan da kendini dünyaya kanıtlamak için kıçını yırtar kimse kendini kandırmasın.Gerçeğin peşinde olan adamlar bu tarz olaylara cidden harry pottera baktıkları gözle bakıyorlar.

• Gerçekse üzerinde çalışıp deniycem ama pek inandırıcı gelmedi

• Tabi ki gerçek ..
  • Bilinçsiz olarak birkez çıktım fakat uğraşıp vakit vermeye değmez.Yaptığım şeyin astral olduğunu 4 yıl sonra rasgele forumlarda okudum.Tekrar bilinçli olarak yapabilmek için düzenli 6 ayımı verdim olmadı ^^
  • Aslında bnde yapabilme noktasına kadar geldim titreme olaylarına falan ipe asıldım ama olmadı.Sonra bıraktım bu işleri.Şİmdi doğrumudur bilmem.
  • Sadece 2 kere oldu onlar da bilinçsiz. Bilinçli ne kadar yapmaya çalışsam da başaramadım.
  • Yapılması için kısa bi özet geçermisiniz ne yapmak gerekiyor yani
  • Duvarın içinden geçiliyor mu beyler
  • yok yav öyle şeymi olur öyle olsa bütün millet geceleri online oyun oynamaz dünyayı dolanırdı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.