Şimdi Ara

dün akşam gözüme lazer tutan gerizekalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
10.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam otobüs bekliyorum durakta, bi otobüs yanaştı cam kenarında oturan 30'lu yaşlarda bi beyinsiz sağa sola yeşil lazer tutuyordu benim baktığımı görünce çevirdi yüzüme tuttu. sol gözüm sulandı hemen. toplasan bir saniye denk gelmemiştir klasik lazer tutulma refleksi dedim geçtim neyse dün gece laptopta bi yazıya odaklanmaya çalışıyorum sol gözümün odak noktasının bir cm kadar yanında ufak bi siliklik oluşmuş -photoshopta bulanıklaştırmış gibi, hemen hemen lazer kalınlığı kadar diyim - geçer herhalde dedim bugün kalktım gene aynı, aynada inceliyorum doğal olarak bi şey fark edemiyorum sizce ne yapmam lazım ileride sorun büyür mü dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 29 Ocak 2013; 14:40:21 >

• Hemen doktora git sakata gelmez bu hocam. Kalıcı hasar olabilir. Yeşil lazerlerin anlık bile gelmesi hele gücü yüksek ise kör bile edebilir. Böyle şerefsizleri hapse atacaksın. Lazer tuttuğu bölgede mobese veya şehir kamerası vs var mı bir bak derim. Varsa tespit edebilirlerse suç duyurusunda bulun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

dün akşam otobüs bekliyorum durakta, bi otobüs yanaştı cam kenarında oturan 30'lu yaşlarda bi beyinsiz sağa sola yeşil lazer tutuyordu benim baktığımı görünce çevirdi yüzüme tuttu. sol gözüm sulandı hemen. toplasan bir saniye denk gelmemiştir klasik lazer tutulma refleksi dedim geçtim neyse dün gece laptopta bi yazıya odaklanmaya çalışıyorum sol gözümün odak noktasının bir cm kadar yanında ufak bi siliklik oluşmuş -photoshopta bulanıklaştırmış gibi, hemen hemen lazer kalınlığı kadar diyim - geçer herhalde dedim bugün kalktım gene aynı, ayna da inceliyorum doğal olarak bi şey fark edemiyorum sizce ne yapmam lazım ileride sorun büyür mü dersiniz

Direk suç duyurusunda bulun bu işi başkalarınada yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kryptonium

quote:

dün akşam otobüs bekliyorum durakta, bi otobüs yanaştı cam kenarında oturan 30'lu yaşlarda bi beyinsiz sağa sola yeşil lazer tutuyordu benim baktığımı görünce çevirdi yüzüme tuttu. sol gözüm sulandı hemen. toplasan bir saniye denk gelmemiştir klasik lazer tutulma refleksi dedim geçtim neyse dün gece laptopta bi yazıya odaklanmaya çalışıyorum sol gözümün odak noktasının bir cm kadar yanında ufak bi siliklik oluşmuş -photoshopta bulanıklaştırmış gibi, hemen hemen lazer kalınlığı kadar diyim - geçer herhalde dedim bugün kalktım gene aynı, ayna da inceliyorum doğal olarak bi şey fark edemiyorum sizce ne yapmam lazım ileride sorun büyür mü dersiniz

Direk suç duyurusunda bulun bu işi başkalarınada yaparlar.
    Ortalıkta o kadar it,kopuk ve cahil var ki ne yapacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Hemen doktora git sakata gelmez bu hocam. Kalıcı hasar olabilir. Yeşil lazerlerin anlık bile gelmesi hele gücü yüksek ise kör bile edebilir. Böyle şerefsizleri hapse atacaksın. Lazer tuttuğu bölgede mobese veya şehir kamerası vs var mı bir bak derim. Varsa tespit edebilirlerse suç duyurusunda bulun.
    Geçmiş olsun hocam.Üstteki gibi arkadaşım dediği gibi önce doktora git.Sonra da elindeki doktor raporuna göe polise şikayet edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Geçmiş olsun hocam.Üstteki gibi arkadaşım dediği gibi önce doktora git.Sonra da elindeki doktor raporuna göe polise şikayet edersin.

Alıntıları Göster
    geçmüş olsun dostum göz çok önemli en küçük hasar bile geriye telafi edilemez sağlık sorunları çıkartabiliyor diğer arkadaşların dediği gibi kesinlikle bir doktora gitmeni öneririm maalesef ülkemizde bu tür ''işsiz'' diye tabir ettiğimiz it kopuk serseriler çok sayıda mevcut;çok değil sanırım 1 2 ay öncesine kadar haberde izlemiştim iniş yapan uçağa lazer tutuyorlardı

• Doğuş'un swf'sini koyduğumu varsayın buraya, memlekette ne kadar işsiz, başıboş hayvanlar var böyle. Sana da geçmiş olsun, bi göz doktoruna görün vakit geçirmeden.
  • Sağolun arkadaşlar. Durak dediğim ankamall'un önünden ulus tarafina giden otobüslerin durduğu durak. aksam 8 sularıydı ne otobüsün kodunu biliyorum ne de görsem adamı tanırım. Lazerle oynadığını görünce kaç yasinda adam yaptığı seye bak dedim bi içimden. sakata gelecegimi bilsem otobüse el eder biner gereken müdahaleyi yapardım. Dediğim gibi gozum sulandi ama hiç aci hissetmedim. Neyse ki oturuyordum ayakta olsam bir metreden az mesafeden maruz kalacaktım. Allahindan bulsun ne diyim. Şimdi tek derdim hasarin büyümemesi. Işin kötü yani bütünleme haftasındayim önümüzdeki 3 gün içinde 4 tane sınavım var. Doktor işi haftasonuna veya pazartesine kaldı gibi. Evdekilere de bi sey demedim henüz. Bi sey cikmaz ins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 29 Ocak 2013; 16:20:51 >
  • quote:

Sağolun arkadaşlar. Durak dediğim ankamall'un önünden ulus tarafina giden otobüslerin durduğu durak. aksam 8 sularıydı ne otobüsün kodunu biliyorum ne de görsem adamı tanırım. Lazerle oynadığını görünce kaç yasinda adam yaptığı seye bak dedim bi içimden. sakata gelecegimi bilsem otobüse el eder biner gereken müdahaleyi yapardım. Dediğim gibi gozum sulandi ama hiç aci hissetmedim. Neyse ki oturuyordum ayakta olsam bir metreden az mesafeden maruz kalacaktım. Allahindan bulsun ne diyim. Şimdi tek derdim hasarin büyümemesi. Işin kötü yani bütünleme haftasındayim önümüzdeki 3 gün içinde 4 tane sınavım var. Doktor işi haftasonuna veya pazartesine kaldı gibi. Evdekilere de bi sey demedim henüz. Bi sey cikmaz ins
    geçmiş olsun çok sinir edici bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: BuralarBenim

geçmiş olsun çok sinir edici bir durum

Alıntıları Göster
    Ağzını burnunu kırardım onun.Şakası yok bu işin.Körde edebilirdi o lazer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63B0840C9

Ağzını burnunu kırardım onun.Şakası yok bu işin.Körde edebilirdi o lazer.

Alıntıları Göster
    o lazerlerin üstüne oturtacaksın öyle terbiyesizleri
  • Alıcaksın böylelerinin kafasını sürtüceksin taşa sürtüceksin taşa sonra, yavaş yavaş ellerinden başlayarak her yerini bıçaklamaya başlıyacaksın, ardından bir tane muşta alıp malum yere onlarca kez vuracaksın, goldpunchın lazerden alıp gözünün içine sokacaksın. Sonra bir inşaatta üzerine işeyip ve o sidiğin suyuyla adamın her yerini çamur yapıp, gazoz şişesi ve kavanozların üstüne oturttuktan sonra ellerini ayaklarını her yerini birbirine bağlıyacaksınki o gazozun üstünde makatı parçalanarak ölsün ölsün dirilsin. Bunda sonra onu bir çölde kilometrelerce yürütüp su vermeyeceksin ve sonra birden suyu vererek komaya girip ölmesini sağlayacaksın. Ardından deveye moonwalk yaptırıp kaçacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fura -- 29 Ocak 2013; 16:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReAl sTORM

Alıcaksın böylelerinin kafasını sürtüceksin taşa sürtüceksin taşa sonra, yavaş yavaş ellerinden başlayarak her yerini bıçaklamaya başlıcaksın, ardından bir tane muşta alıp malum yere onlarca kez vuracaksın, goldpunchın lazerden alıp gözünün içine sokacaksın. Sonra bir inşaatta üzerine işeyip moonwalk yaparak kaçacaksın

SADİST-FAŞİST-KOMUNİST-ARPEDİST-HÜMANİST VE İŞLEVİNİ BİLMEDİĞİM SONU -İST İLE BİTEN HERŞEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaemirsen

quote:

Alıcaksın böylelerinin kafasını sürtüceksin taşa sürtüceksin taşa sonra, yavaş yavaş ellerinden başlayarak her yerini bıçaklamaya başlıcaksın, ardından bir tane muşta alıp malum yere onlarca kez vuracaksın, goldpunchın lazerden alıp gözünün içine sokacaksın. Sonra bir inşaatta üzerine işeyip moonwalk yaparak kaçacaksın

SADİST-FAŞİST-KOMUNİST-ARPEDİST-HÜMANİST VE İŞLEVİNİ BİLMEDİĞİM SONU -İST İLE BİTEN HERŞEY

Alıntıları Göster
    Hocam eğer otobüste kamera varsa yakalarlar bence o adamı.Kesinlikle şikayet et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Dorsett Case

Hocam eğer otobüste kamera varsa yakalarlar bence o adamı.Kesinlikle şikayet et.

Alıntıları Göster
    suç o lazeri kullanan kadar lazeri sattıranda.ne ota yarıyor bu lazer piyasada satışına izin veriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Dorsett Case

Alıntıları Göster
    lazerli magandayı konuya bekliyoruz.....
  • quote:

dün akşam otobüs bekliyorum durakta, bi otobüs yanaştı cam kenarında oturan 30'lu yaşlarda bi beyinsiz sağa sola yeşil lazer tutuyordu benim baktığımı görünce çevirdi yüzüme tuttu. sol gözüm sulandı hemen. toplasan bir saniye denk gelmemiştir klasik lazer tutulma refleksi dedim geçtim neyse dün gece laptopta bi yazıya odaklanmaya çalışıyorum sol gözümün odak noktasının bir cm kadar yanında ufak bi siliklik oluşmuş -photoshopta bulanıklaştırmış gibi, hemen hemen lazer kalınlığı kadar diyim - geçer herhalde dedim bugün kalktım gene aynı, aynada inceliyorum doğal olarak bi şey fark edemiyorum sizce ne yapmam lazım ileride sorun büyür mü dersiniz

Yesil lazerin enerjisi yuksek dostum. O yuzden uzak mesafelere kadar rahat gidebiliyor. Gozune zarar vermis olabilir. Sakata birakma ilk is olarak doktora git.

• quote:

Alıcaksın böylelerinin kafasını sürtüceksin taşa sürtüceksin taşa sonra, yavaş yavaş ellerinden başlayarak her yerini bıçaklamaya başlıyacaksın, ardından bir tane muşta alıp malum yere onlarca kez vuracaksın, goldpunchın lazerden alıp gözünün içine sokacaksın. Sonra bir inşaatta üzerine işeyip ve o sidiğin suyuyla adamın her yerini çamur yapıp, gazoz şişesi ve kavanozların üstüne oturttuktan sonra ellerini ayaklarını her yerini birbirine bağlıyacaksınki o gazozun üstünde makatı parçalanarak ölsün ölsün dirilsin. Bunda sonra onu bir çölde kilometrelerce yürütüp su vermeyeceksin ve sonra birden suyu vererek komaya girip ölmesini sağlayacaksın. Ardından deveye moonwalk yaptırıp kaçacaksın.

çok ilginç bir görüşün var

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.taskan

quote:

Alıcaksın böylelerinin kafasını sürtüceksin taşa sürtüceksin taşa sonra, yavaş yavaş ellerinden başlayarak her yerini bıçaklamaya başlıyacaksın, ardından bir tane muşta alıp malum yere onlarca kez vuracaksın, goldpunchın lazerden alıp gözünün içine sokacaksın. Sonra bir inşaatta üzerine işeyip ve o sidiğin suyuyla adamın her yerini çamur yapıp, gazoz şişesi ve kavanozların üstüne oturttuktan sonra ellerini ayaklarını her yerini birbirine bağlıyacaksınki o gazozun üstünde makatı parçalanarak ölsün ölsün dirilsin. Bunda sonra onu bir çölde kilometrelerce yürütüp su vermeyeceksin ve sonra birden suyu vererek komaya girip ölmesini sağlayacaksın. Ardından deveye moonwalk yaptırıp kaçacaksın.

Haklı

Böyle vatana millete zarar dağlı apaçileri yakacaksın cayır cayır. Su veren itfaiyenin hortumunu s...

İndirip dövseydin hiç mi içinde kalmadı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: scousertr

quote:

Orijinalden alıntı: mr.taskan

quote:

Haklı

Böyle vatana millete zarar dağlı apaçileri yakacaksın cayır cayır. Su veren itfaiyenin hortumunu s...

İndirip dövseydin hiç mi içinde kalmadı ?

bazı insanlar şiddetten anlar haklısınız bu konuda :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.