Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
73
Favori
582.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ASC vardır yada makyajlı kasalarda DSC vardır.
    Bunlar antipatinaj sistemidir buna basınca devir saati ile km hız göstergesi arasında sarı üçgenin etrafı çevrili yol kaygan işareti çıkar..

Bir diğeri eğerki araçta varsa HARMAN KARDON'dur müzik işareti vardır bu tuşa basınca tweet'leri etkin eder ya da kapatır müzik çalarken basın farkı anlarsınız..

Bir diğeri ELEKTRİKLİ ARKA PERDE'dir eğerki varsa bu düğmeye bastığınızda arkadaki perdeniz açılır veyahut kapanır..

Birde dediğiniz gibi SAĞ VE SOL olarak KOLTUK ISITMA'lar vardır onun haricinde tuş yok bir e46'nın doluluğu buradan belli olur ARKA PERDE İŞE YARAMAZ ZATEN
  • Tesekkrler dostum yardımın için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slh31 S kullanıcısına yanıt
    Her zaman e46 hakkında gerekeni sorabilirsin 2 senedir kullanıyorum yalnız e46'nın damarlarını ezberledik :)
  • Bakalım bende şu aralar bi e46 arıyorum kısmetse ama biraz seçiciyim bulamıyorum bulunca bizde damarcı oluruz

Aracımı satardımda istediğim fiyat'a çıkarmı bütçeniz bilemiyorum .)
  • 6 yildir E46 kullaniyorum. BMW , almayi dusunenlere ,aklinda soru varsa cevaplamaya calisirim.
  • Yani dostum 110 bin civarı km koltuk ısıtma sunroof dijital klima deri koltuk degisen olmasin boya takıntım yok(tavan kaput arka bagaj) hariç 318,320 tercihim 40.000 tl bütcem var dedigim gibi biraz seçiciyim :-D

Kilometre , sunroof ve koltuk ısıtmadan dolayı olmaz :))
    Motor %90'da km 323.000 :))

Donanımın yanında temizini bulmaya gayret edin kötüsü sizi sanayiden çıkarmaz..
  • Yani baya bi araştırdım şanzıman hararet termiği klima komresörü üfleme üstkapak anahtardan orjinal km bunlarin hepsine baktiracam tabi :-D

• quote:

Orijinalden alıntı: slh31

Yani baya bi araştırdım şanzıman hararet termiği klima komresörü üfleme üstkapak anahtardan orjinal km bunlarin hepsine baktiracam tabi :-D

Yanlış anlamayın onlardan bi yol çıkmaz :)))

323.000'de aracım orjinal kilometresi iç döşemesi gayet temiz ve bakımlı kullanılmış ki babamda öyle temiz binen bir insan kışın çevremde içi kar su olmayan tek araba bizimkidir..

Sırf binmek için defransiyel bile değiştirdim ki ben artık 323.000km yapmış 14-15 sene yollarda soğukta sıcakta illaki yıpranmıştır bu aracı alanlarda patinaj yanlama drift yaptıkları için ki bende zamanında yaptım defransiyel olsun yürüyen aksam olsun zarar görüyor bu zararları giderilmek için birçok masraf ve bakım yapmak gerekiyor..

Siz alacağınız aracın temiz fazla binilmemiş olmasını istiyorsunuz ama BMW saklı bir kutudur 110.000km'de alırsınız zıkkımın motoru 120.000'de biter kullanıma bağlıdır.. :)

KRONİK SORUNLARI bakılması gereken yerler ;

Aracın vites geçişlerinde boşluk varmı lip'e kaldırılıp elle kontrol edilmesi ( bu aracın kalkışlarda ne kadar sert kullanıldığını belli eder.. aynı zamanda şaft şanzuman akis vs ömrünü )

Aracın şarj dinamosu , marş dinamosu , benzin pompası , direksiyon pompası..

Arka ve ön takım..

Kesinlikle ve kesinlikle yan sanayi parça takan araçlara talib olmayın bir bmw'nin ön takımı 500 lirayada var 1250lirayada gerçek binicisi para harcayan insan 1250 liralığından alır temiz yapar işini..

Ayrıyeten milletimizde bakımda bozulmadıysa arabayı götürürse değiştirme mantığı vardır ki bmw'lerde oldukça çok çok el değiştiren bir araba yıpratılıp bakım yapılmadan benzin kooyulup binilmektedir...

Anlıyacğaınız alacagınız aracın dediğim yerlerine baktırın..

Kendi aracımda gönlüm rahat çünkü yürürü sağlam motoru sağlam elektronik aksam sağlam o ama gel gelelimki milletimiz sunroof yok ve 323.000'de diye ön yargılı davranıyor ama bilmiyorlar piyasada 99 modeller arasında benim aracım kadar temiz ve bakımlısı parmakla gösterilir :)

• 147290228 bi baksana sahibindende bir ilan düşündügüm araçlardan biri

Araç güzel bence kilometreside dediği gibi gidip bakılabilir eli yüzü düzgün bir araç bence..

Güzelce komple expertiz yapılıp alınabilir..
  • Eyvallah kardeşim bakacaz bakalım kısmetimizde ne varsa artık...

• Ya E46 E46 dır tamam çok da güzel de fazla istiyorlar gerçekten. Bu yine 2005'miş ama 45bin verip 2003 model alana kadar 55binlere bir şekilde daha yüksek model alınabilir diye düşünüyorum.

E46 lar için gerçekten piyasa fazla yüksek.
  • Ama dostum bu donanim konfor ve sürüş keyfi 55binlik 2012 2013 model araclarda yok bundan emin olabilirsin

• ucuz diger araclarda bu E46 daki ozelliklerde yoktur zaten, reno vs araclari 0 alsan ne olur 2-3 yol sonra 10 yillik BMW den daha yipranmis duruma gelir.
  • verdigin illandaki arac temize benziyor. Yalniz dikkat et 2005 uretim E46 cok az var, yok gibi nerdeyse, 2005 ilk aylarinda uretim sona erdi. Saticidan sase no sunun son 7 hanesini istersen detayli herseyini kontrol edebilirim
    Km'sinin okadar olmasida cok zor ihtimal. 100 bin km millet 3 senede yapiyor :) pc de kontrol ettirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganay82 -- 7 Ocak 2014; 2:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganay82

verdigin illandaki arac temize benziyor. Yalniz dikkat et 2005 uretim E46 cok az var, yok gibi nerdeyse, 2005 ilk aylarinda uretim sona erdi. Saticidan sase no sunun son 7 hanesini istersen detayli herseyini kontrol edebilirim
    Km'sinin okadar olmasida cok zor ihtimal. 100 bin km millet 3 senede yapiyor :) pc de kontrol ettirebilirsin.

biz e46 318i ile bir senede 60 bin küsür km yaptık.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acilll-41.750-den-39.750-ye-dustu-ilk-gelen-alir-144199836/detay

bu e46'da güzelmiş

• cianni kullanıcısına yanıt
    99 Model aracım sizin o sıfır araç alınır dediğiniz arabalardan daha rahat konforlu ve şekil .)

30 milyara 2013-14 araç almaktansa

35-40 lira verip e46 alırım BMW sonuçta kalite tesadüf değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz38x

99 Model aracım sizin o sıfır araç alınır dediğiniz arabalardan daha rahat konforlu ve şekil .)

30 milyara 2013-14 araç almaktansa

35-40 lira verip e46 alırım BMW sonuçta kalite tesadüf değildir.

aynı şekilde e46 gerçekten konforlu bir araç.Hatta arasıra düşünürüz e46 ya geri mi dönelim diye.Tadı damağımda kaldı.1 sene kullandık 60 bin küsür km yaptık.Bizdeki 318i 143 tü.Eğer olur da e46 ya dönersem 325i,330i,330xd ve ya 330xi alırım

Bizim e46da sunroof,telefon,hafızalı koltuk,deri koltuk,arka perde,mercekli far + m tampon vardı.Şuan piyasada bu dolulukta bu fiyata böyle bir araç yok.40 bin tl verip arka camları manuel araba alamak mı sadece model yılı eski bir araç almak mı diye düşünmek gerekir

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.