Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
73
Favori
582.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coskun_06

çıkma arıyorsan güven oto 0312 354 55 44 cep 536 706 73 20 sıfır ise başpınar 03122785577 imaj 03122782735 imaj2 03122787788 başpınar tercihimdir

Sıfır lazım. Başpınar dediğiniz yerhttp://www.baspinarbmw.com/ sitesi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 21 Ocak 2014; 2:05:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esco54

Ben genelde Almanyada Turboservice24'ten aliyorum...Bilmiyorum Turkiyeye gonderiyorlar mi.
    Internetten bakabilirsin.

Araç bilgilerini girince 3 seçenek çıkıyor ama hangisidir anlamadım. 2004 model E46 150PS 320d.
  • quote:

Ebay da dükkanı var, sanırım Türkiye'ye gönderi yapıyor. Hatta standart gönderiyi 40 Euro olarak yazmışlar. Parça ile ilgili başka bir kod öğrenmeye gerek var mı onu bilmiyorum.

Edit: Turbo markası Garrett miş. TR Distribitörü Güven Turbo olarak geçiyor. Buradan alışveriş yapan varsa yorumlarınızı rica ediyorum. Kaliteli bir firmamıdır ve ürün orjinal midir / yan sanayi midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 21 Ocak 2014; 14:21:00 >
  • bir cuma günü hastası oldum bu 320 nin ve yaklaşık 3 yıldır sessiz sedası sizleri takip etmekteyim. İşleri yoluma koyduğumda ille de bu kasadan bir tane alıcam. Yalnız ucuları çakal kasa oluyor galiba. Temizleri de E90 larla kafa tutar halde. Bunun için merkezi genelde ankara ve sahip olamdığım için çok uzak kaldığım bir araba oldu benim için.

Bir arkadaş bu araba için hangi kasanın ne özellikleri var, hangisi daha yaygın, paket isimleri. En önemlisi de alırken nelerine dikkat edilmeli. Bu gibi bilgileri ilk sayfaya ekleyip biz sevdalılarına bir klavuz olur.

Bmv nizle sizlere mutluluklar diler darısı bize olsun :)
  • e46 330 cabrio , manuel ve dizel

bu özelliklerde türkiyede araç var mı?

istediğim araç bu

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR
  • Slm arkadaşlar e 46 kullanıcısıyım bende. Aracım 2003 3.20d iki ay oldu alalı sormak istedigim en uygun.en uygun double teyp hangisi fiyatı en uygun olan.taktıran varsa cevaplarsa sevinirim
  • navigold taktırdım
    en başta yabancılık çeksemde alıştıktan sonra navigasyon-sd-usb-bluetooth hepsini kullanıyordum sürekli
  • Teşekkürler navix diye bi marka var bi degerlendireyim
  • navix'in tuş takımı polo gibi durduğu için yönelmemiştim ben
    şu an e39'a ekran alcam, yine navix 150tl daha ucuz, bu sefer s60 alacağım ancak o tuş takımı çok basit durduğu için navix tercih etmeyeceğim.

kullananlar var navix,memnunlarmış.
  • Merhabalar
    (#150690440) sahibinden ilan no bmw 328i/4 aracım var full+full dür. düşünen arkadaşlar varsa görüşebiliriz.saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabeLL

Merhabalar
    (#150690440) sahibinden ilan no bmw 328i/4 aracım var full+full dür. düşünen arkadaşlar varsa görüşebiliriz.saygılarımla

hocam aracınız güzelmiş ama parası da iyiymiş doğrusu. Size bir şey soracağım direksiyonu bu tip olanların kasa sürümü mü farklı oluyor. Bu tip direksiyonlar ayrı alınıo mı takılıyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

size de hayırlı satışlar
  • halil5 kullanıcısına yanıt
    Kardesim 2 hafta once aldi bu 328i (aerodynamica paket) ve ilandaki fiyatlari gorunce resmen sok oluyorum hocam...
     BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

• halil5 kullanıcısına yanıt
    hocam fabrika çıkışı bu şekilde 2001 veya 2003 den sonra davul direksiyona geçiyor 328i/4 lerin hepsinde bu şekilde
  • quote:

Kardesim 2 hafta once aldi bu 328i (aerodynamica paket) ve ilandaki fiyatlari gorunce resmen sok oluyorum hocam...

Ne kadara aldı acaba? Diğer arkadaşın arabası yılına göre fiyat olarak bir 10 Bin yüksek görüşündeyim. Abartmaya gerek yok diye düşünüyorum. Kendi yorumum tabii ki..

• cianni kullanıcısına yanıt
    Hocam biz Belcikada yasiyoruz o yuden fiyatlar cok farkli...2.300€
  • arkadaşlar kolay gelsin benim 2001 model 320d arabamvar gazı gecikmeli yiyor gec hızlanıyor sorun neden olabilir
  • F30 kasadan sonra en beğendiğim kasadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZGÜNBEY -- 1 Şubat 2014; 19:38:00 >
  • hocam e46 kasanın 160,000 km de hiç tüp takılmamış motorunda en ufak üflemesi olmayan şanzumanında vites geçişini bilemeyeceğiniz özellik olarak dolu bir aracın en ufak değişeni boyası olmayan bir araç için türkiye fiyatları 35000-42000 arası normal olduğunu düşünüyorum.
  • E46

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.