Şimdi Ara

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
2
Favori
114.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir tv kanalında ab tronic x2 diye bir alet gördüm elektromanyetik dalgalarla kas çalışımını sağlıyormuş özellikle bele ve karın bölgesi yağlarını erittiğini söylüyorlar farklı parçalarla kol bacak omuz heryere takılıyor anlayacağınız.

Bu aleti kullanan var mıdır? Varsa düşüncelerini yazabilir mi Gerçekten işe yarar birşey mi? yoksa o renkli konuşmalar kaslı vucutlar tuzak mı?

teşekkürler

• yok mu kullanan ???
  • Bende bugün izledim tv de gerçekten etkilimi acaba.
  • Titreyen veya bu tür elektromanyetik dalga yayan (Yaydığı söylenen.) aletlerle tecrübesi olanlar var mı? Sizce 3-4 cm de olsa yardımcı olur mu?
  • elektrik vermesi beni tedirgin ediyor. ileriki zamanlarda vucutta problem cikartabilir bence. yoksa ben de almayi dusunuyorum.
  • http://www.youtube.com/watch?v=WqMLJrPIu_E&feature=related

Youtube baya bi videosu var Acaba gerçektende işe yarıyor mu?
  • şuan piyasada 25-30tl gibi bir fiyata önceki abtronic modeli satılıyor onda sanırım elektromanyetik dalga yok sadece titreşim var titreşim ile 3-4cm incelir bel ama abtronic x2 denen alet kas yapıcı olarak sunulduğu çin ben onu merak ediyorum

manyetik dalgayla kasları harekete geçriyorlar sanırım piyasada 150-180tl arası değişken fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 23 Mayıs 2010; 17:55:31 >
  • Cidden titreşenler 3-4 cm inceltir mi? Çok inceltsin istemiyorum. Kabasından 3-4 cm yeter bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Cidden titreşenler 3-4 cm inceltir mi? Çok inceltsin istemiyorum. Kabasından 3-4 cm yeter bana...

cidden incelir normal titreşim kemerleri max 50tlye alınabilir ve deneyebilirsin ama sürekli kullanmak gerekiyor yani beki ilk 1ay hergün kullanıp bir anda 3-4cm incelirsin ama sonra bırakırsan çok çabuk yeniden şişiyorsun ben önceden kullanıyordum ama ab tronic x2 duyunca kas yapıcı şekilde zayıflattığını ö yüzdn ilgileniyorum ama kullanan çıkmadı daha sanırım onu da :S
  • Hocam hatırlatma yapayım ben diyette yapıyorum. Her gün 60 mekik çekiyorum + 9 kilometre bisiklet sürüyorum (600 kalori.) Titreşimi 1 ay sonra filan bıraksam şişmez dimi?
  • bu elektrik olayi hala korkutuyor beni. kalbe zarari olmasin??
  • bence zararı olmaz neden dersen cep telefonu wi-fi tv gibi pek çok radyasyon yayan aletlerle iç içeyiz sürekli ki bu aletin verdiği elektrik sinyalleridir kalbe bir zararı olacağını sanmıyorum tabi almadan da bilemeyeceğiz bunları çünkü kullanan şuan yok gibi yada konudan haberdar değil..

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Hocam hatırlatma yapayım ben diyette yapıyorum. Her gün 60 mekik çekiyorum + 9 kilometre bisiklet sürüyorum (600 kalori.) Titreşimi 1 ay sonra filan bıraksam şişmez dimi?

hocam bu karın bel olayı bambaşka bişey buraları yakmak için ya saLonda twist denen hareket yapacaksın aletinde veya hulohop benzeri şeylerle çalışacaksın yada eline dambıl alıp yanlara esneme hareketi vs. yapacaksın bahsettiğin bisiklette alt karın kaslarını çalıştırır ama bel ve üst karın(baklava çıkan) yetmez. Ben bu aletin reklamında gördüm termal kamerayla çalışan kasları göstermişler onların gösterdiğine göre tabi ama 10dk mekik çekiyor adam belli bir bölüm çalışmış evet üst karın bölgesi vs ama birde bu aletle çalıştıktan sonra (10dk) tüm karın bölgesi çalışmış kıpkırmızı gösteriyor.

Sen bu kadar aktivite yapıyorsan ne mutlu ama karın-bel bölgesini eritmek için hareket sayısı 2-3ü geçmez ki onlarda uzun sürede etki veriyor. Titreşimle 1ayda 3-4 cm incelirsin belden ama dediğim gibi sürekli kullanmak gerekiyor. 1 senedir Body ile ilgilenmiyorum araya askerlik vs. girdi benim sana şu kadar diyim askerde yeri geldi 10km koşardık ama bel çevresinde yağlanma oldu benim ister titreşim olsun ister başka bir aktivite olsun bel karın bölgesi incelmesi ve ideal olarak kalması bambaşka yani onu demek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.C. -- 23 Mayıs 2010; 21:28:16 >

• Hmm peki teşekkürler...
  • ya arkadaşlar bırakın böle saçma sapan aletler üzeirnde düşünmeyi. Büyük ihtimalle genç adamsındır çok mu zor geliyor spor yapmak böle şeylerden medet umuyorsun. gözünüze seveyim kanmayın böyle şeyleri. bu dünyada herşeyin bir bedeli vardır. bu aletler doğru olsa çok zengin ama kilo problemi olanlar kullanmazlar mı bunu ? İyi bir vücut istiyorsan spor yapacaksın boğazından kısacaksın. Hiç sıkıntıya ulaşmadan oturarak yağlarından kurtulcağını düşünme.
  • wala ben aldim ilk gunku deneyimim gayet basarili ben 85 kilo 180 boyundayım her aksam yaklaşık 5 kilometre koşmaya başladım yedigimide kestim en azından aralarda cips filan yemiyorum hamurda yemiyorum simdilik tabi:D

amacım 80 kilonun altına inmek bir ay icinde ve karnımdaki yaglardan azda olsa kurtulmak bakalım işe yarıycakmı sanki baya bi çalıştırıyo bu alet ama gögüs bolgeme takmadım kalbe zarar korkusu var içimde sadece karnımda ve kolumda deniycem duzenli olarak sizi haberdar ederim devamlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: judgedred

wala ben aldim ilk gunku deneyimim gayet basarili ben 85 kilo 180 boyundayım her aksam yaklaşık 5 kilometre koşmaya başladım yedigimide kestim en azından aralarda cips filan yemiyorum hamurda yemiyorum simdilik tabi:D

amacım 80 kilonun altına inmek bir ay icinde ve karnımdaki yaglardan azda olsa kurtulmak bakalım işe yarıycakmı sanki baya bi çalıştırıyo bu alet ama gögüs bolgeme takmadım kalbe zarar korkusu var içimde sadece karnımda ve kolumda deniycem duzenli olarak sizi haberdar ederim devamlı

Dostum hayırlı olsun sürekli takip halindeyim seni...

Umarım yararlı olur... Bende almak istiyorum en kısa sürede...

Göğüs bölgesinde kullanıldığını tv reklamında görmüştüm fakat bir zararı varmı bilmiyorum...

• ben devamlı yazıcam karantina buraya ama bi uyarı yapmıs gögüs kafesinden geçmesine izin vermeyin elektrik kalb ritmini etkiler die anlıyamadım yoksa gögüsede takılıyo resimlerinde kullanısı gayet basit ve sanki gercektende mekik yapmıs havası veriyo kaslara ama onemli olan tabi sekil degişikligi bakalım yaglarda bi azalma olucakmi bir haftayı takiben tabi yememe dikkat ediyorum ve akşamlarıda düzenli koşuyu bırakmamam lazım
  • Ben dün aldım kemeri, epey titreştiriyor. Bakalım ne olacak? Her gün yapmak gerekiyormuş.
  • titrestiriyo mu yoksa ritmik olarak o kaslar kendiliginden kasiliyor mu?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.