Şimdi Ara

Sağlık İçin Boraks İçmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
7.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye de zehirli içmeyin dokunmayın deniliyor.
    Yabancılar ise boron(bor) mineralinin kemiklere ve vücuda faydaları olduğu için bunu içiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 11 Haziran 2018; 20:15:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sarışın güzelmiş :D

içmeyın buyuklerımızın bır bıldıgı vardır.baktım google temızlık ıslerınde kullanıyorlarmış
  • Evet, internette benimde dikkatimi çekti ve araştırdım ama bitürlü hangi yada nasıl bor
    mineralinin içilebilir ve faydalı olduğunu anlayamadım. Bor madeni işlenerek 1500 den
    çok çeşitli yeni madde üretiliyor ve farklı alanlarda kullanılıyor. Kilosu 3TL den 40bine
    kadar bor mamulü bulunuyor, içilebilir olanı da deterjan için olan bor değildir herhalde.!?
    Forumda kimyager bir arkadaş varsa bu konuya bi ışık tutsun lütfen...

Bakan Berat Albayrak müjdeyi verdi: Yüksek teknoloji bor karbür tesisini kuracağız.
    Madenden çıkan ham boru işleyerek, katma değerini yaklaşık 2 bin katına artıran bir teknoloji.

--►• https://www.yeniakit.com.tr/haber/berat-albayrak-mujdeyi-verdi-yuksek-teknoloji-bor-karbur-tesisini-kuracagiz-477504.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selin82 -- 13 Haziran 2018; 2:15:1 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.