Şimdi Ara

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
578
Cevap
2
Favori
114.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ama çok büyük bir fiyat farkı var bu beni endişelendiriyor
  • indirimli fiati ya indirime girmistir alet neden sahte olsunki musteri hizmetleriyle bi konus bence bire bir onlar seni aydinlatir ikna olmazsan almazsin her site arada yapar bole indirim
  • http://www.hizlial.com/spor-fitness/kondisyon-fitness/theramax-ab-tronic-x2_19.011.5576.0001.htm?utm_source=Mailing&utm_medium=1307_noneit&utm_campaign=theramax&refid=472
    99 TL'ye kadar düşmüş.

Kullananlar memnun mudur? Ab Gymnic ile aralarındaki farklar nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C9CA1DA90 -- 13 Temmuz 2010; 13:36:37 >
  • suan 93 olmus kampanyada

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti
  • Ben az önce bir kanal reklamında gördüm ab tromni X2 yi. Dakikada 400 mekik çekmiş gibi etki yapacağını söylüyordu, vücutta hangi kasları etkilediği de gösteriliyordu. Bu aletler kasları titreştiriyor , kasıyor da kas yapabilir mi gerçekten, okduğum yorumlarda öyle bir etki göremedim. Kullanması da zor sanki , jel sürmek filan. Kullananların başka yorumları neler?
  • Kasları uyardıgı
    kas calısmasını sımule ettıgı dogru
    Yag yaktıgı yalan
    Evet jel surmek gerekıyor

En ıyısı modası gectıkten 1 yıl sonra fln almak
    200 den cıktı
    93 e dustu kışa en fazla 50 :)

Birde yazın pahalı kışın ucuz spor aletleri

Kışın 55 kargo dahıl aldıgım total core sayaclı orjınal
    suan 100 den asagı yok

Kısın 125 den aldıgım kondusyon bısıkletı
    suan 187

spor aletı kısın alınır

bakın buraya yazıyorum bu kıs bu alet 50 ye bulunabılır :)
  • Merak ettiğim bir konu var ona göre sipariş geçeceğim.
    1. Kaslar elektrik ile uyarılıp kasıldığında enerji harcamıyor mu?
    2. Ab Gymnic denen bir alet var. 80 programı ve dijital göstergesi yok ama o da Ab Tronic X2 gibi elektrik ile kasları uyarıyor. Ab Tronic X2'nin artıları var mı?
    3. İlla ki jel mi gerekli? Su veya tuzlu su yeterli iletkenliği sağlamıyor mu?

Bilenler veya fikri olanlar cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Merak ettiğim bir konu var ona göre sipariş geçeceğim.
    1. Kaslar elektrik ile uyarılıp kasıldığında enerji harcamıyor mu?
    2. Ab Gymnic denen bir alet var. 80 programı ve dijital göstergesi yok ama o da Ab Tronic X2 gibi elektrik ile kasları uyarıyor. Ab Tronic X2'nin artıları var mı?
    3. İlla ki jel mi gerekli? Su veya tuzlu su yeterli iletkenliği sağlamıyor mu?

Bilenler veya fikri olanlar cevaplarsa sevinirim.

Kaslar elektrıkle uyarlıp kasıldıgında ıllakı enerjı harcıyordur
    ama orn karında kullanıldıgında
    sadece aletın padlerı altında kalan bırkac kas calısıyor
    gercek mekıkte tum vucut
    solunumunuz degısıyor
    nabzınız hızlanıyor
    bunları taklıt etmek mumkun degıl
    oyuzden yagı yakmak gıbı bır ozellıgı ıdda edıldıgı gıbı yok

abgymnic abtronic1 slendertone vs tum aynı sısıtemle calısan kemerler aynı
    hatta abtronıc ve abgynıc dıgıtal ekransızlar daha ıyı bıle dıyebılırım
    cunkı bunda guz hem on hem arkaya dagalıyor
    2 ye bolunuyo
    onlarda tek
    en ucuz olandan ıkı adet almak en akıl karı
    suan acık arttırma sıtelerınde 16 lıraya bıle var
    hem sag hem sol bıceps aynı anda calısma ımkanınızda olur

hem alt hem ust karın aynı anda cfalısma ımkanınızda.

jelın hıcbır ozellıgı yok
    sadece ıletkenlık saglıyoer jel olmayınca
    parfum sısesıne su doldurup
    o suyu spreylemekte ıs goruyor

• Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • beyler mekik aleti kullanan var mı
  • bendede

mekik sehpası
    abslider
    6 second abs
    ve
    iron gym kapı barfiksi ve mekik aleti var

oncedende abflex kullanmıstım
    o sımdı nerelerde kımbılır...

• Arkadaşlar meraba,konuya yeni dahil oluyorum.ben bu ürünü tv den yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve almayı düşünüyodum,fakat burda yorum yapanların birbirleriyle çatışmalarından ötürü ne yapacağımı bilemedim.kimisi çok yararlı demiş kimisi hiç bi işe yaramaz demiş,dolayısıyla aklım karıştı.tüm yorumları okudum,bi kaç arkadaş belinde incelme olduğunu söylüyodu sonradan yorum yazmamışlar bi süre,tekrardan yorum yazmaları mümkün mü?çünkü tamamen aydınlandığım takdirde bu ürünü almayı düşünüyorum.bi de hızlıal diye bi sitede aynı ürünün çok daha ucuz fiyata satılmasında bi gariplik yok mu?aynı ürünü bu adamlar daha ucuza satıyolarsa,onların sattığı malın orj olmaması,çakma versiyon olabilmesi gibi ihtimaller aklıma geliyor.Çünkü şu an itibariyle aynı ürün topshop sitesinde 189 + 8(ulaşım bedeli)=197 lira iken nasıl olurda hızlıal sitesinde 93 liraya (+ kargo bedeli,her ne kadarsa artık) satılır?hızlıal güvenli bi sitemi onu da bilmiyorum açıkçası.bu konuda da yardım edermisiniz.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoallytheking -- 18 Temmuz 2010; 21:41:56 >

• dunde gıttıgıdıyorda 64 den satıldı
    almaya nıyetlı olan beklesın arkadaslar
    fıyat gıtgıde dusuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoallytheking

Arkadaşlar meraba,konuya yeni dahil oluyorum.ben bu ürünü tv den yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve almayı düşünüyodum,fakat burda yorum yapanların birbirleriyle çatışmalarından ötürü ne yapacağımı bilemedim.kimisi çok yararlı demiş kimisi hiç bi işe yaramaz demiş,dolayısıyla aklım karıştı.tüm yorumları okudum,bi kaç arkadaş belinde incelme olduğunu söylüyodu sonradan yorum yazmamışlar bi süre,tekrardan yorum yazmaları mümkün mü?çünkü tamamen aydınlandığım takdirde bu ürünü almayı düşünüyorum.bi de hızlıal diye bi sitede aynı ürünün çok daha ucuz fiyata satılmasında bi gariplik yok mu?aynı ürünü bu adamlar daha ucuza satıyolarsa,onların sattığı malın orj olmaması,çakma versiyon olabilmesi gibi ihtimaller aklıma geliyor.Çünkü şu an itibariyle aynı ürün topshop sitesinde 189 + 8(ulaşım bedeli)=197 lira iken nasıl olurda hızlıal sitesinde 93 liraya (+ kargo bedeli,her ne kadarsa artık) satılır?hızlıal güvenli bi sitemi onu da bilmiyorum açıkçası.bu konuda da yardım edermisiniz.

Saygılar...

Ürünün orjinalliği konusunda akıllarda soru işaretleri oluşuyor. Hızlıal illaki orjinal ürün satmak zorunda değil. Muadil ürünlerde satıyor. Ama sattığı muadil ürünlerin isimleri farklı olmalı. Fakat hizlialdaki ürünün adı ile topshoptaki ürün adı aynı. Ayrıca Theramax diye internette arama yaparsanız bence sağlam bir firma çıkıyor karşımıza. Hızlıal büyük bir satış sitesi olduğundan göz göre göre aynı isimde çakma mal satamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

Benım siparişte elime ulaştı.. Deneyecektim ama vakit yoktu birazda karışık geldi üşündim bakmaya :)))

halen ürünü kullanmadım iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoallytheking

Arkadaşlar meraba,konuya yeni dahil oluyorum.ben bu ürünü tv den yaklaşık bir aydır takip ediyorum ve almayı düşünüyodum,fakat burda yorum yapanların birbirleriyle çatışmalarından ötürü ne yapacağımı bilemedim.kimisi çok yararlı demiş kimisi hiç bi işe yaramaz demiş,dolayısıyla aklım karıştı.tüm yorumları okudum,bi kaç arkadaş belinde incelme olduğunu söylüyodu sonradan yorum yazmamışlar bi süre,tekrardan yorum yazmaları mümkün mü?çünkü tamamen aydınlandığım takdirde bu ürünü almayı düşünüyorum.bi de hızlıal diye bi sitede aynı ürünün çok daha ucuz fiyata satılmasında bi gariplik yok mu?aynı ürünü bu adamlar daha ucuza satıyolarsa,onların sattığı malın orj olmaması,çakma versiyon olabilmesi gibi ihtimaller aklıma geliyor.Çünkü şu an itibariyle aynı ürün topshop sitesinde 189 + 8(ulaşım bedeli)=197 lira iken nasıl olurda hızlıal sitesinde 93 liraya (+ kargo bedeli,her ne kadarsa artık) satılır?hızlıal güvenli bi sitemi onu da bilmiyorum açıkçası.bu konuda da yardım edermisiniz.

Saygılar...

Hizli al sitesinde 2 farklı ürün var biri 99 tl diğeride 145tl .
    Bunlardan 99 tl olanı orjinal değilmiş fakat 145 tl olanın orjinal ürün olduğunu söylüyorlar.
    Aşağıdaki linkte ilk 2 ürüne bakarsanız görürsünüz.
    Bence güvenle kullanmak için gidip bi thopshop mağazasından alınabilir. (bazı alışveriş merkezlerinde var)
    Bu arada kullanan varsa etkisi var mı yok mu buraya yazar mı ??

http://www.hizlial.com/HizliListele.aspx?CatID=23275

• Evet kullananlar bi yazsalar,ne kadar faydası oldu olmadı,bi görsekte ona göre bizde alcaz mı almayacz mı karar versek :)
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bu aleti alalı bir kaç gün oldu. TV'de 189 tl iken 90 TL'ye bulduğuma sevinmiştim ama eve geldiğinin ertesi günü nette 75'e buldum. Yani bekleyen arkadaşlar yakında 50 tl'ye bile bulablir bence.
    Ben 39 Yaşındayın göbeğimde biraz yağlanma var onu da sorun etmiyorum. Amacım karın kasında sıradan mekiğin biraz fazlasını almaktı.
    Aletin bele göre ayarlanması biraz karışık geldi bana, daha pratik yapabilirlerdi.
    8 ayrı programı ve 10 farklı şiddeti var. Programlar sanki karnınızı farklı ritimlerle dövüyormuş hissi veriyor ama aslında karın kasları kasılıp gevşiyor.
    Şiddeti arttırınca ilk başlarda biraz acıtıyor sonra alışıyorsunuz ben daha 7'den fazla denemedim. Şiddeti ne kadar yüksek olursa kaslar o kadar fazla kasılıyor.
    10 dakika alt, 10 dakika üst karın kaslarında günde 2 defa 3 gün denedim. Aslında mekik yapmış kadar olmasa da fazlası yoruyor. Aynaya baktığımda alt kısımda yağlar yerinde durduğu için görünürde bir şey yoktu ama üst kısımda kas grubunun şekli ufaktan farkedilmeye başlıyor. Sıradan mekikleri daha rahat çekmeye başladım. karın bölgesinde sürekli bir sertlik hissediyorum. Yağların erimesi için bence bu alet yeterli olmaz, zayıflamanın yüzde 10'u spor ise yüzde 90'ı sağlıklı beslenmeden geçer. Her ikisi bir arada uygulandığında kısa sürede sonuç alınır.
    Benim düşünceme göre bu cihaz çok profesyonel olmasa bile iş görür nitelikte. Malzemesini biraz daha kaliteli yapabilirlerdi. pedlerin ve cihazın bağlandığı çıtçıtlar sürekli takılıp çıkarmaya gelmez bence. Su bazlı jeller her yerde satılıyor, biter diye sorun etmeyin. Özenli kullanılırsa sorun çıkacağını sanmıyorum.
    Umarım biraz olsun yazdıklarımın faydası olmuştur. 1 hafta geçsin, yeni yorumlarımı yazarım.

• quote:

quote:

Benım siparişte elime ulaştı.. Deneyecektim ama vakit yoktu birazda karışık geldi üşündim bakmaya :)))

halen ürünü kullanmadım iyimi

hocam barı kutudakı pıllerı cıkarın bu gıdısle yaz sıcagında pıller akacak :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.