Şimdi Ara

ADR Studio'dan iPhone ve iPad etkileşimli kol saati konsepti: iWatch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İtalya merkezli ADR Studio, Apple iPhone ve iPad ile etkileşimli kol saati konseptini tanıttı. ADR Studio tarafından iWatch olarak adlandırılan kol saati, renkli LCD ekrana sahip olarak tasarlandı. Alimünyum gövdeye sahip olan iWatch, WiFi ve Bluetooth gibi kablosuz iletişim özelliklerine sahip. Bluetooth ve WiFi üzerinden iPad ve iPhone ile bağlantı kuran saat, bazı uygulamaların kontrolünü üstlenebilecek. Hava durumu aracına (widget) sahip olan iWatch'un ayrıca Pico-projeksiyon özelliği taşıması bekleniyor.16 GB dahili hafızaya sahip olarak tasarlanan iWatch kol saatinde dahili RSS okuyucu da yer alacak.

ADR Studio tarafından hazırlanan iPhone ve iPad ile etkileşimli Pico-projeksiyon özellikli kol saati olan iWatch'ın WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı)2010'da tanıtılması bekleniyor.

• yakında bunun içinde jb çıkar
  • Her yerde "i", çok bencil oluyoruz artık :)
  • Çıkınca bunu da alır jb'mi yaparım
  • yuh artık
  • Apple yapsaymış fena olmazmış:) iWatch :)))
  • Kullanabilen için güzel ama hiç bana göre değil

@deagle senin sonun iyi değil bak söyleyim yeni iphone a da jb yi sen cikarirsin böyle giderse
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 11 Mayıs 2010; 14:07:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY
    Kullanabilen için güzel ama hiç bana göre değil

@deagle senin sonun iyi değil bak söyleyim yeni iphone a da jb yi sen cikarirsin böyle giderse

Ayıp ettin aslında Gizmodo'dan ben aldım cihazı jb de çıkardım;ama daha sunmayacağım
    Bu arada saka bir yana niye sonumuz kotu dostum:)Nereden çıkardın jb çıkaracağımı

• quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Ayıp ettin aslında Gizmodo'dan ben aldım cihazı jb de çıkardım;ama daha sunmayacağım
    Bu arada saka bir yana niye sonumuz kotu dostum:)Nereden çıkardın jb çıkaracağımı

Sen fena taktin bu yeni iphone olsun , ipad olsun :))) varsa yoksa apple :))) saka bir yana söylediğim gibi konsept güzel ama herkes de kullanamaz sanırım en azından bana göre değil :))

• quote:

quote:

quote:

Sen fena taktin bu yeni iphone olsun , ipad olsun :))) varsa yoksa apple :))) saka bir yana söylediğim gibi konsept güzel ama herkes de kullanamaz sanırım en azından bana göre değil :))

Dediğim gibi hocam aslında buna da jb çıkardım iPhone'a da sunayım istersen
    Edit:Yalniz yeni iPhone o prototipteki gibi olursa hiç almam.Normal olursa belki alamam:)Yani yeni iPhone ile pek ilgilenmiyorum hocam;ama bak iPad güzelmiş onunla biraz ilgileniyorum.3GS ve MacBook Pro ile çok ilgileniyorum:DŞu an için yeni olan iPhone(3GS) ile ilgileniyorum bizimki daha güzel:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deagle100 -- 11 Mayıs 2010; 14:18:50 >

• Merakla bekliyoruz @deagle
  • quote:

Merakla bekliyoruz @deagle

Olur
    Yukarıdaki mesajımı editledim okuyabilirsin
    Bu yeni iPhone ile cidden ilgilenmiyorum varsa yoksa 3GS yasasın 3GS
    Bu iWatch güzelmiş onu ve iPad'i alabailirim
    Yeni GeoHot da ben olurum

• alet çakma gibi sanki. saatin üzerinde yer alan hava durumu uygulaması penceresine dikkatlice bakınca resmin sonradan yerleştirildiği izlenimi verdi bende
  • Güzel bir ürün ancak kolda taşırken kim bilir kaç defa bir yere çarpıp çizer hatta kırarız bunu.
  • Yalnız bu etkilesimli meselesi nedir?
    Ekranı normalde iPhone gibi mi olacak yoksa birbirlerine bağlandıklarında mı aynı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerful1

alet çakma gibi sanki. saatin üzerinde yer alan hava durumu uygulaması penceresine dikkatlice bakınca resmin sonradan yerleştirildiği izlenimi verdi bende

Hocam zaten konsepti tanıttılar haberi dikkatlice okursan.
    Yani zaten resimler gerçek ürün değil bilgisayar eseri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

Orijinalden alıntı: powerful1

alet çakma gibi sanki. saatin üzerinde yer alan hava durumu uygulaması penceresine dikkatlice bakınca resmin sonradan yerleştirildiği izlenimi verdi bende

Hocam zaten konsepti tanıttılar haberi dikkatlice okursan.
    Yani zaten resimler gerçek ürün değil bilgisayar eseri.

ama tasarımlar fena değil yani gideri var

• Abi dehşet bişey yaa burdan bakış açısı olarak onu gösteriyor bakalım bi çıksın alırız inşallah...
  • quote:

Yalnız bu etkilesimli meselesi nedir?
    Ekranı normalde iPhone gibi mi olacak yoksa birbirlerine bağlandıklarında mı aynı olacak?

Bilen yok mu
  • Offff bayağı kanım ısındıBir çıksa da alsak...
    Ne kadar olur ki fiyatı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.