Şimdi Ara

ADR Studio'dan iPhone ve iPad etkileşimli kol saati konsepti: iWatch (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya bir çıksa da alsak:)
    Huzursuzlandim yerimde duramıyorum
  • Abartı olan 16 gb wifi gibi şeyler yerine daha ince ve sade bir kol saati yapıp iphone a daha fazla hükmedebilecek bir cihaz daha hoş olur. Mesela telefon cepteyken bazı uygulamarı açmak notlara bakmak, takvime bakmak, kişi listesinde dolaşıp yeni mailleri incelemek vs. gibi özellikler sanki mini iphone ekranından yapıyrmuş gibi olsa daha hoş olur. Tabi fiyatta önemli. Bir telefon parası isterlerse kusura bakmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem
    Abartı olan 16 gb wifi gibi şeyler yerine daha ince ve sade bir kol saati yapıp iphone a daha fazla hükmedebilecek bir cihaz daha hoş olur. Mesela telefon cepteyken bazı uygulamarı açmak notlara bakmak, takvime bakmak, kişi listesinde dolaşıp yeni mailleri incelemek vs. gibi özellikler sanki mini iphone ekranından yapıyrmuş gibi olsa daha hoş olur. Tabi fiyatta önemli. Bir telefon parası isterlerse kusura bakmasınlar.

İste ben de onu diyorum bu ''etkilesimli''nin tam anlamı ne burada,ne kast edilmiş?
    Zira ben sizinki gibi bir şey dusundum;fakat farklı olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Abartı olan 16 gb wifi gibi şeyler yerine daha ince ve sade bir kol saati yapıp iphone a daha fazla hükmedebilecek bir cihaz daha hoş olur. Mesela telefon cepteyken bazı uygulamarı açmak notlara bakmak, takvime bakmak, kişi listesinde dolaşıp yeni mailleri incelemek vs. gibi özellikler sanki mini iphone ekranından yapıyrmuş gibi olsa daha hoş olur. Tabi fiyatta önemli. Bir telefon parası isterlerse kusura bakmasınlar.

İste ben de onu diyorum bu ''etkilesimli''nin tam anlamı ne burada,ne kast edilmiş?

Bir cevap artık yav?:):D
  • quote:

quote:

quote:

Bir cevap artık yav?:):D

Ya su konuyu bir hortlatak güzel konu yav

• 7 Haziran mı tanıtılma tarihi?
  • quote:

7 Haziran mı tanıtılma tarihi?

Up
  • bu sene haziran süper olacak yeni iphone un yanında bi de bu olursa süper olur

bi de apple saat işine elini attıktan sonra saat firmaları da iWatch killer lar çıkarıyomuş apple elini attığı pazarı alt üst ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality
    bu sene haziran süper olacak yeni iphone un yanında bi de bu olursa süper olur

bi de apple saat işine elini attıktan sonra saat firmaları da iWatch killer lar çıkarıyomuş apple elini attığı pazarı alt üst ediyor

Çok doğru
    Çıksın bunu kesin alacağım;ama yeni iPhone'u bilemiyorum zira maddi durum biraz kesat

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.