Şimdi Ara

Her Akşam TS3'de Buluşalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
0
Favori
10.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TS3

TeamSpeak 3 Sunucumuz (25 Kişilik)

Programı www.teamspeak.com'dan indirip kurun (TS3 Client).

Giriş Bilgilerİ ;
    Address/Hostname : 94.75.249.231
    Server Port : 9153
    Oda : TURKCLAN TS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavéRicK_09 -- 2 Temmuz 2010; 13:26:21 >

• Olabilir. Ben yarın boşum gelebilirim. güzel ve eğlenceli olur:) Ventrilo kullandim ama ts kullanmadım hiç Server felan varmi varsa nasıl girecez:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Olabilir. Ben yarın boşum gelebilirim. güzel ve eğlenceli olur:) Ventrilo kullandim ama ts kullanmadım hiç Server felan varmi varsa nasıl girecez:)

TS güzel server falan var, bakcaz artık TS işine halledebilirsek
  • TS3 ü yükledim şimdi. Hepsiyle uyumludur inşallah. Serveri olan arkadaşlar var forumda. Bazı sunucular mevcut slot kadar TS veya Ventrilo serveri veriyor. Rackage firması mesela.
    o firmalardan alan arkadaşlar irtibata geçerse iyi olur :)
  • Bende gelebilirim belki
  • ben geliyorum kesin
  • ben de gelebilirim %80 ihtimal
  • Ekleyin beni [DKR]AIRMAN
  • Toplanmak zor olurda , forumdaki Türk serverlarını daha cok tercih ederseniz denk geliriz zaten.
  • sıınvalarımın 2 sinide verdim sizinle oynamamak için başka bahanem kalmadı bide bi arkadaşa yarın için key alamam gerekiyo yarın sabah ödeme yapsam gitti gidiyordan hemen keyi gönderirlermi acaba
  • Atarız kardeş demin de attık bi oyundan atma falan olmadı @hasan arkadaşımızda vardı oyundan atıyomuş inş sorunu düzelir
  • Hangi Camide buluşuyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dividi

Hangi Camide buluşuyoruz?

Ula
  • TeamSpeak ³ Serverinin detaylarini aksama dogru sizinle paylasicam. 50 kisilik yerimiz var. Tam olarak geleceklerin listesini yapalim ona göre yerinizi serverde rezerve edelim. 32 kisilik Rush / Conquest istege göre degistirebiliriz ya da karisik oynayabiliriz rush haritalari bittikten sonra conquest e gecebiliriz. Su anda server Rush modunda. Mikrofonu olmayan arkadaslarda gelebilirler en azindan squad larda kim neler konusuyor onu duyabilir ;)

Serverde PunkBuster kapali olmasina ragmen Streaming devam etmektedir. Bu su demek oluyor ki; serverde hileci olma sansi %0. Gönül rahatligi ile oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _janissary_ -- 26 Mart 2010; 5:41:21 >
  • Janissary eğer akşam fırsat bulurda oyuna girersem girmek isterim TS3'e de. Mikrofon filan zaten var.
  • aresmar arkadaslar hangi servere nereye gireceklerine karar versinlerde ilk önce gerisi sorun degil. idareten olan bir ts var ama kapasitesi cok düsük o yüzden 50 kisilik yeni bir server aldim sirf arkadaslar gelsin oynasin beraber konussunlar diye ki benim 50 kisilik bir ts e hic mi hic ihtiyacim yok.. sunucunun bilgilerine daha yollamadilar ama en gec aksama dogru gelicektir.
  • Akşam saat 19:30 gibi gelirim inşallah benide yazın.
  • _janissary_ senle oynamıştık hatta teamspeak 3 gelsene demiştin. bende hergün genel itibariyle oynuya giriyorum. benide ayırtabilirsiniz isterseniz ama yeniyim bu oyunda biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _janissary_

aresmar arkadaslar hangi servere nereye gireceklerine karar versinlerde ilk önce gerisi sorun degil. idareten olan bir ts var ama kapasitesi cok düsük o yüzden 50 kisilik yeni bir server aldim sirf arkadaslar gelsin oynasin beraber konussunlar diye ki benim 50 kisilik bir ts e hic mi hic ihtiyacim yok.. sunucunun bilgilerine daha yollamadilar ama en gec aksama dogru gelicektir.

Sana konuyla ilgili bi PM yolladım. Bu TS3 büyük işimize yarayabilir. Bi yandan da abuk tipler gelip şarkı söyleyebilir de. Başıma gelmedi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

_janissary_ senle oynamıştık hatta teamspeak 3 gelsene demiştin. bende hergün genel itibariyle oynuya giriyorum. benide ayırtabilirsiniz isterseniz ama yeniyim bu oyunda biraz.

evet SAFA seninle beraberde oynamistik hatirliyorum. biz turnuva falan düzenlemiyoruz ya da kim 1. kim 2. diye siralama yapmak vs. derdinde degilim ben sahsen kendi adima konusursam eger. maksat birbirimizi az da olsa tanimak oyundan zevk almak beraber seviyeli ve dostca vakit gecirmek.

birde fikri öne atan arkadaslarda nerede oynayacak yani hangi serverde falan ona göre karar versinler, yani ben buraya gelip sonradan planladiklari / düsündükleri seyi degistirmek istemem. eger biz sizin serverde ve ts de oynamak istiyoruz derlerse cogunluk ona göre burada kimler gelecek onlarin listesini yapalim. saat belirtelim ona göre yer ayiralim arkadaslara. umarim güzel bir organizasyon olur eger olursa =)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.