Şimdi Ara

Her Akşam TS3'de Buluşalım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
10.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni eklersen listeye sevinirim yanlız bu mikrofon işini akşama kadar halledip halledemeyecegim belli deil
  • geceleyin Th3Infernal e vatandan mikrofon baktik masa üstü olanlara, 6-7 TL KDV Dahil kalitesi nasildir bilemiyorum ama en azindan sesinin gelmesi acisindan gayet uygun ve gecici bir cözüm olabilir. önceki mesajimdada dedigim gibi eger diger arkadaslarda bizim tercih etmek isterlerse ozaman liste yapma yetkisini kendimde görebilirim. saygilar
  • http://tr.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=866&product=13868&listby=

Bende bundan var. Ne kafanı ne kulağını acıtıyor ses kalitesi ve mikrofonu da iyi. Fiyatı da 30tl civarı. Çok memnunum.
  • Akşam bende size katılmak isterim. Ancak saat 10 gibi gireceğim.
  • Şimdi kimler garanti geliyor beyler ?
  • simdi M@v3rick__09 server ve ts olayini cözdün mü? ya da kafanda planladigin bir yer vs. varmi onlari bir paylas bizimle. onun disinda gelebilecekler zaten cevapladi daha kimler gelebilir onlari sonradan ekleriz ki biz 2-3 kisi (forumda olan olmayan) yer alabiliriz. TS³ Server ayarladim bugüne özel 50 kisilik, Server zaten 32 kisilik MIXED Conquest & Rush olarak ayarlanmistir.
  • bu forumdan olmayan bi arkadaş daha gelicek benim bi keyi alsında..
  • _janissary_

Dostum şimdi sizin kaç tane server var ? Hangi mod ? Kaç kişilik ?
  • sen 32 kisiden fazla adam bul ben 2. serveride alirim merak etme :) ilk önce 32 kisiligi dolduralim sonrasina bakariz =))
    sirf bu organizasyon icin 50 kisilik TS3 aldim simdi onun kanallarini ve son ayarlarini yapiyorum. gelmesi kesinlesen arakadaslara server bilgilerini PM ile göndericem ki uykusuzum orginazyon kesinlesin diye sizi bekliyorum ona göre biraz acele edin.

Server Mixed modda, 1 harita conquest 1 harita rush seklinde ki kimse oyunda baymasin diye yaptik.
    TS3 serverede squadlara göre kanal aciyorum ona göre herkes squadini bilip o odaya girecek ya da takimlar halinde tek odadan konusabilecek.
  • Aksam 21 civari otundayim kismetse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _janissary_

sen 32 kisiden fazla adam bul ben 2. serveride alirim merak etme :) ilk önce 32 kisiligi dolduralim sonrasina bakariz =))
    sirf bu organizasyon icin 50 kisilik TS3 aldim simdi onun kanallarini ve son ayarlarini yapiyorum. gelmesi kesinlesen arakadaslara server bilgilerini PM ile göndericem ki uykusuzum orginazyon kesinlesin diye sizi bekliyorum ona göre biraz acele edin.

Server Mixed modda, 1 harita conquest 1 harita rush seklinde ki kimse oyunda baymasin diye yaptik.
    TS3 serverede squadlara göre kanal aciyorum ona göre herkes squadini bilip o odaya girecek ya da takimlar halinde tek odadan konusabilecek.

Senin imzandaki servere mi girelim ?
  • quote:

sen 32 kisiden fazla adam bul ben 2. serveride alirim merak etme :) ilk önce 32 kisiligi dolduralim sonrasina bakariz =))

10 civarında aktifim. Görüşmek üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

evet imzamdaki server, ismide ayni ip si de. su an serverde 18 kisi var.

Geliyorum diyen arkadaslara PM ile TeamSpeak3 server giris bilgilerini gönderiyorum 10-15 dakikaya kadar. herkes teasmspeak te toplansin. ben 1-2 saat uyumam lazim organizasyon icin hic uyumadim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

quote:

evet imzamdaki server, ismide ayni ip si de. su an serverde 18 kisi var.

Geliyorum diyen arkadaslara PM ile TeamSpeak3 server giris bilgilerini gönderiyorum 10-15 dakikaya kadar. herkes teasmspeak te toplansin. ben 1-2 saat uyumam lazim organizasyon icin hic uyumadim.

Yolla bana

• Ben şuan müsaitim ama akşam bi işim var 10 dan önce gelemem heralde sonra sabah kadar oynayabilirim Tabi fermi konusunu da takip etmek lazım
  • Daha Gelebilecek Arkadaslar Lütfen burada belirtin ona göre herkese PM ile TeamSpeak³ Server Bilgileri gönderilecektir.

Imzamdaki yer alan Serverde toplaniyoruz, katilima göre yabanci oyuncular serverden atilip sadece Türk oyuncularla oynanacaktir.

Oyun ici ve TeamSpeak³'te lütfen konusmalarimiza dikkat edelim, seviyeyi koruyalim, kesinlikle küfür etmeyelim. Hos ve Güzel bir oyun olsun. 32 kisi sadece Türk olarak dolarsak servere Sifre konup kapatilacaktir.

TeamSpeak'te de forumdaki nicklerinizle beraber oyundaki nicklerinizi "DH.Nicki - BC2.Nicki" seklinde örnek: "_janissary_ - C* _janissary_" gibi ayarlarsaniz kimin oyuna ve teamspeak e geldigini kolayca anlayabilelim.

http://www.teamspeak.com/?page=downloads adresinden TeamSpeak³ Programini edinebilirsiniz.

Isletim Sisteminize Göre:

Client 32-bit 3.0.0-beta17
    Client 64-bit 3.0.0-beta17

2sinden bir tanesini indirip kurun.

pm den yolladigim server bilgilerini Adress kismina IP yi yazin, Port kisminada Port u yazip geliyorsunuz.

Anlasilmayan bir sey soracaginiz sey varsa lütfen acele edin ben 1-2 saat offline olacagim.

• quote:

Daha Gelebilecek Arkadaslar Lütfen burada belirtin ona göre herkese PM ile TeamSpeak³ Server Bilgileri gönderilecektir.

Imzamdaki yer alan Serverde toplaniyoruz, katilima göre yabanci oyuncular serverden atilip sadece Türk oyuncularla oynanacaktir.

Oyun ici ve TeamSpeak³'te lütfen konusmalarimiza dikkat edelim, seviyeyi koruyalim, kesinlikle küfür etmeyelim. Hos ve Güzel bir oyun olsun. 32 kisi sadece Türk olarak dolarsak servere Sifre konup kapatilacaktir.

TeamSpeak'te de forumdaki nicklerinizle beraber oyundaki nicklerinizi "DH.Nicki - BC2.Nicki" seklinde örnek: "_janissary_ - C* _janissary_" gibi ayarlarsaniz kimin oyuna ve teamspeak e geldigini kolayca anlayabilelim.

http://www.teamspeak.com/?page=downloads adresinden TeamSpeak³ Programini edinebilirsiniz.

Isletim Sisteminize Göre:

Client 32-bit 3.0.0-beta17
    Client 64-bit 3.0.0-beta17

2sinden bir tanesini indirip kurun.

pm den yolladigim server bilgilerini Adress kismina IP yi yazin, Port kisminada Port u yazip geliyorsunuz.

Anlasilmayan bir sey soracaginiz sey varsa lütfen acele edin ben 1-2 saat offline olacagim.

Aksam 21 de geliyorum, sabaha kadar yolu var, server bilgilerini alayim pm den ;€ tesekkurler...

• Konuya Cevap yazan herkese TeamSpeak³ Bilgileri ve Oda Aciklamalari PM ile gönderilmistir.
    Su anda server adminligi yalnizca bende bulunuyor. Diger arkadaslarin gelip gelmeyecegi belli olmadigi icin benim gelmem 1-2 saati bulabilir. Izniniz ile ben biraz uyuyayim gelecegim tekrardan. BC2: [savi] DH: sadıkakyol ile de iletisime gecebilirsiniz.

Katilimin artmasini bekliyoruz..
  • janissary seninle bir ara aynı takıma düşmüştüm..güzel oynuyorsun..benim ismim VECİHİ oluyor..tekrar rastlaşmak üzere , iyi oyunlar..

bir ricam bu oyunda ben turk serverlerini bulamıyorum ve hep yüksek ping ile oynuyorum..bilgisi olan varsa yardım yada link ltf...
    herkese kolay gelsin
  • merhaba amdepox, Server Browser'i actiginda, All Server sekmesi altinda, Servername yazan kisma büyük harflerle TURKIYE yazip arattiginda 2 server cikacak karsina büyük ihtimal. bizim serverin adi C* TURKIYE Conquest & Rush :: KillerCreation.co.uk daha sonra server isminin yaninda yer alan ufak ok isaretine tiklayip Add to Favorites e bastiginda serveri favorine almis ve bir daha server arama derdinde olmaz. en sagdaki oktan bahsetmiyorum o direkt servere girer. ilk önce asagiya dogru bakan server isminin hemen yanindaki oka basman gerekiyor.

eger servere ve teamspeak³ serverimize geleceksen hep beraber oynayabilmek icin konuda belirt. ona göre sana pm ile teamspeak³ server bilgilerini yollayalim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.