Şimdi Ara

Suzuki Splash Türkiye yollarında... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
6
Favori
68.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • splash sahibi olmama sayılı günler kaldı ocak 6 da teslim alacam aracımı sanırım .artık bende suzukiyle yollarda olcam .bu zamana kadar günler bayağı bir hareketli geçti .suzuki bayisi olan herter ,bizi resmen s.ktir etti ,çok ilginç gelişmeler yaşadık ve beni çok şaşırttı .suzuki firması acilen bayilerini gözden geçirmeli kaybeden suzuki firmasından başkası olmuyor.keşke japonca yazabilsemde bu durumları taaaaa japonyanın suzuki firmasına anlatabilsem.yolumun üzeri diye uğradım .ama adamların kaygısı yok ister al ister alma pişkinliği beni taaa tecimeroğluna götürdü.ve orada gerçek müşteri memnuniyetini gördük .tecimeroğlu oto ya tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bankicampik

splash sahibi olmama sayılı günler kaldı ocak 6 da teslim alacam aracımı sanırım .artık bende suzukiyle yollarda olcam .bu zamana kadar günler bayağı bir hareketli geçti .suzuki bayisi olan herter ,bizi resmen s.ktir etti ,çok ilginç gelişmeler yaşadık ve beni çok şaşırttı .suzuki firması acilen bayilerini gözden geçirmeli kaybeden suzuki firmasından başkası olmuyor.keşke japonca yazabilsemde bu durumları taaaaa japonyanın suzuki firmasına anlatabilsem.yolumun üzeri diye uğradım .ama adamların kaygısı yok ister al ister alma pişkinliği beni taaa tecimeroğluna götürdü.ve orada gerçek müşteri memnuniyetini gördük .tecimeroğlu oto ya tekrar teşekkür ederim.

Aracınız hayırlı olsun.

Memnun kalmadığınız bayi ya da servisi Suzuki'nin resmi sitesi üzerinden Türkiye distribütörüne bildiebilirsiniz.

• bankicampik kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. Fiyat bilgisi vermenizde sakınca var mı?
  • bankicampik kullanıcısına yanıt
    Splash'ınız hayırlı olsun.Kazasız,belasız iyi günlerde kullanın inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    teşekkürler arkadaşım . 34,500 fiyat aldım benim peugeot 206 vardı onu saydırdım birazda para çektik .splash sahibi olduk .... 206 aracımı gayet de makul fiyata aldılar ayrıca teşekkür ederim tecimeroğlu otoya..
  • adepex kullanıcısına yanıt
    adepex arkadaşım teşekkür ederim.senin de ayrıca selamını söyledim egemen bey tanıyor sizi sürekli müşterilerindenmişsiniz selamlarınzı ilettim sizede ayrıca teşekkür ederim alparslan bey sizden gayet güzel bilgiler aldık sağolun ...
  • Pendo P kullanıcısına yanıt
    teşekkürler arkadaşım aranıza katıldık sayılır artık hepimiz splashciyiz :D
  • Splash fiyatları artmamış galiba.
  • Listeye tekrar baktım. Yaklaşık 1.500 TL artmış.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    sizde mi splash almayı düşünüyorsunuz ? haliyle aracı satınca işyerine otobüsle gidip geliyorum işe giderken batıkentte bir tane daha gördüm splash :D aracı hafta içi teslim alcam inşallah. şimdilik spora devam
  • quote:

sizde mi splash almayı düşünüyorsunuz ? haliyle aracı satınca işyerine otobüsle gidip geliyorum işe giderken batıkentte bir tane daha gördüm splash :D aracı hafta içi teslim alcam inşallah. şimdilik spora devam

Hayırlı olsun. İzlenimlerinizi paylaşırsınız artık.

Eşim için otomatik vites araç düşünüyoruz.

Splash da adaylar arasında. Konuyu takip ediyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.
  • Splash güvenlik açısından diz hava yastığı hariç bütün hava yastıklarını sunuyor.

Bu kriterler, önceliği güvenlik olanlar için birinci sebep.
  • Suzuki splash şuan sınıfında alınabilecek en mantıklı araç oldu yeni gelen zamlar göz önüne alındığında.
  • 2010 model dizeller nasıldır acaba arkadaşlar kullanan var mı bide bizim suzuki forum vardı ama linkini bi türlü bulamıyorum
  • selam splashci arkadaşlar .bugün itibariyle aracımı teslim aldım . sırıta sırıta işyerine geldim ışıklarda bekliyorum iç dikiz aynasından arkaya bakınca , araçların tavanını görünce gülesim geldi. ve küçücük ayrıntılar beni çok eğlendirdi .gözlük torpidosu bile var ben ona öyle diyorum artık allah olmayanada nasip etsin arkadaşlar çok güzel gerçekten ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

2010 model dizeller nasıldır acaba arkadaşlar kullanan var mı bide bizim suzuki forum vardı ama linkini bi türlü bulamıyorum

Splash'ın dizellerinde Fiat'ın ödüllü 1.3 Multijet motoru var. Dolayısıyla sorunsuz ve iyidir. Yakıtı da keza.
    2010 model GLS-H versiyonu ve bir de 1.3 dizel bulabilirseniz harika olur.
    GLS-H versiyonu reklam versiyonudur, sınırlı sayıda gelmiş en donanımlı seridir. Bir de dizel olursa nefis olur.
  • quote:

selam splashci arkadaşlar .bugün itibariyle aracımı teslim aldım . sırıta sırıta işyerine geldim ışıklarda bekliyorum iç dikiz aynasından arkaya bakınca , araçların tavanını görünce gülesim geldi. ve küçücük ayrıntılar beni çok eğlendirdi .gözlük torpidosu bile var ben ona öyle diyorum artık allah olmayanada nasip etsin arkadaşlar çok güzel gerçekten ....

Aracınız hayırlı olsun. Splash söylediğiniz üzere yüksek ve çok ferahtır.
    Trafikte karşılaşırız muhtemelen br gün.

Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: adepex

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

2010 model dizeller nasıldır acaba arkadaşlar kullanan var mı bide bizim suzuki forum vardı ama linkini bi türlü bulamıyorum

Splash'ın dizellerinde Fiat'ın ödüllü 1.3 Multijet motoru var. Dolayısıyla sorunsuz ve iyidir. Yakıtı da keza.
    2010 model GLS-H versiyonu ve bir de 1.3 dizel bulabilirseniz harika olur.
    GLS-H versiyonu reklam versiyonudur, sınırlı sayıda gelmiş en donanımlı seridir. Bir de dizel olursa nefis olur.

ne var donanım olarak mesela :) bide ederi nedir sizce suzukiye sempatim var eski altomdan olsa gerek
  • Gls-h donanımda sis farı,lazerle koyutlulmuş arka camlar, 6 hava yastığı (bu donanım 2013 modellerde de var),çelik jant, devir saati(bu da 2012 den itibaren standart sanırım.)Adepex'inde söylediği gibi 2010 Ocak ayında lansman için az sayıda getirilen sadece benzinli olarak satılmış olan bir versiyon.Gls-h de dizel yoktu. Dizellerde sadece 2010 da satıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Splash'te bugün garip bir şey oldu. İlk çalıştırmada marş basmadı. 3 veya 4. denemeydi. Hafif de gaz verince araba çalıştı.

100 metre hareket ettim. Park ettiğim yerde denemeler yaptım. Ateşleme daha kolay gerçekleşiyordu artık.

Fakat kalkıp yetkili servise gitmeye de üşenmedim. Bilgisayarla ve elle kontrol ettiler. Bir şey çıkmadı. Her şey normal gözüküyor.

Araba otomatik ve 1,5 yaşında - 9 bin kilometrede. Kazası, darbesi filan yok. Benzini her zaman Shell'den alıyorum. Çok dikkatli kullanıyorum. Zorlamıyorum. Bebek gibi bakıyorum sizin anlayacağınız.

Serviste, anahtarla ilgili sorun olabileceği de söylendi. Anahtardaki bir çipin oynaması nedeniyle ilk çalıştırma sırasında arabanın, doğru anahtar takılıp takılmadığını anlamakta zorluk çekebileceğini, yedek anahtarla denememi söylediler. Henüz denemedim.

Ee, şimdi bu arabanın nesi var?

Not: Bizim ne güzel bir forumumuz vardı.www.suzukitr.com diye. Bugün baktım, blog sayfasına dönüşmüş. Forum iyiydi. Üzüldüm.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.