Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yükledim ben güncellemeyi. Şimdilik anladığım kadarıyla değişen tek şey başlangıçta çıkan wirofon reklamı renksiz çıktı. Düz beyaz zemin üzerine siyah yazılar olarak çıktı. Onun dışında kurcalamaya devam ediyorum değişiklikleri tespit ettikçe yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

1-Wİ-Fİ ayarlarını yaptığımızı zannederek internete çıktığımızda maalesef GPRS ten bağlanmakta ısrar ediyor.Bunu;http://www.pocketpc.gen.tr/dosyalar bu linkten indireceğiniz MODACO NO Data.cab dosyasını smartcart a bilgisayardan indirip atın.Çalıştırıp programı kurun,wi-fi yi açın yine gprs ten bağlanıcak ama son defa.Bu programı çalıştırıp en alt satırdaki wap sekmesini disable e çevirin işlem tamam.

bu programı yükledim disable yaptım ve daha sonra beni arayanlar ulaşamamaya başladı . avea merkez i aradım yönlendirme vardır dediler . yönlendirme iptali yaptım fakat durum aynı . programı kaldırmama rağmen değişmedi . bilgisi olan var yardım lütfen

????

Hard reset at cihaza, ilk sayfadaki incelemde nasıl yapacağın yazılı...

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Duranek

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Arkadaşlar bu arada ben telekoma sordum KVK falan bakmıyormuş telefona garantisi LG garantisiymiş şehrinizdeki LG servisini bulmanız gerekiyormuş haberiniz olsun.

Yanlışınız var,

KVK servisi aynı zamanda LG nin de servisi.

Benim LG735 im şu anda orada servisde.
    Tpuchpad arızası nedeniyle değişimde.

kolay gelsin.

Her şehirde aynı değil ama işte onu demek istedim LG'nin kendi onarım merkezleri olan şehirlerde KVK bakmaz dedi telekom zaten KVK garantili satılmıyor bazı şehirlerde LG yönlendiriyor KVK'ya doğru.

Yanlış bilgilendirmeyelim, LG telefonlarına yurt çapında KVK bakar, bende orada servise verdim. LG cep telefonu için servis açmamıştır, TV vs.. gibi aletler içindir o bilgi. Hatta KVK olmayan yerde LG servisin olması komik olur :)
    http://www.kvk.com.tr/store/GetCategories.asp?MainCategoryID=59

LG nin telefon üzerine kendi dahili servisi yok. Anlaşmalı olduğu servisler var.

1)Teleservice
    2)KVK
    3)Şengüller

Bu 3 servisten istediğinizden hizmet alabilirsiniz LG telefonları için...

Dostum artık Şengüller bakmıyor Lg telefonlarına geçen sene iptal oldu sözleşmeleri

• dün nete direk wifiden giriyordu şimdi yine tcellden giriyor duvara çarpacam az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

quote:

Arkadaşlar bu arada ben telekoma sordum KVK falan bakmıyormuş telefona garantisi LG garantisiymiş şehrinizdeki LG servisini bulmanız gerekiyormuş haberiniz olsun.

Yanlışınız var,

KVK servisi aynı zamanda LG nin de servisi.

Benim LG735 im şu anda orada servisde.
    Tpuchpad arızası nedeniyle değişimde.

kolay gelsin.

Her şehirde aynı değil ama işte onu demek istedim LG'nin kendi onarım merkezleri olan şehirlerde KVK bakmaz dedi telekom zaten KVK garantili satılmıyor bazı şehirlerde LG yönlendiriyor KVK'ya doğru.

Yanlış bilgilendirmeyelim, LG telefonlarına yurt çapında KVK bakar, bende orada servise verdim. LG cep telefonu için servis açmamıştır, TV vs.. gibi aletler içindir o bilgi. Hatta KVK olmayan yerde LG servisin olması komik olur :)
    http://www.kvk.com.tr/store/GetCategories.asp?MainCategoryID=59

LG nin telefon üzerine kendi dahili servisi yok. Anlaşmalı olduğu servisler var.

1)Teleservice
    2)KVK
    3)Şengüller

Bu 3 servisten istediğinizden hizmet alabilirsiniz LG telefonları için...

Dostum artık Şengüller bakmıyor Lg telefonlarına geçen sene iptal oldu sözleşmeleri

Şengüller ile iptal olan cihaz distribütörlüğü, yani Şengüller artık LG marka telefon getirmiyorlar. Ancak servis anlaşmaları devam ediyor diye biliyorum, ancak emin değilim.
    LG resmi sitesinde servis merkezlerinde Şengüller hala görünüyor.

• Oktay Bey kişilere girince klavyenin değişmesi sorunu düzeltilmiş. Ancak S Class klavyesi yok yine türkçeyle gelen klavye var ilk etapta. Onun dışında wirofon reklamındaki resmin neden renksiz bir şekilde çıktığını anlayamadım. Başka şeylere de etki etmiş midir şimdilik gördüğüm bir şey yok bilemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luciferion1907

dün nete direk wifiden giriyordu şimdi yine tcellden giriyor duvara çarpacam az kaldı

Cihazı çarpmadan önce kendi kafanızı çarpmanızı tavsiye ederim belki o zaman gereken ayarları daha rahat şekilde bulabilirsiniz.
    Defalarca yazıldı çizildi.

İnternet explorerdan wi-fi üzerinden bağlanmak için giriş sayfanızı değiştirin, sonradan yükleyeceğiniz tarayıcılar için ayarlar-bağlantılar-gelişmiş-şebeke seç menüsündeki 2 seçeneği de "My work network" yapıp onaylayın ve cihazı kapatıp açın, bağlanmazsa telefonu duvara çarpın, bağlanırsa kafanızı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 24 Aralık 2009; 21:55:05 >
  • quote:

Oktay Bey kişilere girince klavyenin değişmesi sorunu düzeltilmiş. Ancak S Class klavyesi yok yine türkçeyle gelen klavye var ilk etapta. Onun dışında wirofon reklamındaki resmin neden renksiz bir şekilde çıktığını anlayamadım. Başka şeylere de etki etmiş midir şimdilik gördüğüm bir şey yok bilemeyeceğim.

S-Class klavyesi çok da önemli değil, Cliquick ile devam ederiz o zaman:)
    4. ekrana favori kişi ekleyip o kişilerden birini aramak istediğimizde "Ara" butonuna hemen basılabiliyorsa mevcut 2 bug giderilmiş demektir.
  • quote:

quote:

Oktay Bey kişilere girince klavyenin değişmesi sorunu düzeltilmiş. Ancak S Class klavyesi yok yine türkçeyle gelen klavye var ilk etapta. Onun dışında wirofon reklamındaki resmin neden renksiz bir şekilde çıktığını anlayamadım. Başka şeylere de etki etmiş midir şimdilik gördüğüm bir şey yok bilemeyeceğim.

S-Class klavyesi çok da önemli değil, Cliquick ile devam ederiz o zaman:)
    4. ekrana favori kişi ekleyip o kişilerden birini aramak istediğimizde "Ara" butonuna hemen basılabiliyorsa mevcut 2 bug giderilmiş demektir.

Tam mesajınızı okurken onu denedim maalesef o da düzeltilmemiş. Şimdilik düzeltilen tek hata kişilere girince klavyenin değişmesi olmuş. Favori sayfasındaki ARA butonu hala 3 saniye sonra tepki veriyor.

• Yeni Bilgiler İlk Sayfada Güncellenmiştir..
  • Favori kişilerde ki bug hala var. lg müşteri hizmetlerine mail atarak cihazdaki bugların kısa zamanda düzelmesini sağlayabiliriz. Özelliklede S-class arayüzüne ait default klavyenin eklenmesi için baskı yapmalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 24 Aralık 2009; 20:35:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ TÛRÍ ]

Favori kişilerde ki bug hala var. lg müşteri hizmetlerine mail atarak cihazdaki bugların kısa zamanda düzelmesini sağlayabiliriz.

Evet belki bu bir yöntem olabilir. LG KİŞİLERdeki hatayı düzelten insan onu da düzeltir elbet.
  • quote:

Favori kişilerde ki bug hala var. lg müşteri hizmetlerine mail atarak cihazdaki bugların kısa zamanda düzelmesini sağlayabiliriz. Özelliklede S-class arayüzüne ait default klavyenin eklenmesi için baskı yapmalıyız

Aynı öneriyi yazmayı düşünüyordum üstad:) Yalnız bence direk yurtdışı ile mailleşirsek daha hızlı olabilir güncelleme. LG Türkiye bu konularda biraz zayıf gözlemlediğim kadarıyla. Standart bir ingilizce metin hazırlanıp tüm kullanıcılar merkez irtibatlarına mail geçerse olay hızlanır.
    Bu arada hayırlı olsun sizde aldınız mı GM735???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay555 -- 24 Aralık 2009; 20:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Yeni Bilgiler İlk Sayfada Güncellenmiştir..

ESET Nod32 yüklendiğinde cihazda problem yaratabiliyor. Bende ve foruma yazan diğer bir arkadaştada problem yarattı. telefon açıkken aransanız bile telefonunuz çalmıyor ve herhangi bir çağrı uyarısı görmüyorsunuz. yükleyen herkeste aynı sorun olmayabilir ama en az 2 kişide olması problem yaratabileceği anlamı taşıyor. ilk sayfada bunuda not düşerseniz iyi olur. format sayesinde kurtulmuştum ben bu problemden.
  • quote:

quote:

Favori kişilerde ki bug hala var. lg müşteri hizmetlerine mail atarak cihazdaki bugların kısa zamanda düzelmesini sağlayabiliriz. Özelliklede S-class arayüzüne ait default klavyenin eklenmesi için baskı yapmalıyız

Aynı öneriyi yazmayı düşünüyordum üstad:)

Bende aynı konuda mail atmak isterim, dilerseniz topluca bir mail yollayalım kullanıcılar olarak.

• Yeni bir sorun. Güncellemeyi yaptıktan sonra SPB arayüzünü bir daha kurdum. Tıkladığım ikonlardaki resimler gözükmüyor. Tekrar silip kurdum düzelmedi. Açılıştaki resimde de bir oynama vardı bu güncelleme biraz kafasını güzel yaptı sanırım aletin.
  • quote:

Yeni bir sorun. Güncellemeyi yaptıktan sonra SPB arayüzünü bir daha kurdum. Tıkladığım ikonlardaki resimler gözükmüyor. Tekrar silip kurdum düzelmedi. Açılıştaki resimde de bir oynama vardı bu güncelleme biraz kafasını güzel yaptı sanırım aletin.

Güncelleme sonrası herzaman için bir hard format tavsiye edilir. Format atıp tekrar deneyebilirsin...
  • quote:

quote:

Yeni bir sorun. Güncellemeyi yaptıktan sonra SPB arayüzünü bir daha kurdum. Tıkladığım ikonlardaki resimler gözükmüyor. Tekrar silip kurdum düzelmedi. Açılıştaki resimde de bir oynama vardı bu güncelleme biraz kafasını güzel yaptı sanırım aletin.

Güncelleme sonrası herzaman için bir hard format tavsiye edilir. Format atıp tekrar deneyebilirsin...

Hard format ilk sayfadaki format şekli mi yoksa ayarlardan belleği sil diyerek yaptığımız yöntem mi?
  • quote:

Aynı öneriyi yazmayı düşünüyordum üstad:)

evet bende aldım teşekkür ederim @Oktay555

Gm730 a ait romdan klavye görüntüleri. özellikle phonepad çok başarılı ve kullanışlı.Bu arada Gm730 V10c yi buldum. fakat nasıl yukleniceği konusunda pek araştırma yapmadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 24 Aralık 2009; 20:53:28 >

• Eğer resimdeki kadar büyükse hakkaten telefon üzerinde de mükemmel ötesi olmuş klavye tam bana göre.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.