Şimdi Ara

LG Eigen GM735 ( ANA KONU ) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
6
Favori
525.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: flower

Arkadaşlar LG GM 735
    için forumda birinci sayfadan itibaren olan programların
    Çoğu Linkler ölmüş olduğu için yeniden Upload ettim...

toplam 103 MB telefonunuz için
    OLMAZSA OLMAZ türü program,.cab dosyası oyun- flash vs
    elimde olup ta halen kullandığım dosyaları toplu halde Upload ettim
    Güle güle kullanın...
    BURADAN İNDİR
    >>>------> (açılan sayfadaki yıldızlı *** yere : r-a-p-i-d-s-h-a-r-e (karakterler yok) yazın!)

ALTERNATİF LİNK

Ben zor da olsa hâlâ bu telefonu kullanmaya devam ediyorum. Sanırım linkler yine ölmüş. Yükleme imkanınız varsa sevinirim. Ola ki yüklerseniz, mesajımdan alıntı yaparak bilgi verirseniz memnun olurum.

• Arkadaşlar 5senelik lg gm735 telefonuma resmi sitesinden format atarken bağlantı kesildi dedi ve telefon öylece kaldı şimdi daha açılmıyor ne yapabilirim acim yardım.
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonu 2009'da almıştım. Çok memnun olmasamda işimi görüyor. Telefonumdaki rehberi, bilgisayarıma alıp excel ortamında bilgi ekleyip çıkarmasını nasıl yapabilirim acaba?

Ayrıca daha önce rehberi yedeklemiş ve excel'de açmıştım ama unuttum nasıl olduğunu. Kablo ve bulutut ile denedim ama olmadı. Normalda bağlantı var cihazın içindeki dosyaları görüyorum, değiştiriyorum.
    Telefonun kendi yedekleme programı ile yedek alıyorum ama excel'de bir türlü açamıyorum.
    Bilgisi olan varsa, yardımcı olursa sevinirim.
    Saygılarımı sunarım.
  • Arkadaşlar ilk sahibi olduğum ama çok yoğun kullanmadığım LG Gm 735 telefonumu artık kullanmadığım için, (mecburen işyerinden verilen telefonu kullanıyorum) satmaya karar verdim. Makul tekliflere açığım. En azından birisinin işini görür.
  • snuffxxx S kullanıcısına yanıt
    merhaba arkadaşlar bende hafıza kartı yokken 3845#*735#

Gelen menuden 2-factory resete bastım telefon açılmadı yeşil ekranda tab the screen to set up your windows mobile-based device diyor ve açılmıyor lütfen yardım edin bana ne yapıpta telefonu açabilirim @snuffxxx
  • Hala kullanan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi gençliğimi yad ettim konuyu görünce:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.