Şimdi Ara

X-Men: First Class (2011)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
0
Favori
13.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene gösterime giren “X-Men Origins: Wolverine” filmi ile X-Men üçlemesi dışında filmler yapılmaya başlandı. X-Men dünyasına ait sıradaki filmlerin “Deadpool”, “X-Men Origins: Magneto” ve “X-Men: First Class” olması bekleniyor. Ancak bu filmlerin hangi sıra ile gösterime gireceği henüz açıklanmadı.

Bu belirsizliği “X-Men Origins: Wolverine” filminde Cyclops’u canlandıran Avustralyalı aktör Tim Pocock‘ın twitter’daki mesajı bozdu: “Şuan Avustralya TV dizisinde oynuyorum. Şubat 2010′a kadar sürecek… Daha sonra X-Men: First Class.”

Tim Pocock’ın dediği gibi “X-Men: First Class”ın çekimlerine Şubat 2010 sonrası başlanır ise 2011 senesi süper kahraman filmlerinin senesi olacak.

• Mühim değil sıralama, süper kahraman olsun da varsın çamurdan olsun
  • X-Men serisi iyidir. Her türlü izlenir.
  • magneto ismini duyunca bi gülme geliyo nedense.
  • X-Men her zaman iyidir. PHI' nın da söylediği gibi her türlü ederi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverscreen -- 18 Eylül 2009; 15:11:48 >
  • Seriye bağımsız filmler,wolverine gayet iyidi,bu filmde aşağı kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

X-Men serisi iyidir. Her türlü izlenir.

+999999
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

X-Men serisi iyidir. Her türlü izlenir.

aynen arkdaaşım seri her türlü izlenir..
  • Ben Seriye hala başlamadım ama kafam gittikçe karışıyor :) Her şey birbirine girdi yahu
  • 3 yıl önce attığım bir msj.. Çoğu kimse karşı çıkmıştı ve yeni filmin çekilmeyeceğini iddia etmişlerdi...

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

ARKADAŞLAR BU TOPİĞİ BAŞTAN SONA OKUDUM VE SİZİ BAZI KONULARDA AYDINLATMAK İSTİYORUM.X MEN İ YAKLAŞIK 12 SENEDİR OKUYORUM BURADAN BAZI BİLGİLERİMİDE SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.

1-O SAHNEDEKİ KADIN DR MOIRA MCTAGGERT.X MEN LERLE BERABER BİR BİLİM KADINI VE DOKTOR.MUTANTKARIN DNA LARIYLA İLGİLİ ARAŞTIRMALAR YAPAR KENDİSİ.AYRICA XMEN DEKİ BANSHEE (SEAN) İLE DA DUYGUSAL BİR İLİŞKİ YAŞAMIŞTIR.BU HATUN ÇİZGİ ROMANIN BİR BÖLÜMÜDE MAGNETONUN DNA LARIYLA OYNAMIŞ VE ONU BEBEK HALİNE GETİREREK BİR SÜRE BAKIM ALTINDA TUTMUŞTUR.DAHA SONRA ESKİ HALİNE DÖNEN MAGNETO BUNU ÖĞRENİP ONDAN İNTİKAM ALMAK İSTEMİŞTİR.

2-AL PAC ARKADIŞIM DEDİĞİ BAZI ŞEYLER GERÇEK OLABİLİR.PROF X O YATAKTAKİ ADAMLA ZİHİN TRANSFERİ YAPMIŞ OLABİLİR BUNU İLERİKİ BÖLÜMLERDE ANLIYCAĞIZ:)

3-SERİNİN DEVAMININ ÇEKİLECEĞİNE İNANIYORUM.YADA EN AZINDAN ARAYA KONACAK MAGNETO VE WOLVERİNE FİLMLERİYLE BAĞLANTILI 4 BİR DEVAM FİLMİ BEKLİYORUM.

4-BU 4.FİLMDE BÜYÜK İHTİMALLE SENTİNELLERDE OLACAK.SENTİNELLER İLK AŞAMADA ÜLKE SAVUNMASI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ DEV ROBOTİK MEKANİZMALARDIR FAKAT DAHA SONRA MUTANT KATLİAMI İÇİN KULLANILMIŞTIR.

5-BAZI ARKADAŞLAR GAMBİT TEN BAHSETMİŞ.GAMBİT BENCE X MENİN ÇİZGİ ROMANLARININ EN KARİZMA KİŞİLİĞİDİR.GEREK HAREKETLERİ KONUŞMALARI GEREK TARZIYLA HERYERİNDEN KARİZMA FIŞKIRIR.İNŞALLAH YENİ FİLMDE KARŞIMIZA ÇIKAR.

6-PSYLOCKE VE GELECEKTEN GELEN X MEN BİSHOPTA DİĞER ÖNEMLİ X MENLERDENDİR.

7- JEAN GREY VE CYCLOPSUN GELECEKTEKİ ÇOCUKLARININ ADI PHOENIX II DİR.

8- FİMLE İLGİLİ EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞIM CYLOPSUN ÖLÜMÜ OLDU.DAHA DOĞRUSU ASLINDA BENCE ÖLMEDİ ÇÜNKÜ ÇİZGİ ROMANIN HİÇBİR BÖLÜMÜNDE BUNUNLA İLGİLİ BİR BÖLÜM YOK.

9-SANTRANÇ TAŞLARI BENCE METALDİ VE ORADA ANLATILMAK İSTENEN İLACIN TESİRİRİN KALICI OLMADIĞIYDI.

10-İÇİNİZ RAHAT OLSUN DERİM KESİNLİKLE 4.FİLM GELECEK AMA MAGNETO VE WOLVERİNE FİLMLERİNDE SONRA OLACAK KANIMCA.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Mühim değil sıralama, süper kahraman olsun da varsın çamurdan olsun

Her türlü izlenir bu filmler.
  • "First Class" ne ile ilgili olacak, Wolverine gibi tek bir karakteri anlatan bir film olmayacak galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Bu sene gösterime giren “X-Men Origins: Wolverine” filmi ile X-Men üçlemesi dışında filmler yapılmaya başlandı. X-Men dünyasına ait sıradaki filmlerin “Deadpool”, “X-Men Origins: Magneto” ve “X-Men: First Class” olması bekleniyor. Ancak bu filmlerin hangi sıra ile gösterime gireceği henüz açıklanmadı.

Bu belirsizliği “X-Men Origins: Wolverine” filminde Cyclops’u canlandıran Avustralyalı aktör Tim Pocock‘ın twitter’daki mesajı bozdu: “Şuan Avustralya TV dizisinde oynuyorum. Şubat 2010′a kadar sürecek… Daha sonra X-Men: First Class.”

Tim Pocock’ın dediği gibi “X-Men: First Class”ın çekimlerine Şubat 2010 sonrası başlanır ise 2011 senesi süper kahraman filmlerinin senesi olacak.

Ne x-men miş yahu. etinden sütünden yararlanmaya, film çıkarmaya başladılar :)

• Neden James oynamıyor? umarım güzel filmler olur

X-Men: First Class (2011)
  • güzel olur inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kènan

Daha Wolverine'i izlemedim

Yanlız değilsin
  • X-men origins:Magneto mu önce çıkacak yoksa first class mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dispiacere

"First Class" ne ile ilgili olacak, Wolverine gibi tek bir karakteri anlatan bir film olmayacak galiba?

Scott,Storm,Jean Grey'in öğrencilik yıllarını konu alacak diye okumuştum. İnşallah Jean Grey'i yine Famke Jannsen oynar.
  • Ben de Wolverine'i izlemedim ama güzel filmler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.