- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
League of Legends Ana Konu
2617 Cevap273477 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     27 [29] 31 32 33 34 35 36      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 LOL Mesajı
3566 Mesaj
29 Temmuz 2010; 23:27:34 

quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Evet ben de gsliyim'e katılıyorum. Burası zaten bunun için var. Birbirimize herolar özelliklerini soruyoruz, taktikleri öğreniyoruz, gayet de işe yarıyor. Haklısın güçsüz hero yok, ama farklı işlere yarayan herolar var. Mesela bir tank 5kişinin ortasına dalabilir. Ama Evelynn dalamaz 1vs1'de bile hemen ölür. Ama Evelynn'in taktiklerinden dolayı oyundaki en çok adam öldüren olur genelde(Oracle olmadığı zaman) Mesela Kayle ve Soraka benim gözümde ezik herolardır, ama size göre Supporter takıma yardım eden, destekleyici, çok işe yarayan herolardır. Biz de bunları tartışıp birbirimize sorarak öğreniyoruz

Zilean'ı pek sevmem ben, kafasına bomba koyma şeyi başlarda işe yarıyor ama sonlara doğru o benim kafama şey koyacak da bomba patlayacak da yenisini koyacak vs. direk üzerine daldın mı ölür zaten

tabi haklısında ability abanıp 2 tane koyarsa kotu olur dediklerine katılıyorum bazı herolar supporter bazıları pvpci

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
29 Temmuz 2010; 23:30:49 

quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

tabi haklısında ability abanıp 2 tane koyarsa kotu olur dediklerine katılıyorum bazı herolar supporter bazıları pvpci

Yeni herolar gelmiş şimdi.

Alistar
Ashe
Annie
Cho Gath
Kassadin
Mordekaiser
Nasus
Twisted Fate
Veigar
Xin Zhao
Zilean

Veigar'ı ve Xin Zhao'yu denemek istiyordum bu iyi oldu.

0 LOL Mesajı
2820 Mesaj
30 Temmuz 2010; 0:04:29 

Nasus aldım bugun.

Q skilini kasınca ve ulti açınca imba oluyorum.

0 LOL Mesajı
771 Mesaj
30 Temmuz 2010; 0:11:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Nasus aldım bugun.

Q skilini kasınca ve ulti açınca imba oluyorum.

Aynen hacı,sheen alınca ve q ile fazla last hit alınca baya iyi olursun.

University of Vienna
[ Pioneer DDJ-ERGO V ] [ Pioneer HDJ-500 ] [ M-AUDIO Oxygen 25 ]
[ Acer Aspire 5755G | Intel i7-2670QM - GeForce GT 540M - 8GB DDR3 RAM - 750GB SATA - 15.6" HD LED LCD ] [ Samsung Galaxy Nexus ]

0 LOL Mesajı
3566 Mesaj
30 Temmuz 2010; 0:28:46 

quote:

Yeni herolar gelmiş şimdi.

Alistar
Ashe
Annie
Cho Gath
Kassadin
Mordekaiser
Nasus
Twisted Fate
Veigar
Xin Zhao
Zilean

Veigar'ı ve Xin Zhao'yu denemek istiyordum bu iyi oldu.

işte bu süper haber sayende eski herolarla oynamaktan kurtuldum

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 0:34:04 

quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

işte bu süper haber sayende eski herolarla oynamaktan kurtuldum

5 dakika içinde server kapanıyormuş malesef oynayamayacağız.

0 LOL Mesajı
3566 Mesaj
30 Temmuz 2010; 1:06:30 

quote:

5 dakika içinde server kapanıyormuş malesef oynayamayacağız.

sövmemek elde değil ya kaç kere oldu bu gecenin verdiği zevkle oynucam 5-6 ya kadar kapıyorlar.. (bu arada Cho ile oynadım çok güzelmiş 2vs1 atıyorum süpermiş )

0 LOL Mesajı
1313 Mesaj
30 Temmuz 2010; 3:37:19 

gene kapandı yaa server ...

Thanks God For Music

Lenovo IdeaPad Y570

CPU: Intel Core i7-2630QM || RAM: 8GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB WD Scorpio Blue || GPU: 1GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Premium SP1 64-bit

0 LOL Mesajı
1143 Mesaj
30 Temmuz 2010; 5:00:42 

quote:

Orijinalden alıntı: WolverinX

gene kapandı yaa server ...

son 3 gündür hep gece kapalı 1 gün anladık patch geldi diğer 2 gün niye kapalı iyice cıvıttılar ama..

battletag: Yuiji#2547
origin: Yuiji26
lol euw: Yûiji

0 LOL Mesajı
175 Mesaj
30 Temmuz 2010; 9:13:18 

xin zhao nasus morde alistar ve annieyi deniyeceğim sanrım.diğerlerinin hepsini oynadım çünkü.bari kassadini vermeselerdi gene

0 LOL Mesajı
175 Mesaj
30 Temmuz 2010; 9:42:54 

Flood olacak ama.Gelecek haftanın champları:
Ammumu
Janna
Kayle
Ryze
Sion
Sivir
Warwick
Ezreal
Garen
Ve ve ve.. aylarca beklenen PANTHEON

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 9:55:44 

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Flood olacak ama.Gelecek haftanın champları:
Ammumu
Janna
Kayle
Ryze
Sion
Sivir
Warwick
Ezreal
Garen
Ve ve ve.. aylarca beklenen PANTHEON

Oooo gelecek haftada iyiymiş. Özellikle Warwick, Amumu ve Garen'i çok merak ediyorum denerim onları da.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Temmuz 2010; 10:14:28 

Arkadaşlar oyunun mantığını anlatabilir misiniz?
Warcraft 3 gibi köy kurup diğerlerine mi saldırıyoruz
MMORPG gibi bir karakterle rol mü yapıyoruz
Yoksa MMOFPS gibi karşılıklı vuruşuyor muyuz
Bu tür hiçbir oyun oynamayan biri için oyun zorlar mı alışması kolay mı?
Oyunun bir rehberi var mı?

0 LOL Mesajı
175 Mesaj
30 Temmuz 2010; 10:21:38 

bu arada bana biranda bedava 1800 ip geldi ne iş

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
30 Temmuz 2010; 10:33:30 

tatile gidecektim ama madem haftaya pantheon geliyo gitmiyorum illaki deneyecem baska yolu yok

Serv: eu west nick: TheCenavar

0 LOL Mesajı
1203 Mesaj
30 Temmuz 2010; 10:57:02 

quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

bu arada bana biranda bedava 1800 ip geldi ne iş

aynen banada 5000 küsur geldi

Ben bir kuzgun olsam, Sen bir yavru baykuş...

Battle Tag = CxTiwaly#2842

0 LOL Mesajı
337 Mesaj
30 Temmuz 2010; 11:46:38 

Arkadaşlar sanırım bu hafta sonu double Ip etklinliği olacak.Bugün başlayacak sanırım.Etkinlik konusunda daha fazla bilgisi olan varsa,paylaşabilirse sevinirim.Buyrun buda linki ; http://eu.leagueoflegen...ble-ip-weekend-incoming

Bir önceki üyelik adım:z@hme7...

0 LOL Mesajı
1730 Mesaj
30 Temmuz 2010; 11:55:04 

Ne bilgisinden bahsediyorsun?
İki katı ip kazanacsın işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NER0 -- 30 Temmuz 2010; 11:57:48 >

0 LOL Mesajı
2258 Mesaj
30 Temmuz 2010; 12:44:49 

Eyv. Nero

0 LOL Mesajı
1046 Mesaj
30 Temmuz 2010; 13:00:12 

cho mun gelmesiyle birlikte tanklığa tekrar soyunuyorum ihtiyacı olan çınlatsn itinayla adam tanklanır

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 13:02:40 

0

İşte bu da Evelynn rekorum Son anda 2 kere ölmeseydim çok daha güzel olacaktı.

0 LOL Mesajı
1046 Mesaj
30 Temmuz 2010; 13:19:24 

quote:

0

İşte bu da Evelynn rekorum Son anda 2 kere ölmeseydim çok daha güzel olacaktı.

eve tamemen karsı team e baglı bi hero team eger akıllıysa pek sansı olmuyo

0 LOL Mesajı
1730 Mesaj
30 Temmuz 2010; 13:40:11 

Lost ve Left i neden sildin?

0 LOL Mesajı
2258 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:01:11 

Utanıyordur ^^

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:09:07 

Şttt ayıp ayıp yüzüne vurmayın

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:14:55 

quote:

Orijinalden alıntı: NER0

Lost ve Left i neden sildin?

Yok silmedim, hiç left ve lost olmadığı için yazmıyor

Evelynn gerçekten çok taktiksel bir hero, bazı arkadaşlar oracle aldın mı bitiyor demiş de bence hiçbir alakası yok. Düşmana yanaşmadan önce ilk üzerine tıklıyorum oracle varsa, tüm takımı oracle var diye çağırıyorum toplu kesiyoruz onu, zaten öldükten sonra 2.sefer de oracle alan hiç görmedim çok ucuz bir şey değil çünkü. 2.Defa alırlarsa da ezik kalacaklar ve gelişemyecekler

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:47:07 

Orecla'yı çoğunlukla topluca push yaparken takımın en iyi tankına aldırtırlar ve orecla olanın etrafındada 3-4 kişi olur. Siz 3-4 kişi arasından takımın en iyi tankını kesiyorsanız ya takım oynamayı bilmiyordur yada siz çok güçlüsünüzdür. Oyun başı zaten ward diktinmi evelynn kabak gibi görünüyor.

0 LOL Mesajı
1046 Mesaj
30 Temmuz 2010; 14:50:39 

quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Orecla'yı çoğunlukla topluca push yaparken takımın en iyi tankına aldırtırlar ve orecla olanın etrafındada 3-4 kişi olur. Siz 3-4 kişi arasından takımın en iyi tankını kesiyorsanız ya takım oynamayı bilmiyordur yada siz çok güçlüsünüzdür. Oyun başı zaten ward diktinmi evelynn kabak gibi görünüyor.

+1 oyn başı 3 ward la gdyo ztn eve sondada ddgn gibi kasmıs bi tank aldırdın mı yapabileceği hiçbirşey yok

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 15:25:43 

quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

+1 oyn başı 3 ward la gdyo ztn eve sondada ddgn gibi kasmıs bi tank aldırdın mı yapabileceği hiçbirşey yok

Şuana kadar hiç böyle bir şey olmadı, ve en az 10 kere falan 5vs5 yaptım evelynnle, öyle dediğiniz gibi anlaşan bir takım olması baya zor.

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 15:31:55 

Şans.. ama dediğim gibi bi takımın çıkması yakındır

0 LOL Mesajı
4289 Mesaj
30 Temmuz 2010; 15:58:10 

quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Şans.. ama dediğim gibi bi takımın çıkması yakındır

Haklısın belki de noob takımlar gelmiştir. Zaten ben bir herodan çabuk sıkılırım. Şimdi daha önce istediğim Dr. Mundo'yu aldım tank olarak çok iyiymiş. Özellikle ultisine bayıldım. Benim canım azaldığında bir adam peşimden geliyor ultiyi açıyorum canım baya bir çoğalıyor sonra dalıyorum ölüyor

0 LOL Mesajı
654 Mesaj
30 Temmuz 2010; 16:28:45 

Uzun süredir shaco oynuyorum.Bazı soruları cevaplayayım.

Öncelikle shaco tam bir killer champ. Çok kolay kaçabilir ve yakalayabilir. 3. skilli rakibi yavaşlattığından kaçma şansı olmuyor.Ghost bassa bile yanına geçip vurduktan sonra pek şansı olmuyor.Spell önerilerim, exhoust ve flash. Bazen q skilliniz cooldown da olabiliyor. Öyle durumlarda flash çok yararlı. Ayrıca ultisi bana kalırsa oyundaki en iyi ultilerden.Klonunuz %75 vuruyor . 1v1de %175 atak ve klon öldüğünde belli bir dmg verdiği için muhtemelen siz kazanırsınız .
Koridor arkadaşınız tank ayrıca stunner olursa tadından yenmez. Arkadaşınız stunlar siz arkasına geçip vurmaya başlarsınız, büyük ihtimalle kaaçr, kaçtığı için arkadan vurmaya devam edersiniz. Kuleye gidene kadar ölür.
item olarak: Başlangıç itemınız, +10 attack veren kılıç ve hp pot. Geri döndüğünzde kılıcı stack veren itema ( ismini tam hatırlamıyorum ), ve mümkünse bot ve botu attack speed veren bota çevirebilirsiniz. Zaten o ana kadar, takım arkadaşınız iyiyse oyun başı 1-2 kill rahat bir şekilde alabiliyorsunuz.
Ardından Phantom dancer almalısınız. Attack speed 1600, ms 440 lara çıkıyor. Yeterli bir oran bence.Ardından Attack ağırlıklı item kasmalısınız. İster life steal veren, ister critic.
Böylelikle rahat bir şekilde +20 kill alabilirsiniz, oynamasını bilene çok şey ifade ediyor shaco. Bir de koridor arkadaşınız normalde de tanıdğnız biri olursa iyi olur, anlaşmak önemli baya.

Aklıma gelmişken yazayım, çoğu shaco buna dikkat etmiyor. Kaçarken görünmez olduğunuzda akla ilk gelen yere doğru kaçmayın. Büyük ihtimal takip edeceklerdir sizi, o yüzden çok alakasız bi yere doğru kaçın.
@Marvel,
Öyle bir şey görememene şaşırdım. Çok zor bir mantık değil, tank oracle ı alır, oracledan yararlanmak için diğerleri onun yanında olur, olaylar gelişir. Ya levelin düşük kötülerle oynuyorsun ya da şansına kötüler denk gelmiş.Evelyn ile oyunu değiştiren biri görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Bankamatik -- 30 Temmuz 2010; 16:38:21 >

936 LOL Mesajı
1274 Mesaj
30 Temmuz 2010; 17:07:35 

Mordekaiser gerçekten çok iyiymiş ya

0

Edit: Us serveri niye kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zethos -- 30 Temmuz 2010; 17:09:37 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Temmuz 2010; 18:00:03 

Abi Garen'i free yapmayı ya şimdi herkes alacak.

0 LOL Mesajı
922 Mesaj
30 Temmuz 2010; 18:17:54 

Mundo'yla az önce kazandığım el. Ulti sayesinde towna bile dönmedim doran shield'la oyun bitti

0

0 LOL Mesajı
751 Mesaj
30 Temmuz 2010; 18:39:20 

oyunda çok garip bi bug oluştu amerika serverında 425 rp ve 7000 küsür ip vardı şimdi 6 rp kaldı fakat 22000 küsür ip oldu bu nasıl bişeydir anlamadım logout olmadan bütün ip mi harcadım malzahar olaf ve birkaç quant rune aldım girip çıkıyorum sorun yok eğer serverı geri almazlarsa acayip kârdayim 419 rp ye 16k ip mükemmel değilmi:D

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 20:05:35 

Enammm. Dur bende hemen girip bakayım öyle birşey olursa direk critik runeleri sömürcem..

EDİT: Eu'da herşey normal heyecan yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 30 Temmuz 2010; 20:07:02 >

0 LOL Mesajı
751 Mesaj
30 Temmuz 2010; 20:22:37 

bu arada deneme amaçlı practice game de oynadığım size vladimirin sınırlarını göstereyim
0

skilleri alta yazayım q ile 700 vurup 300 drain yapıyorum 3 saniye cooldown
w ile alan 500 vuruyorum ve alan slow atıyor
e ile etrafındaki bütün düşmana 630 falan vuruyor
r ile kocaman bi alana 900 damage vuruyor (5 saniye sonra)

ve gerçekten normal game de de bu item buildini yaptım stack kasmak vladimirde çok zor değil q 5 olduktan sonra ölmüyorsunuz gerçekten

0 LOL Mesajı
285 Mesaj
30 Temmuz 2010; 20:45:25 

şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 20:49:58 

quote:

şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

Ben max 30 level var sanıyodum 30+ nasıl olcaz

Şaka şaka tabi haklısın level arttıkça daha güçlü rakipler geliyor...

0 LOL Mesajı
751 Mesaj
30 Temmuz 2010; 21:01:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

tamamen katılıyorum vallaha 10 level adam 30 40 kill yapmış sergiliyo marifet gibi bide avrupa serverı daha ezik oyuncularla dolu arkadaşın hesabıyla denedim orda qwer bile yapmaktan aciz insan var amerikada daha güçlü ve daha yetenekli oyuncular var bide benim listemdeki herkes 20+ yaşında bence amerika daha güzel

0 LOL Mesajı
2258 Mesaj
30 Temmuz 2010; 21:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

katılıyorum bende aynı şeyi söylemiştim 1-2 sayfa önce level 30da herkes full rune full masteries li ve tecrübe faktörü devreye girdiği için böyle abartı skorları göremiyeceksiniz. Değerini bilin

Haluk bu arada oyuna gel layn

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
30 Temmuz 2010; 21:53:34 

2x event başladı galiba arkadaşlar günün bonusu olmadığı halde 189 IP 158 Exp aldım

0 LOL Mesajı
922 Mesaj
30 Temmuz 2010; 23:42:23 

Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Neyse daha yapıcı ve daha az egoizm içeren mesajlar görmek dileğiyle.

0 LOL Mesajı
428 Mesaj
31 Temmuz 2010; 10:57:26 

Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam

0 LOL Mesajı
771 Mesaj
31 Temmuz 2010; 11:57:11 

quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam

Hangi serverda o?

University of Vienna
[ Pioneer DDJ-ERGO V ] [ Pioneer HDJ-500 ] [ M-AUDIO Oxygen 25 ]
[ Acer Aspire 5755G | Intel i7-2670QM - GeForce GT 540M - 8GB DDR3 RAM - 750GB SATA - 15.6" HD LED LCD ] [ Samsung Galaxy Nexus ]

0 LOL Mesajı
1839 Mesaj
31 Temmuz 2010; 12:11:52 

quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy
Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Neyse daha yapıcı ve daha az egoizm içeren mesajlar görmek dileğiyle.

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
428 Mesaj
31 Temmuz 2010; 12:18:35 

Us ta :D

0 LOL Mesajı
337 Mesaj
31 Temmuz 2010; 12:18:40 

Arkadaşlar Gangplank için cr. runesi olarak hangilerini öneriyorsunuz;cr. strike,cr.damage,cr.chance ? Diğerlerini biliyorumda cr. strike ın ne işe yaradığını tam kestirebilmiş değilim.

Bir önceki üyelik adım:z@hme7...

0 LOL Mesajı
751 Mesaj
31 Temmuz 2010; 13:00:10 

quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut

arkadaşlar burda elbette yazı yazcaksınız ama 5-10 level adamların kendilerini sergilemesi pro olmuşum gibi davranması yakışık almıyor sadece hem yukarıda rocket kardeşimiz nerdeyse ağlayacak no lifer diyen bir insana göre fazla gereksiz konuşmuş az egoizm içeren mesajdan bahsediyor kendi mesajına bakın towna bile geri dönmedim derken benim egomu mu tatmin ediyordun yoksa kendininkini mi ? o resmi koyarken benim egomu mu gösteriyordun kendininkini mi?

avrupada lol şurda bikaç aydır rayına otrumuş ondan önceki avrupa serverı tamamen berbat bişeydi biz amerikada daha iyi oyuncular var dedik adam kendini amerikalılarla kıyaslıyor lütfen gereksiz muhabbetler yapmayın kendini de kimse sergilemesin sergileyecekse video çeksin oyun içi youtube a koysun....

0 LOL Mesajı
3894 Mesaj
31 Temmuz 2010; 13:20:50 

Timecatz, Gankplank'a critik chance kasarsan daha iyi olur. Ayrıca aman dikkat et tier3 değilse alma ileride çok pişman olursun.

Bu arada Sion ney öyle yav adamda hem stun, hem absorb hemde lifesteal var. Eğer oynayan biliyorsa terör estiriyor valla.

0 LOL Mesajı
175 Mesaj
31 Temmuz 2010; 13:55:39 

Us'de tüm herolar bedavamı gerçekten?

0 LOL Mesajı
1002 Mesaj