Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kenseii

şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

tamamen katılıyorum vallaha 10 level adam 30 40 kill yapmış sergiliyo marifet gibi bide avrupa serverı daha ezik oyuncularla dolu arkadaşın hesabıyla denedim orda qwer bile yapmaktan aciz insan var amerikada daha güçlü ve daha yetenekli oyuncular var bide benim listemdeki herkes 20+ yaşında bence amerika daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

şu sürekli gururla yayınladığınız skor tablolarını 30+ lvl ve 300+ win olduktan sonrada yapın yayınlayın arkadaşlar.... SONRA TEKRAR GÖRÜŞELİM....

katılıyorum bende aynı şeyi söylemiştim 1-2 sayfa önce level 30da herkes full rune full masteries li ve tecrübe faktörü devreye girdiği için böyle abartı skorları göremiyeceksiniz. Değerini bilin

Haluk bu arada oyuna gel layn
  • 2x event başladı galiba arkadaşlar günün bonusu olmadığı halde 189 IP 158 Exp aldım
  • Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Neyse daha yapıcı ve daha az egoizm içeren mesajlar görmek dileğiyle.
  • Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Usta tüm herolar free şu anda girin deneyin istediğinizi :D ben ezreal denedim süper bi heroymuş. Şimdide pantheon bakıcam

Hangi serverda o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocketboy
    Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut
  • Us ta :D
  • Arkadaşlar Gangplank için cr. runesi olarak hangilerini öneriyorsunuz;cr. strike,cr.damage,cr.chance ? Diğerlerini biliyorumda cr. strike ın ne işe yaradığını tam kestirebilmiş değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnetaS

quote:

Bazı arkadaşlar isim vermeden gülüp eğlenseler de dediklerini üstüme alındığım için birkaç bir şey diyeceğim. Kendisiyle görüşmek için level, win, takedown falan talep eden no-lifer arkadaş, boşver biz hiç görüşmeyelim. Onun dışında "karşındakiler tecrübeli değil, rune'leri yok, yaşı 20+ değil, amerikalılar daha yakışıklı ama" demek ne kadar mantıklı ki ? Sonuçta benim de rune'üm yok, tecrübeli de değilim, yaşı kurtardık ama amerikalılar kadar yakışıklı sayılmam. O yüzden herkes kendine göre rakiplerle karşılaşıyor. Bunlar anlamsız laflar.

Kimse ustune alinmiyor yukarida sozleri... yeni baslayan ile 30lvl bir degil tabiki ama bu kadarda tepkiye sozlere gerek yok sonucta burasi forum ve herkes(ozelliklede benim gibi yeni baslayanlar) icin herturlu bilgi olmasi gerekiyor..30lvl arkadaslarin zaten cogu pro olmuslar biraksinlar bizd surda 2 sohbet edelim :) onlarda tecrubelerini paylassinlar bizimle (kac kisiyi hangi karakterle nasil yendiklerini vs vs vs cok gormeyin yani)

bu arada euda 30 lvl cok ciddi sayida rezil insan var isi bilen runesiz biri rahatca sevebilir hepsini...usa de 30 lvlda oyun alabilmek icin baya bilmek taktik yapmak gerekiyor,ciddi oyuncu farki mevcut

arkadaşlar burda elbette yazı yazcaksınız ama 5-10 level adamların kendilerini sergilemesi pro olmuşum gibi davranması yakışık almıyor sadece hem yukarıda rocket kardeşimiz nerdeyse ağlayacak no lifer diyen bir insana göre fazla gereksiz konuşmuş az egoizm içeren mesajdan bahsediyor kendi mesajına bakın towna bile geri dönmedim derken benim egomu mu tatmin ediyordun yoksa kendininkini mi ? o resmi koyarken benim egomu mu gösteriyordun kendininkini mi?

avrupada lol şurda bikaç aydır rayına otrumuş ondan önceki avrupa serverı tamamen berbat bişeydi biz amerikada daha iyi oyuncular var dedik adam kendini amerikalılarla kıyaslıyor lütfen gereksiz muhabbetler yapmayın kendini de kimse sergilemesin sergileyecekse video çeksin oyun içi youtube a koysun....
  • Timecatz, Gankplank'a critik chance kasarsan daha iyi olur. Ayrıca aman dikkat et tier3 değilse alma ileride çok pişman olursun.

Bu arada Sion ney öyle yav adamda hem stun, hem absorb hemde lifesteal var. Eğer oynayan biliyorsa terör estiriyor valla.
  • Us'de tüm herolar bedavamı gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewGoblin

Us'de tüm herolar bedavamı gerçekten?
    Evet. Yeni kahramanı bile denedim beleş beleş Gerçi hiç beğenmedim orası ayrı.
  • düğn mü ne EU'da da tüm herolar kısa bi süre açıldı.. sonra kapandı, öyle yani...
  • valla o nasıl bu nasıl diyeneceğinize iste size fisat usa de bütün karakterler açık şuanda istediğinizi deneyin bakın...
  • Kaçırmısım denemek istedigim bir kaç hero vardı artık eskisi kadarda oynayamıyorum SC2 cıktığından beri ama aksamlari günün win'ini almak için giriyorum bu arada signedin riot skini cıktımı bilen varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

quote:

arkadaşlar burda elbette yazı yazcaksınız ama 5-10 level adamların kendilerini sergilemesi pro olmuşum gibi davranması yakışık almıyor sadece hem yukarıda rocket kardeşimiz nerdeyse ağlayacak no lifer diyen bir insana göre fazla gereksiz konuşmuş az egoizm içeren mesajdan bahsediyor kendi mesajına bakın towna bile geri dönmedim derken benim egomu mu tatmin ediyordun yoksa kendininkini mi ? o resmi koyarken benim egomu mu gösteriyordun kendininkini mi?

avrupada lol şurda bikaç aydır rayına otrumuş ondan önceki avrupa serverı tamamen berbat bişeydi biz amerikada daha iyi oyuncular var dedik adam kendini amerikalılarla kıyaslıyor lütfen gereksiz muhabbetler yapmayın kendini de kimse sergilemesin sergileyecekse video çeksin oyun içi youtube a koysun....

Normalde bu mesaja cevap vermezdim, çünkü ilk mesajımda düşündüklerimi söyledim konunun da daha fazla kaymasını istemiyorum. Ama ağlamak falan bunlar komik şeyler ... Ben orda müthiş oyunum sayesinde towna bile dönmedim değil ulti sayesinde towna bile dönmedim dedim. Bu da benim iyi olduğumu değil ultisinin iyi olduğunu gösterir. Belki benim almadan önce merak ettiğim gibi Dr. Mundo'yu merak edenler vardır diye ultisini iyi bulduğumu, lane'de uzun süre durabildiğini belirtmek için attığım bir mesajdı ama ne hikmetse şu konunun son sayfasına damgasını vurdu, herkes ayrı bir köşeden saldırdı. Kaldı ki bana göre benim mesajım botlara karşı oynanan bir oyundaki müthiş vladimir'den daha kendini sergileme içerikli de değildi.

Konuyu asıl seyrine döndürme içerikli mesaj: Normal oyunlarda arranged'da 5kişilik takım kurup maç arandığında 3-4 dk beklememize rağmen rakip bulamıyor. 4kişide denemedim ama 3kişi böyle bir sorun olmamıştı. Bu bug mıdır bilen var mı ?

Herkese iyi oyunlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yuems

quote:

quote:

Normalde bu mesaja cevap vermezdim, çünkü ilk mesajımda düşündüklerimi söyledim konunun da daha fazla kaymasını istemiyorum. Ama ağlamak falan bunlar komik şeyler ... Ben orda müthiş oyunum sayesinde towna bile dönmedim değil ulti sayesinde towna bile dönmedim dedim. Bu da benim iyi olduğumu değil ultisinin iyi olduğunu gösterir. Belki benim almadan önce merak ettiğim gibi Dr. Mundo'yu merak edenler vardır diye ultisini iyi bulduğumu, lane'de uzun süre durabildiğini belirtmek için attığım bir mesajdı ama ne hikmetse şu konunun son sayfasına damgasını vurdu, herkes ayrı bir köşeden saldırdı. Kaldı ki bana göre benim mesajım botlara karşı oynanan bir oyundaki müthiş vladimir'den daha kendini sergileme içerikli de değildi.

Konuyu asıl seyrine döndürme içerikli mesaj: Normal oyunlarda arranged'da 5kişilik takım kurup maç arandığında 3-4 dk beklememize rağmen rakip bulamıyor. 4kişide denemedim ama 3kişi böyle bir sorun olmamıştı. Bu bug mıdır bilen var mı ?

Herkese iyi oyunlar

mundo meselesinde hissettiklerimi söyledim sadece bana öyle geldi...

botlara karşı oynadım yukarısında deneme amaçlı yazdım kendimi sergilemek değil vladimir yeni şampiyon merak edenler için neler yapabileceğini gösterdim altında da late game de olabilecek vuruşları yazdım bi çeşit tanıtma gibi kendimi sergilemek istesem 50nin üzerinde ss var 30+ 40+ kill yaptığım onları koyarım karthusda 4 farklı oyunda penta kill yaptığım ss ler var onları koyarım küçülmeye gerek yok senin de dediğin gibi uzamasın ve farklı taraflara çekilmesin...sadece 10 levelken gururla skor tablolarını sunmayın dedik kimsenin alınmasına gerek yok..

asıl soruna cevap vereyim 5 kişi olunca karşıya da sizin gibi arranged koyamaya çalışır arkadaşlarınız hep yüksek levelse karşıya da yüksek level ayarlar 5e 5 arranged ve 4 e 4 arranged biraz zor olur ama 3 e 3 olunca kalan 2 kişiyi karşı takıma dengelemek için herhangi bi levelden (max +5 ve -5 level en fazla ) olabileceği için daha kolay takımlar bulunur bug falan değildir...

edit: bu söylediğim 10-20 level arasındaki playerların 5v5 arranged araması için geçerli 30 level 5 kişi varsa karşıya 30 level 5 kişi çok rahat bulabiliyor (en azından us serverında öyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuems -- 31 Temmuz 2010; 17:18:57 >
  • Benim en iyi oynadığım 3 tane hero var. Tryndamere, Gangplank ve Twisted Fate. Yeni aldığım Heimerdinger, Evelynn, Dr. Mundo falan da güzel ama en çok ilk 3'ü oynuyorum. Bu vakitten sonra da almak istediğim hero kalmadı, o yüzden artık Rune işine başlıyorum. Bu 3 heroya ortak olarak Full Critical Damage alsam iyi olur mu? Greater Mark of Furor aldım 2 tane crit damage arttırıyor. Böyle devam ediyim mi sizce?
  • bende gankgplank shaco tryndmere oynuorm gang icin önereceğiniz build varmı baita ben %12 critic ve gold veren blade alıyorum 3-4 tane sonra ondan gelen parayla phantom alıyorum .
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.