- x
en iyi saç ekim merkezi neresidir
29224 Cevap3173864 Görüntüleme403 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     63 [65] 67 68 69 70 71 72      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1 Mesaj
7 Ağustos 2011; 14:26:12 

İzmir'de en iyi saç ekimi kim yapıyor? İzmir'de ekim yaptıran arkadaşlar yardım ltf.

115 Mesaj
7 Ağustos 2011; 14:58:40 

İstanbulda saç ekim konusunda Top 5 yapabilir miyiz arkadaşlar?

Ben Alp Arslan ile görüştüm olumlu geçti dakat buradaki yazıları okuyunca kafama takıldı,daha iyileri var mıdır?

1412 Mesaj
7 Ağustos 2011; 15:27:44 

quote:

Orijinalden alıntı: resat_resat

yine aynı yerde yapacağım konhairde ankarada Op. Dr. A. çağrı uysal

daha önceki ekimlerinle ilgili şikayetin vardı neden aynı yerde yaptırıyorsun ?

1412 Mesaj
7 Ağustos 2011; 22:56:51 

quote:

Orijinalden alıntı: polariserol

kardeş inş. pazar günü foto yayınlayacağım. bu arada elinde fazlaca rogain olan arkadaş sen miydin?

12leyli12, saçların sıklığı ve donör alan için diyecek bir sözüm yok fakat saçlar sanki 90 derecelik açı ile çıkmış gibi, yani dik

polariserol bugün pazar senden resimleri bekliyoruz

10 Mesaj
8 Ağustos 2011; 3:19:11 

kardeş verdigin adreste fotograflara baktım ve sadece güldüm.. bunu basit bir photoshop kullanıcısı rahatlıkla yapabilir. adamlar birbirine benzemiyor bile dökük yerleri neden se saç kesildikten sonra birden dolmuş :S yada benm gözlerim kör bilmiyorum artık

815 Mesaj
8 Ağustos 2011; 5:43:17 

quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

kardeş verdigin adreste fotograflara baktım ve sadece güldüm.. bunu basit bir photoshop kullanıcısı rahatlıkla yapabilir. adamlar birbirine benzemiyor bile dökük yerleri neden se saç kesildikten sonra birden dolmuş :S yada benm gözlerim kör bilmiyorum artık

bu mesaj kime?

35 Mesaj
8 Ağustos 2011; 13:53:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

boşver hocam saç ekimi yalan :)))

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur

35 Mesaj
8 Ağustos 2011; 13:56:56 

quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

daha önceki ekimlerinle ilgili şikayetin vardı neden aynı yerde yaptırıyorsun ?

benim hiç şikayetim olmadı olsa bile mahkemede hakkımı ararım şu an saç var ama seyrek 1 seans daha yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat_resat -- 8 Ağustos 2011; 13:58:04 >

815 Mesaj
8 Ağustos 2011; 14:22:42 

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 8 Ağustos 2011; 14:39:58 >

815 Mesaj
8 Ağustos 2011; 14:41:00 

quote:

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur

quote]Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

Bu mesajı sizin yazdığınızı zannettim , neyse forumda iki tane Reşat var anlaşılan :)

76 Mesaj
8 Ağustos 2011; 16:36:46 

Ben de 21 yaşındayım ve 2 senedir saçlarım ciddi derecede dökülüyor. Kişiliğimde, hoşuma gitmeyen bişey olduğunda pek umut beslemeyen bir insanım, çabucak umutsuzluğa kapılabiliyorum. 2 yıldır moral olarak pek iyi değilim, kafaya takıyorum ilk zamanlar kadar olmasa da. Huzurumu kaçırmama yetiyor gerçekten. Sürekli buraları takip ediyorum, kendimi telkin etmeye çalışıyorum. Alnım 3-4 cm açıldı. Saçlarım çok sağlıksız ve cansız. Dökülenlerin yerine gelen saçların hepsi minnacık ve cansızlar. Saçlarım ölü gibi. Duş aldıktan sonra gece uyumak istemiyorum çünkü sabaha çok kötü, kupkuru çok sert bi şekilde oluyolar ve daha kötü dökülüyolar. Genetik dökülme. Ailede amcam babam kel. Dayılarım biraz daha iyi durumdalar. Uzayınca hafif sıcakta terlediğimde bazı yerlerinde kırmızı noktalar oluşuyordu. Kısaltınca o dertten kurtuldum. Aslında saçlarımın sıklığı iyi ama aşırı cansız ve incelmeler var saçlarımda. Bu yüzden çok kötü görünüyor. Yine de halime binlerce kez şükürler olsun. Sağlığım açısından bir problemim yok sonsuz şükürler olsun Rabbime. Ben bu durumun önüne biraz olsun geçebilmek için araştırma yaptım kendi çapımda baya bi. Yalova'da araştırma hastanesine bağlı bir güzellik merkezinde çalışan akrabamın orada mezoterapi yaptırmayı düşündüm ve bunun için yola koyuldum. Toplam 5 seans bu tedavi sürdü. Bana ilk 2 seanstan sonra ufak ufak sonuç alacağımı söylediler ama 5 seans bitirdim, yaptıranlar da acısını bilir bir de çok canımı yakmasa da acısını yaşadım ama hiçbir sonuç alamadım. 2 aydır gitmiyorum ama devam etmeyi de düşünmüyorum değil. Doktor bana geleceğe yatırım olduğunu söyledi. Ben bu tedaviye büyük umutlarla bakmıştım, açıkçası biraz hayallerimi yıktı. Ama devam edicem, belki biraz daha geç işe yarıyodur. Allah içimi biliyor ya dökülenleri geri istemiyorum. Tabi ki imkan olsa saçlarım tekrar eskisi gibi sık ve gür olsun isterdim kim istemez ki :) Tek istediğim saçlarım sağlığına kavuşsun canlansın ve şu dökülme dursun. Ama yok işte bir çözüm yolu .. Sizleri takip etmeye devam edicem amacım konuyu saptırmak değil. Allah herkese sabır versin inşallah. Umarım bu sorun birgün tamamiyle ortadan kalkar, ekim yaptıranlar da inşallah istedikleri sonucu alırlar. Yürekten diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrN1905 -- 8 Ağustos 2011; 16:41:31 >

21 Mesaj
8 Ağustos 2011; 16:49:00 

..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 15:26:16 >

56 Mesaj
8 Ağustos 2011; 16:52:33 

polariserol resim paylaşacaktın pazar günü koyarım demiştin.10 günlük resimlerini merak ediyoruz özellikle donör alanın durumu önemli

21 Mesaj
8 Ağustos 2011; 17:42:08 

..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 12:42:15 >

0 Mesaj
8 Ağustos 2011; 17:46:39 

Herkeze merhaba arkadaşlar. Forumda ismini sayamadıgım, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşan herkese çok teşşekkür ediyorum ve şu mübarek günde saglıklı günler diliyorum. Bende uzun zamandır forumu takip ediyorum. Ankarada yaşadıgımdan ilk olarak Armani ile görüşmeye gittim. Samimi geldi ama içime fazla sinmedi. Daha sonra HLC ile görüştüm ama fiyatları çok abartılı. Konhairle ilgili reşat dışında fazla memnun kalan duymadım ayrıca mikromotor diyince açıkcası bi daha düşünüyorum. Şuan Hakan doğanayla görüşme halindeyim kararım netleşmedi sizinde fikirlerinizi bekliyorum. Yaş 24 resimimide atıyorum. Grüşünüzü esirgemesseniz memnun kalırım Şimdiden tşkler ve iyi günler

http://a1108.hizliresim.com/11/8/8/10588.jpg

76 Mesaj
8 Ağustos 2011; 17:52:27 

@ thealchemist Çok teşekkür ederim ilginden alakandan ötürü. Önerilerini dikkate alıp uygulamaya geçicem. Daha önce minoxilin sprey olanından kullanmıştım 1-2 hafta kadar. Fakat sürüp de masaj uygulaması yaptığımda yedirdiğimde saç derimi kurutuyo sanki ve saçım sertleşiyodu. Kaşınma felan oluyodu ben de o yüzden kestim. Hafif Ttrleyince veya sıvı bulaştığında da aynı etkiyi alıyorum. Başımın dibi şiddetli kaşınıyo. Dediklerini uyguluycam çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ..

21 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:01:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hrN1905

@ thealchemist Çok teşekkür ederim ilginden alakandan ötürü. Önerilerini dikkate alıp uygulamaya geçicem. Daha önce minoxilin sprey olanından kullanmıştım 1-2 hafta kadar. Fakat sürüp de masaj uygulaması yaptığımda yedirdiğimde saç derimi kurutuyo sanki ve saçım sertleşiyodu. Kaşınma felan oluyodu ben de o yüzden kestim. Hafif Ttrleyince veya sıvı bulaştığında da aynı etkiyi alıyorum. Başımın dibi şiddetli kaşınıyo. Dediklerini uyguluycam çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ..

saçların bu kadar hassas ise asla marketlerde bulunan şampuanlardan kullanma.yine marketlerde satılan zaytinyağlı sabun diye satılanlardan deil zeytincilerde ve organik besin satan yerlerde bulunan saf zeytinyağlı sabun bulup kafanı sadece o sabunla yıka.3 gunde bir de yukarda yazdıgım medikal sampuanlardan kullan kepegi ve kurumayı onler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 8 Ağustos 2011; 18:03:39 >

76 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:07:58 

@thealchemist

Tekrar tekrar teşekkür ederim, çok sağol Ben uzun birsüredir Otacı ısırgan özlü şampuanı kullanıyodum aktarda satılan. Söylediklerini aynen uygulıycam çok teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrN1905 -- 8 Ağustos 2011; 18:08:53 >

56 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:25:54 

quote:

Orijinalden alıntı: orcun828

Herkeze merhaba arkadaşlar. Forumda ismini sayamadıgım, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşan herkese çok teşşekkür ediyorum ve şu mübarek günde saglıklı günler diliyorum. Bende uzun zamandır forumu takip ediyorum. Ankarada yaşadıgımdan ilk olarak Armani ile görüşmeye gittim. Samimi geldi ama içime fazla sinmedi. Daha sonra HLC ile görüştüm ama fiyatları çok abartılı. Konhairle ilgili reşat dışında fazla memnun kalan duymadım ayrıca mikromotor diyince açıkcası bi daha düşünüyorum. Şuan Hakan doğanayla görüşme halindeyim kararım netleşmedi sizinde fikirlerinizi bekliyorum. Yaş 24 resimimide atıyorum. Grüşünüzü esirgemesseniz memnun kalırım Şimdiden tşkler ve iyi günler

http://a1108.hizliresim.com/11/8/8/10588.jpg

orçun açıklığın az 2000 greft ile çok güsel bir sonuç alırsın kardeş.Nerede yaptıracağına karar vermemişin sanırım ama kesinlikle dikkatli ol para kesinlikle ikinci planda olsun

115 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:30:08 

Ben bu işten vaz geçicem heralde,biri de bana yardımcı olsun,gözüm korktu burdaki muhabbetlerden,bana isim lazım?

115 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:36:21 

Benim saçım orçununkinden daha fazla bi doktor bana sana 4000 ekelim dedi

56 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:45:30 

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Benim saçım orçununkinden daha fazla bi doktor bana sana 4000 ekelim dedi

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.

0 Mesaj
8 Ağustos 2011; 18:58:48 

quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

orçun açıklığın az 2000 greft ile çok güsel bir sonuç alırsın kardeş.Nerede yaptıracağına karar vermemişin sanırım ama kesinlikle dikkatli ol para kesinlikle ikinci planda olsun

ewet gorustugum yerlerde 2000-2250 greft yeterli dedi. Tabiki para ikinci planda ama cok abartili ucretler donuo sonucta maliyeti belli. Tabiki doktor emegnin karsiligi olamaz ama butceme gore hareket edicem. Eger istanbula gelirsem yatili hastane ortami tercih ederim istanbul estetica ekimleri guzel ama ofis ortami war. Ewet herkes resim atarsa ona gore fikir aliswerisi yapabiliriz. Tesekkrler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21 Mesaj
8 Ağustos 2011; 21:04:12 

.................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 12:42:42 >

6 Mesaj
8 Ağustos 2011; 21:43:30 

Selam arkadaslar,

Sac nakil islemim oldugu icin Forumda yoktum. Hair Line Clinik ile anlasıp 5 Agustos günü Ankaraya geldim. Nakil islemim 7 ve 8 Agustos olarak kararlastırıldı ve bugün son gündü.

Klinik ve calısanları hakkında bilgi ve benim Operasyonumu kimin yaptıgı hakkındakı bilgileride cok genis kapsamlı bir sekilde yazıcam Almanyaya döndügüm zaman.

Dr. Ali Osman Operasyonu yapan.

1. gün 1035 greft

2. gün 974 greft

Toplam 2011 greft.

934 Mesaj
8 Ağustos 2011; 21:49:00 

Buradan minoxidil kullanımını öneren arkadaşlar,minoxidil etken maddeli ürünleri yaklaşık 3 yıl sürekli kullanmış bir kişi olarak ömür boyu kullanılması gerektiğini lütfen unutmayın ve damarları genişletici etkisi olduğundan,zamanla vücutta depo olabileceğinden vs kalp,tansiyon vb rahatsızlığı olanlarda kullanımı kesinlikle önerrilmemektedir.Bu konu çok çok önemli.Ben 3 yıl kullandım ve kaşıntı,kepek vs gibi yan etkilerini kabullendim ancak kalp rahatsızlığım çıktı ve anında kesmem istendi.İşin aslı bu.Sıkılmaya da başladığımdan kestim ama 3 yılda dökğlmeyen saçlarım 3 ayda döküldü.Resmen şok yaşadım.Bildiğiniz gibi ekim yaptırdım,şimdilik iyi görünüyor ama bakalım uzun vadede ne olacak.
Minoxidil bırakıldığında normal saçların da alışmasından dolayı aslında dökülmeyecek saçların da dökülmesine yol açıyor mu?Benim deneyimime göre araştırılması gereken önemli bir konu.Benim yorumum sağlam saçları da döktüğü yönünde.Yani uzun vadede zararı oldu bana.

0 Mesaj
8 Ağustos 2011; 23:24:56 

Arkadaşlar sac ekimimi hlc klinikde yaptırdım operasyondan suan cıktım ayrıca janibolu gorme sansımda oldu bugun son ekimini yaptırdı ben gördüm gayetde güzeldi ve en azından bu sayfadan birini tanıma sansım oldu 1000 kök bugun sac ektirdim aslında yorgunum ama size yazmadan edemedim yarın size neler yasadıgımı anlatıcağım merak ettiniz herseyi sorun yazıcam gercekten buraya geldim ve diğer ekim merkezine gitmekle ne kadar buyuk bir yanlıs yaptımı anladım burdaki davranıs konusma aynı arkadasınızmıs gibi kendimi sanki arkadaşlarımla hissettim inanın bana resimleride bandaj acıldıgında yayınlıyacagım su durumumdan kurtulduma cok seviniyorum sanırım resmimi 66. sayfada yayınladım bundan 1 bucuk hafta önce, iyigeceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 14:58:31 >

0 Mesaj
8 Ağustos 2011; 23:27:07 

pardon resim 63 galiba yanlış oldu oralardadır halim oyleydi:)

2 Mesaj
8 Ağustos 2011; 23:32:49 

@SERVER92
kardeşim çok geçmiş olsun umarım istediğin saçlara kavuşursun en kısa zamanda fotoğraflarını bekliyoruz

@tutkuen
kardeş sanada çok geçmiş olsun daha ilk gün. kaç greft saç ekecekler belimi...
bizler için her nekadar sıkıcı ve uzun bir işlemse doktorlar için o kadar zor dikkat gerektiren bir işlem
seninde allah gönlüne göre versin umarım herşey istediğin gibi olur

http://resim.donanimhaber.com/m_34243025/mpage_147/key_/tm.htm;

1 Mesaj
9 Ağustos 2011; 1:04:23 

herkese iyi akşamlar forumun sıkı takipçilerinden olup.. yazılan mesajların tümünü en az 3 kez okumuş biriyim. siz değerli arkadaşlardan inanın çok şey öğrendim ve bu yazıyı sizlere yazmayı borç bildim. özellikle moy, jiyan 21 (herhalde benim hemşerim), zafka (zafer abi) adalı, yseg, 12 leyli 12, heval, ozbeg, inanın hepinizin adını yazmak isterdim hepinize sonsuz teşekkürler...bende ekimi 3 ağustosta ayşegül hanım ve ekibine yaptırdım. şuan için iyi oldu veya kötü oldu diye birşey yazmayacağım..ama birkaç ay sonra delikanlı gibi çıkıp evet oldu veya hayır olmadı diyede çıkıp resimlerle paylaşacağım. yanlız şunu söylemek isterim..ayşegül hanım, sevim hanım, nil hanım, ve rabia hanıma burdan göstermiş oldukları yakın ilgi ve güleryüzleri için teşekkür ederim. umarım Allah herkesin gönlüne göre veririr. bana 3550 greft ekildi ve 8.5 saat sürdü, bu arada 6700 küsür greft ekilen behçet beydi sanırsam, ayşegül hanımın kliniğinde tanıştık, inanın 5 ay olmasına rağmen çok doğal ve güzel durmuştu Allah var gözlerime inanamadım...tekrar görüşmek üzere herkese en iyi akşamlar...

bundan böyle mst21 olarak forumda yazışmak dileğiyle iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst 21 -- 9 Ağustos 2011; 12:31:23 >

115 Mesaj
9 Ağustos 2011; 1:21:59 

quote:

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?

56 Mesaj
9 Ağustos 2011; 1:49:55 

quote:

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?

115 Mesaj
9 Ağustos 2011; 1:53:58 

quote:

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?

Evet öğretmenim bu sene vaz geçersem bi daha seneye kalır,seneye de askere gitme niyetim var iş yatar

56 Mesaj
9 Ağustos 2011; 1:57:45 

hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?

115 Mesaj
9 Ağustos 2011; 2:01:37 

quote:

hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?

kızarıklıklar sorun,gerçi rapor filan alabiliyoruz sanırım,ben yeni başlıycam göreve çok bilmiyorum rapor işlerini :)

56 Mesaj
9 Ağustos 2011; 2:03:53 

ne olcak sonuçta hastayız rapor alabılıriz msn den eklermısn benı coolsusuzdeniz@hotmail.com

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ağustos 2011; 2:45:58 

Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani

56 Mesaj
9 Ağustos 2011; 4:19:29 

quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ağustos 2011; 6:46:34 

quote:

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.

düşün bakalım hocam ben bu ilacı ömür boyu kullanabilecekmiyim.bu ilaç 5 sene sonra var olacak mı diye.bakın ne diyorum.kullanırsanız devamlı sonuçları çok iyi.eyv orda hem fikiriz.ama bıraktıgın anı bırak ara verdigin an var olan saçların bile dökülür.rezil bir hal alırsın.ya tecrübe ile sabittir diyorum niye yalan söyliyim size.

10 Mesaj
9 Ağustos 2011; 7:13:11 

ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
Dr koray erdogan
Fatoş CAN
Op.Dr.A.UYSAL
dr.zekeriya kul
fehmi arman
dr.hakan doganay
muttalip keser
Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ

21 Mesaj
9 Ağustos 2011; 9:16:08 

.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 15:26:43 >

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 9:31:29 

ankaradaki armanide mikromotor kullanmadan ekim yapiyor we cok uygun bilgsi olan warmi. Minoksil olayina bende karsiyim onun yerine prp dusunuorum. Hergun kullanmak zor omur boyunca. Proskar yada propecia birakinca yine dokulme etkisi yapıo mu acaba.

35 Mesaj
9 Ağustos 2011; 10:39:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote]Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

Bu mesajı sizin yazdığınızı zannettim , neyse forumda iki tane Reşat var anlaşılan :)

evet ben yazdım 2 . ayda iken yazmıştım zaten 6 .ayda belli olur

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 11:26:00 

Merhaba arkadaslar biliyorsunuzki ben sacıma düzeltme yaptırdım ve 08,08,2011 de ankaradaki hlc klinikde dün ekim yaptırdım www.fueturkey.com site bu buraya ektirmemdeki en buyuk sebep gercekten lafta degilde yazıda değilde doktorların kendisinin girmesi ayrıca resimlere bakmam görmem şimdi diceksinizki orası pahalı yapıyor hepsi tutuyorsa sizce hangisi karlı ve bence fiyatlara aldırmadan arayın sorun bakın ben bir kez ektirdim resimde bu verdim parama harcadım 14 ayıma yazık dönor kısıma yazık ettim evet ordanda ucuzdu ilk basta hersey süperdi ama tutan kök sayısı yarısı bile tutmadı bide onu burakın saclarımın arkası mikro motorla alındıgı icin kocaman kocaman delikler olustu yani belki mikromotorla 1 kök aldılar ama etrafındaki köklerimide öldürmüşler basımın arkası seyrekti ama bana yinede cok daha kötülerini gördüklerini söylediler ben az bir ekim yaptırdıgım icin sanslıymısım ve sagolsun özgür bey sacımın arkasını seyrek almak icin cok ugrastı e şimdi ucuz diye yaptırdım sanatcıya aldandığım bir ekim yani bosuna verdiğim para buraya gelip 2000 kök ektirseydim oparayla hem dönor kısmım hala saglam olacaktı hemde ekim suanki durumumumdan cok farklı olacaktı eski ekim yeri beni basından savdı başarılı diye ama özgür beye söyledigimde bu işi okadar önemsiyorduki artık sacların benim sonuna kadar takip edicez tutmadı devam edicez benim namusum öyle bastan savma olurmu dedi ama kesin yuzde yuz tutucak dedi diğer hastalarım gibin dedi ekim teknikleri mikromotorla ekilenden cok farklıydı bilmiyorum ama keske zamanı geriye cevirebilsek he bunları yazıyorum sacımı orda ektirdim diyemi kesinlikle hayır sizlerde yasamayın diye, bencil biri olsam bunları buraya yazmam bile gidin hemsireler eksin yada bu iste ekim yapan herhangi biri uzman eksin benlik bir sey yok arkadaslar benim seruvenum burada 62. sayfada baslıyor ordan okuyabilirsiniz başım suan sargılı yarın acılacak he mikromotoruda yurt dısında kullanan hekim yokmus bunuda yine bizler bulmusuz daha cok para kazanmak icin benim dönor kısım bi felaket eger 3000 kök cıkarsalar heralde bugun ordan sac ektiremicektim buyuk ihtimal sakaldan ektircektim. cunki ekimin 1. seansı bitti yemek yedik iceri musterisi girdi yanında birini getirmis daha konusurlarken duydum adamın başına sakaldan alıp ekmişler ama bu kadarmı muhtesem durur ya ve adamın tipinede oturmus dedim insallah benimkide oyle olur. Oyuzden vucudumuzdaki her kıl önemli ucuz diye gidip vucudunuzdaki köklerden olmayın arkadaslar yarın yada diğer gun resim cekip eklicem foruma işte eski resmimde bu 14 ay sonraki resmim mecbur ikinci ekim sarttı yoksa ektirmezdim ama diğer forumarıda okudugumda cok şikayet var bu iste para varya mesela insaat sektorunde vardı mutahiler coğaldı aynı insaat sektörü gibi cöktüler üstüne ama bizler burda cok dikkatli olmalıyız sizinde canınız yanmısın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 15:00:23 >

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 12:10:27 

quote:

resat_resat konhairdemi gerceklesti ekim. Memnunmusun suan ki durumdan.

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 12:18:13 

quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

ARKADAŞLAR ŞU MİNOXİLİ BIRAKINCA SACLAR DOKULUYO MUHABBETİNİ LUTFEN BIRAKALIM
yeni bi ilaca baslayınca da bırakınca da dokulme olur.sadece minoxili bırakınca deil kullanmaya baslayınca da normalden fazla bi dokulme olur.saça alışık olmadığı bi şey verin ya da alıştığı bişeyi kesin yine dökülür.hic kullanmazken saçlarınıza jöle sürmeye başlayın dökülür.5 senedir kullandıgınız şampuanı değiştirip bambaşka bi şampuana başlayın dökülür.dokulme ne demektir once bi bunu arastıralım olur mu???

saclar surekli dokulur.yerine yenisi cıkar.her sacın kafada kalma suresi vardır.bu sure dolar dokulur ve yenisi aynı kokten cıkar.sacın dokuldukten sonra yerine cıkmaması sac kokunun ölmesi ile olur.bu da pat diye olmaz.gayet kalın ve belirgin bir sac teli döklünce orası kel kalmaz.kök sağlamdır çünkü gayet uzun ve kalın bir saç çıkarıyordur.korkmanız gereken dökülme tipinde sac teli önce incelir.kökü beslenmiyordur.incele incele kolumuzdaki tüyler gibi olur.ondan sonra da dökülür ve yerine yenisi cıkmaz.işte kel kalmayı sağlayan saçları seyrelten dökülme bu tarz dökülmedir

ayrıca kelleşmenin bir hastalık oldugunu kabul edelim.ölene kadar sürücek olan ve bariz bir tedavisi olmayan bir hastalık bu.ilac tedavisine başlıyacak olanlar 3 ay kullanmak ya da 1-2 sene kullanmak amacıyla başlıcaklar ise hiç başlamasınlar.şunu bilin ki ilacı bıraktıgınız zaman o muhafaza edilen saçlar dökülücek.2 kere 2 dört.çünkü kanınızda saçı öldüren testesteron hormonoyla alakalı olan DHT hormonu dolaşıyor.yokolmuyor bu hormon ilacı icince.ilac sadece kullandıgınız sure icinde bu hormonu yüzde 60-70 bloke ederek saçı öldürmesini engelliyor.çok şaşırtıcı bir olay gibi ilacı bıraktım saçlar döküldü yazıyorsunuz bıkmadan usanmadan.ne olucaktı??1 sene propecia ya da minoxil kullanıcaktık ve gribi ilaçla atlatır gibi dökülme problemimiz yok olucaktı öyle mi?

bu saclarım dokuldu muhabbetiyle dunyada en çok ve her sac ekimi yapan doktorun kullanın dedigi ilacı kötulemekten vazgecin.eger dökulme sonrasında dökulen bölgeleriniz komple kel kaldıysa kafanızda öbek öbek kellikler olustuysa o zaman zaten minoxili üreten firmaya dava açın ve tazminat alın.sac dokulmesi nasıl olur ne anlama gelir biraz arastırın internet sadece sohbet etmek icin oyun oynamak icin deil her turlu bilgiye ulaşmak icin de kullanılır

Neden biraksinlar ? Madem biraktiktan sonra inanilmaz cok dökülme olucak niye anlatmasinlar
Birisi minoxil den dolayi Kalp rahatsizligi bile yasadigini söylemis, bu kisiler bu konuda artik yorum yazmasinmi?
minoxil üreten firmaya dava acinmi? acmadan önce o kullanim kagidini iyice okumak lazim ben eminimki orada burda yazilan herseyin olabilecegi yaziyordur böylelikle dava masraflarindan baska birsey getirmez

Ve eger sen bagira bagira minoxil alin diyorsan o zaman bir zahmet birakildigi takdirde inanilmaz dökülme olucaginida altina eklemeyi unutma yoksa cok sevenlerin olmuyacak

ben ektirdim ve kesinlikle bana herhangi bir ilac önerilmedi

115 Mesaj
9 Ağustos 2011; 13:54:52 

quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
Dr koray erdogan
Fatoş CAN
Op.Dr.A.UYSAL
dr.zekeriya kul
fehmi arman
dr.hakan doganay
muttalip keser
Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ

Arkadaşıma katılıyorum şu minoxil muhabbetini bırakamaz mıyız? sonuçta konunun başlığına da uymuyor,tecrübeli arkadaşlar TOP 5 yaparlarsa en azından araştırma kriterlerimizi daha aza indirgemiş oluruz

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 13:57:36 

thealchemist suan 2 euro olabilir tam bilmiyorum istersen bi ara tekrar anlasın bisey olursada benim soyledigimi pazartesi gunu sac ekimi yapan arkadas soyledi ama de bi bidaha sor indirim yapabilirler ama bilmiyorum yapmayada bilirler buyuk ihtimal indirim yapacaklardır cunki sen ektirince cok ektirceksin bakın arkadaslar fiyatlar su bu diye aramamazlık yapmayın tavsan daga kusmus dagın haberi olmamıs olmasın yalnız eylul ayında yer yokmus bunu diyebilirim bide su bir gercek arkadaslar yurt dısı farklı fiyat ama yurt icindeki arkadaslara farklı fiyat bu degismiyor dedim gibi arayın sorun bence pazarlıgınızı yapın hem pazarlık yapmak sunnettir tabi mantık cercevesinde ben yarın ordayım ama özgür hoca dün istanbula gitti

21 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:08:39 

quote:

Arkadaşıma katılıyorum şu minoxil muhabbetini bırakamaz mıyız? sonuçta konunun başlığına da uymuyor,tecrübeli arkadaşlar TOP 5 yaparlarsa en azından araştırma kriterlerimizi daha aza indirgemiş oluruz

iyi de _oxoskva bu yazdıgın doktorlar hakkında ne dusunuyorsunuz demissin de bunu demek yerine forumu 66 sayfa olarak bastan bir okusan tüm bu doktorlarla ilgili tecrubeler ve duyumlar zaten yazıyor.

foruma yeni giren arkadaslar üşenmeyip bastan itibaren her sayfayı okuduklarında az cok saydıgınız tum bu doktorlar hakkında kafalarında bir fikir olusuyor

baskasının top 5 ini ögrenmek yerine okuduklarınızdan sonra kendi top 5 inizi yapabilirsiniz

35 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:18:44 

quote:

Orijinalden alıntı: orcun828

resat_resat konhairdemi gerceklesti ekim. Memnunmusun suan ki durumdan.

evet doğal ama seyrek nedeni ise tamamen kellik vardı 3.seans düşünüyorum ama kenarladan değil omuz karın bölgesinde

1 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:20:30 

arkadaşlar lütfen yardım!
bugün ekimin altıncı günü. şu ana kadar ağrı veya sızı hissetmedim taki dün geceye kadar...dün geceden beri saç alınan kısım çok acayip şekilde ağrıyor bu normal midir? saç alınan bölge ile ekim yapılan bölge için herhangi bi merhem falan verilmedi, acaba merhem kullanmam gerekiyor mu?
herkese teşekkürler

115 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:21:50 

quote:

iyi de _oxoskva bu yazdıgın doktorlar hakkında ne dusunuyorsunuz demissin de bunu demek yerine forumu 66 sayfa olarak bastan bir okusan tüm bu doktorlarla ilgili tecrubeler ve duyumlar zaten yazıyor.

foruma yeni giren arkadaslar üşenmeyip bastan itibaren her sayfayı okuduklarında az cok saydıgınız tum bu doktorlar hakkında kafalarında bir fikir olusuyor

baskasının top 5 ini ögrenmek yerine okuduklarınızdan sonra kendi top 5 inizi yapabilirsiniz

En azından minoxil muhabbetine girmeyin,başlık dışı yazıları okumak zorunda kalmayalım

21 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:37:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mst 21

bugün ekimin altıncı günü. şu ana kadar ağrı veya sızı hissetmedim taki dün geceye kadar...dün geceden beri saç alınan kısım çok acayip şekilde ağrıyor bu normal midir? saç alınan bölge ile ekim yapılan bölge için herhangi bi merhem falan verilmedi, acaba merhem kullanmam gerekiyor mu?
herkese teşekkürler

ciddimisiniz sac ekimi yaptırdınız ve ekim yapan yer hiç bir ilac losyon merhem krem vermeden sizi taburcu mu etti?????

lütfen sac ekimi yaptırdıgınız yerin adını yazarmısınız ?

0 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:38:27 

quote:

Orijinalden alıntı: mst 21

herkese teşekkürler

normal dostum bır sure daha devam eder

1412 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:45:07 

quote:

haklısın tutkuen.kafanın altına adrenalin verip sisirme olayını HLC klinik yapmıyor.o yuzden diger merkezlerde ektiren hemen hemen herkesin sikayet ettigi one dogru egilemiyorum yuzume iniyo sıvı iste tenisci bantı taktım sıvı yuzumun icine akmasın denen sey burda yok.o sisirmenin amacı kafayı sisirip kolayca kanalları bir anda acmak.yani yine cabuktan isleri halletmek

hlc kanalları bir anda acıp sonra sırayla o kanalları doldurmak seklinde bir ekim yapmıyor.bir grefti alıyorlar ve igne tarzı biseyle bir kanal acıyorlar ve hemen o grefti o kanalın icine koyuyorlar.bir kanal bir greft bir kanal bir greft.bu sekilde bir islem oldugu icin de kafayı sisirmiyorlar.ve bu yuzden fiyatı fabrikasyondan bu kadar pahalı ve bu yuzden gunde sadece 1000 ekim yapılabiliyor.

bu arada doviz kurlarının bu kadar coşması yüzünden gercekten beni bile derin dusuncelere sevk ediyo sac ekimi.euro 2.5tl oldu :(

eminmisin o sıvıyı enjekte etmediklerinden ben her klinik bunu yapıyor diye biliyorum bence yanlışın var o sıvı ile kafa şişirilmeden bu iş olmaz belki hlc daha az şiriyordur o olabilir dr özgüre sormakta fayda var

1 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:49:19 

quote:

ciddimisiniz sac ekimi yaptırdınız ve ekim yapan yer hiç bir ilac losyon merhem krem vermeden sizi taburcu mu etti?????

lütfen sac ekimi yaptırdıgınız yerin adını yazarmısınız ?

cevaplar için teşekkür ederim...

ekim yaptığım yer ilaç verdi antibiyotik hap, şampuan, bepanthol falan ama yara merhemi falan vermedi, demeye çalıştım..

21 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:52:12 

bepanthol u donor bolgeye surebilirsin sanırım.bence en saglıklısı ekim yapan yeri arayıp sor ihmal etme

21 Mesaj
9 Ağustos 2011; 14:56:25 

...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thealchemist -- 12 Ağustos 2011; 12:40:57 >

10 Mesaj
9 Ağustos 2011; 16:03:37 

quote:

iyide ben diyorum istanbul bogazı sen ne diyorsun... kardeşim en azından saçma muhabbetleri okumaktansa kimleri önermişiz onu okuruz. siteye yeni giren birisi tüm sayfaları okumak yerine bence kaçar ama şurda adam akıllı tavsiyelerde bulunan bi kaç sayfa yapsak bak bakalım daha farklı olur senin istedigin sayfada kalmaları ise onu bilmem o zmn bahsedin istediginiz konudan yokşu ilaç saç dökülmesini engeller yok şu şöle yapar konuyla ne alakası varsa artık