Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim çok geçmiş olsun umarım istediğin saçlara kavuşursun en kısa zamanda fotoğraflarını bekliyoruz

@tutkuen
    kardeş sanada çok geçmiş olsun daha ilk gün. kaç greft saç ekecekler belimi...
    bizler için her nekadar sıkıcı ve uzun bir işlemse doktorlar için o kadar zor dikkat gerektiren bir işlem
    seninde allah gönlüne göre versin umarım herşey istediğin gibi olur
  • herkese iyi akşamlar forumun sıkı takipçilerinden olup.. yazılan mesajların tümünü en az 3 kez okumuş biriyim. siz değerli arkadaşlardan inanın çok şey öğrendim ve bu yazıyı sizlere yazmayı borç bildim. özellikle moy, jiyan 21 (herhalde benim hemşerim), zafka (zafer abi) adalı, yseg, 12 leyli 12, heval, ozbeg, inanın hepinizin adını yazmak isterdim hepinize sonsuz teşekkürler...bende ekimi 3 ağustosta ayşegül hanım ve ekibine yaptırdım. şuan için iyi oldu veya kötü oldu diye birşey yazmayacağım..ama birkaç ay sonra delikanlı gibi çıkıp evet oldu veya hayır olmadı diyede çıkıp resimlerle paylaşacağım. yanlız şunu söylemek isterim..ayşegül hanım, sevim hanım, nil hanım, ve rabia hanıma burdan göstermiş oldukları yakın ilgi ve güleryüzleri için teşekkür ederim. umarım Allah herkesin gönlüne göre veririr. bana 3550 greft ekildi ve 8.5 saat sürdü, bu arada 6700 küsür greft ekilen behçet beydi sanırsam, ayşegül hanımın kliniğinde tanıştık, inanın 5 ay olmasına rağmen çok doğal ve güzel durmuştu Allah var gözlerime inanamadım...tekrar görüşmek üzere herkese en iyi akşamlar...

bundan böyle mst21 olarak forumda yazışmak dileğiyle iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mst 21 -- 9 Ağustos 2011; 12:31:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsusuzdeniz

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

Benim saçım orçununkinden daha fazla bi doktor bana sana 4000 ekelim dedi

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?
  • quote:

quote:

quote:

kardeş senin açıklığını görmek lazım yanı resmini yayınlarsan yorum yapabiliriz saç işinde senınkı benımkı gıbı bır muhabbet dönmez yanı benım saçım orçunun saçından daha fazla olayı değilde belki senin kafa yapın daha geniş daha oval bi çok faktör var değiştiren bu olayları.

Haklısın hocam, koyabilirsem koyucam resim ama benim 15 içinde ektirmem lazım tatilim bitiyor sanırım ayşegül hanım iyi onunla bi görüşmek istiyorum soy adı veya numarası var mı?

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

istanbulestetica yaz google ordan çıkıyor.sitelerine göz atabılırsın öğretmenmisin bu arada ?

Evet öğretmenim bu sene vaz geçersem bi daha seneye kalır,seneye de askere gitme niyetim var iş yatar
  • hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?
  • quote:

hım gusel meslektaşız desene okul zamanı yapılmaz mı ya tatılde yapılcak dıye bır sınır varmı?

kızarıklıklar sorun,gerçi rapor filan alabiliyoruz sanırım,ben yeni başlıycam göreve çok bilmiyorum rapor işlerini :)
  • ne olcak sonuçta hastayız rapor alabılıriz msn den eklermısn benı coolsusuzdeniz@hotmail.com
  • Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L a s T in Akatsuki

Sakın Ama Sakın minoxil kullanmayın hiçbirşekilde 1 hafta kullanmazsanız.var olan saçlarınızda dökülüyor.denenmiştir yani

herkes kullanın diyor sen de kalkmışın kullanmayın diyorsun kardeş.Zaten ilaçların üzerinde saç dökülmesinin uzun süreli tedavisinde kullanılır diyor.Yani minoksil kullanacaksak eğer ömür boyu kullancaz 1 ay kullanıp bırakmak yersiz.eski halini alır.

düşün bakalım hocam ben bu ilacı ömür boyu kullanabilecekmiyim.bu ilaç 5 sene sonra var olacak mı diye.bakın ne diyorum.kullanırsanız devamlı sonuçları çok iyi.eyv orda hem fikiriz.ama bıraktıgın anı bırak ara verdigin an var olan saçların bile dökülür.rezil bir hal alırsın.ya tecrübe ile sabittir diyorum niye yalan söyliyim size.
  • ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
    Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:26:43 >
  • ankaradaki armanide mikromotor kullanmadan ekim yapiyor we cok uygun bilgsi olan warmi. Minoksil olayina bende karsiyim onun yerine prp dusunuorum. Hergun kullanmak zor omur boyunca. Proskar yada propecia birakinca yine dokulme etkisi yapıo mu acaba.
  • Orijinalden alıntı: sakiiin

Orijinalden alıntı: resat_resat

Orijinalden alıntı: sakiiin

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

3.seans 1 ay sonra

3. seansı nerede düşünüyorsun ?

yine aynı yerde yapacağım konhairde ankarada Op. Dr. A. çağrı uysal

boşver hocam saç ekimi yalan :)))

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur

quote]Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

Bu mesajı sizin yazdığınızı zannettim , neyse forumda iki tane Reşat var anlaşılan :)

evet ben yazdım 2 . ayda iken yazmıştım zaten 6 .ayda belli olur
  • Merhaba arkadaslar biliyorsunuzki ben sacıma düzeltme yaptırdım ve 08,08,2011 de ankaradaki hlc klinikde dün ekim yaptırdımwww.fueturkey.com site bu buraya ektirmemdeki en buyuk sebep gercekten lafta degilde yazıda değilde doktorların kendisinin girmesi ayrıca resimlere bakmam görmem şimdi diceksinizki orası pahalı yapıyor hepsi tutuyorsa sizce hangisi karlı ve bence fiyatlara aldırmadan arayın sorun bakın ben bir kez ektirdim resimde bu verdim parama harcadım 14 ayıma yazık dönor kısıma yazık ettim evet ordanda ucuzdu ilk basta hersey süperdi ama tutan kök sayısı yarısı bile tutmadı bide onu burakın saclarımın arkası mikro motorla alındıgı icin kocaman kocaman delikler olustu yani belki mikromotorla 1 kök aldılar ama etrafındaki köklerimide öldürmüşler basımın arkası seyrekti ama bana yinede cok daha kötülerini gördüklerini söylediler ben az bir ekim yaptırdıgım icin sanslıymısım ve sagolsun özgür bey sacımın arkasını seyrek almak icin cok ugrastı e şimdi ucuz diye yaptırdım sanatcıya aldandığım bir ekim yani bosuna verdiğim para buraya gelip 2000 kök ektirseydim oparayla hem dönor kısmım hala saglam olacaktı hemde ekim suanki durumumumdan cok farklı olacaktı eski ekim yeri beni basından savdı başarılı diye ama özgür beye söyledigimde bu işi okadar önemsiyorduki artık sacların benim sonuna kadar takip edicez tutmadı devam edicez benim namusum öyle bastan savma olurmu dedi ama kesin yuzde yuz tutucak dedi diğer hastalarım gibin dedi ekim teknikleri mikromotorla ekilenden cok farklıydı bilmiyorum ama keske zamanı geriye cevirebilsek he bunları yazıyorum sacımı orda ektirdim diyemi kesinlikle hayır sizlerde yasamayın diye, bencil biri olsam bunları buraya yazmam bile gidin hemsireler eksin yada bu iste ekim yapan herhangi biri uzman eksin benlik bir sey yok arkadaslar benim seruvenum burada 62. sayfada baslıyor ordan okuyabilirsiniz başım suan sargılı yarın acılacak he mikromotoruda yurt dısında kullanan hekim yokmus bunuda yine bizler bulmusuz daha cok para kazanmak icin benim dönor kısım bi felaket eger 3000 kök cıkarsalar heralde bugun ordan sac ektiremicektim buyuk ihtimal sakaldan ektircektim. cunki ekimin 1. seansı bitti yemek yedik iceri musterisi girdi yanında birini getirmis daha konusurlarken duydum adamın başına sakaldan alıp ekmişler ama bu kadarmı muhtesem durur ya ve adamın tipinede oturmus dedim insallah benimkide oyle olur. Oyuzden vucudumuzdaki her kıl önemli ucuz diye gidip vucudunuzdaki köklerden olmayın arkadaslar yarın yada diğer gun resim cekip eklicem foruma işte eski resmimde bu 14 ay sonraki resmim mecbur ikinci ekim sarttı yoksa ektirmezdim ama diğer forumarıda okudugumda cok şikayet var bu iste para varya mesela insaat sektorunde vardı mutahiler coğaldı aynı insaat sektörü gibi cöktüler üstüne ama bizler burda cok dikkatli olmalıyız sizinde canınız yanmısın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 15:00:23 >
  • Orijinalden alıntı: resat_resat

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

3.seans 1 ay sonra

3. seansı nerede düşünüyorsun ?

yine aynı yerde yapacağım konhairde ankarada Op. Dr. A. çağrı uysal

boşver hocam saç ekimi yalan :)))

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur

quote]Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

Bu mesajı sizin yazdığınızı zannettim , neyse forumda iki tane Reşat var anlaşılan :)

evet ben yazdım 2 . ayda iken yazmıştım zaten 6 .ayda belli olur

resat_resat konhairdemi gerceklesti ekim. Memnunmusun suan ki durumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

ARKADAŞLAR ŞU MİNOXİLİ BIRAKINCA SACLAR DOKULUYO MUHABBETİNİ LUTFEN BIRAKALIM
    yeni bi ilaca baslayınca da bırakınca da dokulme olur.sadece minoxili bırakınca deil kullanmaya baslayınca da normalden fazla bi dokulme olur.saça alışık olmadığı bi şey verin ya da alıştığı bişeyi kesin yine dökülür.hic kullanmazken saçlarınıza jöle sürmeye başlayın dökülür.5 senedir kullandıgınız şampuanı değiştirip bambaşka bi şampuana başlayın dökülür.dokulme ne demektir once bi bunu arastıralım olur mu???

saclar surekli dokulur.yerine yenisi cıkar.her sacın kafada kalma suresi vardır.bu sure dolar dokulur ve yenisi aynı kokten cıkar.sacın dokuldukten sonra yerine cıkmaması sac kokunun ölmesi ile olur.bu da pat diye olmaz.gayet kalın ve belirgin bir sac teli döklünce orası kel kalmaz.kök sağlamdır çünkü gayet uzun ve kalın bir saç çıkarıyordur.korkmanız gereken dökülme tipinde sac teli önce incelir.kökü beslenmiyordur.incele incele kolumuzdaki tüyler gibi olur.ondan sonra da dökülür ve yerine yenisi cıkmaz.işte kel kalmayı sağlayan saçları seyrelten dökülme bu tarz dökülmedir

ayrıca kelleşmenin bir hastalık oldugunu kabul edelim.ölene kadar sürücek olan ve bariz bir tedavisi olmayan bir hastalık bu.ilac tedavisine başlıyacak olanlar 3 ay kullanmak ya da 1-2 sene kullanmak amacıyla başlıcaklar ise hiç başlamasınlar.şunu bilin ki ilacı bıraktıgınız zaman o muhafaza edilen saçlar dökülücek.2 kere 2 dört.çünkü kanınızda saçı öldüren testesteron hormonoyla alakalı olan DHT hormonu dolaşıyor.yokolmuyor bu hormon ilacı icince.ilac sadece kullandıgınız sure icinde bu hormonu yüzde 60-70 bloke ederek saçı öldürmesini engelliyor.çok şaşırtıcı bir olay gibi ilacı bıraktım saçlar döküldü yazıyorsunuz bıkmadan usanmadan.ne olucaktı??1 sene propecia ya da minoxil kullanıcaktık ve gribi ilaçla atlatır gibi dökülme problemimiz yok olucaktı öyle mi?

bu saclarım dokuldu muhabbetiyle dunyada en çok ve her sac ekimi yapan doktorun kullanın dedigi ilacı kötulemekten vazgecin.eger dökulme sonrasında dökulen bölgeleriniz komple kel kaldıysa kafanızda öbek öbek kellikler olustuysa o zaman zaten minoxili üreten firmaya dava açın ve tazminat alın.sac dokulmesi nasıl olur ne anlama gelir biraz arastırın internet sadece sohbet etmek icin oyun oynamak icin deil her turlu bilgiye ulaşmak icin de kullanılır

Neden biraksinlar ? Madem biraktiktan sonra inanilmaz cok dökülme olucak niye anlatmasinlar
    Birisi minoxil den dolayi Kalp rahatsizligi bile yasadigini söylemis, bu kisiler bu konuda artik yorum yazmasinmi?
    minoxil üreten firmaya dava acinmi? acmadan önce o kullanim kagidini iyice okumak lazim ben eminimki orada burda yazilan herseyin olabilecegi yaziyordur böylelikle dava masraflarindan baska birsey getirmez

Ve eger sen bagira bagira minoxil alin diyorsan o zaman bir zahmet birakildigi takdirde inanilmaz dökülme olucaginida altina eklemeyi unutma yoksa cok sevenlerin olmuyacak

ben ektirdim ve kesinlikle bana herhangi bir ilac önerilmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
    Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ

Arkadaşıma katılıyorum şu minoxil muhabbetini bırakamaz mıyız? sonuçta konunun başlığına da uymuyor,tecrübeli arkadaşlar TOP 5 yaparlarsa en azından araştırma kriterlerimizi daha aza indirgemiş oluruz
  • thealchemist suan 2 euro olabilir tam bilmiyorum istersen bi ara tekrar anlasın bisey olursada benim soyledigimi pazartesi gunu sac ekimi yapan arkadas soyledi ama de bi bidaha sor indirim yapabilirler ama bilmiyorum yapmayada bilirler buyuk ihtimal indirim yapacaklardır cunki sen ektirince cok ektirceksin bakın arkadaslar fiyatlar su bu diye aramamazlık yapmayın tavsan daga kusmus dagın haberi olmamıs olmasın yalnız eylul ayında yer yokmus bunu diyebilirim bide su bir gercek arkadaslar yurt dısı farklı fiyat ama yurt icindeki arkadaslara farklı fiyat bu degismiyor dedim gibi arayın sorun bence pazarlıgınızı yapın hem pazarlık yapmak sunnettir tabi mantık cercevesinde ben yarın ordayım ama özgür hoca dün istanbula gitti
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.