Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

quote:

Orijinalden alıntı: chapkin42

ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

BEN MESELA ŞU İSİMLERİ DUYDUM BUNLAR HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR
    Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

DAHA İYİ BİLDİGİNİZ VAR İSE ONUDA SİZ YAZIN BU ŞEKİLDE GİDELİM İSTERSENİZ

Arkadaşıma katılıyorum şu minoxil muhabbetini bırakamaz mıyız? sonuçta konunun başlığına da uymuyor,tecrübeli arkadaşlar TOP 5 yaparlarsa en azından araştırma kriterlerimizi daha aza indirgemiş oluruz

iyi de _oxoskva bu yazdıgın doktorlar hakkında ne dusunuyorsunuz demissin de bunu demek yerine forumu 66 sayfa olarak bastan bir okusan tüm bu doktorlarla ilgili tecrubeler ve duyumlar zaten yazıyor.

foruma yeni giren arkadaslar üşenmeyip bastan itibaren her sayfayı okuduklarında az cok saydıgınız tum bu doktorlar hakkında kafalarında bir fikir olusuyor

baskasının top 5 ini ögrenmek yerine okuduklarınızdan sonra kendi top 5 inizi yapabilirsiniz
  • Orijinalden alıntı: orcun828

Orijinalden alıntı: resat_resat

Orijinalden alıntı: sakiiin

Orijinalden alıntı: sakiiin

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

3.seans 1 ay sonra

3. seansı nerede düşünüyorsun ?

yine aynı yerde yapacağım konhairde ankarada Op. Dr. A. çağrı uysal

boşver hocam saç ekimi yalan :)))

niye yalan olacak sana gerçek oluyurda banamı yalan oluyor saç ekimi benim gibi hiç saçı olmayan biri 3 seansta ancak saçları olur 1 cm döküldü diye saç ekimi yapıp bu dr bunu yaptı çok sacma olur

quote]Orijinalden alıntı: resat_

Sac ekimi yalan

Bu mesajı sizin yazdığınızı zannettim , neyse forumda iki tane Reşat var anlaşılan :)

evet ben yazdım 2 . ayda iken yazmıştım zaten 6 .ayda belli olur

resat_resat konhairdemi gerceklesti ekim. Memnunmusun suan ki durumdan.

evet doğal ama seyrek nedeni ise tamamen kellik vardı 3.seans düşünüyorum ama kenarladan değil omuz karın bölgesinde
  • arkadaşlar lütfen yardım!
    bugün ekimin altıncı günü. şu ana kadar ağrı veya sızı hissetmedim taki dün geceye kadar...dün geceden beri saç alınan kısım çok acayip şekilde ağrıyor bu normal midir? saç alınan bölge ile ekim yapılan bölge için herhangi bi merhem falan verilmedi, acaba merhem kullanmam gerekiyor mu?
    herkese teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

quote:

quote:

ARKADAŞLAR SONUÇ İTİBARİYLE HERKEZ KAFASINDA BULUNAN EN İYİ 5 DOKTORU YAZABİLİRMİ ÇÜNKÜ KAÇ SAYFA OLDUK OKU OKU BİTMİYOR HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLEMİŞ ENAZINDAN OKUYAN BİRİSİ VARSA DESİNKİ ŞU DOKTORLAR KÖTÜ ŞU YÜZDEN ŞU DOKTORLAR EN İYİ DESİN

Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

Arkadaşıma katılıyorum şu minoxil muhabbetini bırakamaz mıyız? sonuçta konunun başlığına da uymuyor,tecrübeli arkadaşlar TOP 5 yaparlarsa en azından araştırma kriterlerimizi daha aza indirgemiş oluruz

iyi de _oxoskva bu yazdıgın doktorlar hakkında ne dusunuyorsunuz demissin de bunu demek yerine forumu 66 sayfa olarak bastan bir okusan tüm bu doktorlarla ilgili tecrubeler ve duyumlar zaten yazıyor.

foruma yeni giren arkadaslar üşenmeyip bastan itibaren her sayfayı okuduklarında az cok saydıgınız tum bu doktorlar hakkında kafalarında bir fikir olusuyor

baskasının top 5 ini ögrenmek yerine okuduklarınızdan sonra kendi top 5 inizi yapabilirsiniz

En azından minoxil muhabbetine girmeyin,başlık dışı yazıları okumak zorunda kalmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mst 21

arkadaşlar lütfen yardım!
    bugün ekimin altıncı günü. şu ana kadar ağrı veya sızı hissetmedim taki dün geceye kadar...dün geceden beri saç alınan kısım çok acayip şekilde ağrıyor bu normal midir? saç alınan bölge ile ekim yapılan bölge için herhangi bi merhem falan verilmedi, acaba merhem kullanmam gerekiyor mu?
    herkese teşekkürler

ciddimisiniz sac ekimi yaptırdınız ve ekim yapan yer hiç bir ilac losyon merhem krem vermeden sizi taburcu mu etti?????

lütfen sac ekimi yaptırdıgınız yerin adını yazarmısınız ?
  • quote:

herkese teşekkürler

normal dostum bır sure daha devam eder
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

quote:

quote:

thealchemist seni özgür hoca ile konustuk bu kadar bi konusmaydı ayrıca yönlenmemin senin sayende oldugunuda soyledim ama ben bir cok doktordan sizi sectim dedim burası farklı bir yer he özgür hocanın benden dediği yer cenemdi orayıda görmüs dikkatini cekince burasıda benden olsun dedi kendi ekti sasırdım ya hangi hekim yapar diger yerle kıyaslıyorumda girip cıktık adamlar para kazansın diye ama bu klinikde adam seni dusunuyor dusunmese sakalımdan hlc klinige ne soyleyin arkadaslar ben pazartesi gunu ekim yaptırdım 1000 kök ektirdim ekime özgür ve gökhan hoca girdi ve sunu diyorum hee bu fiyat suymus demeyin arayın arkadaslar klinigi sorun görüsün ve ektirmek icin acele etmeyin ölçün bicin

tutkuen biraz da sac ekimi sırasındaki agrı ve acı durumundan bahsedermisin?daha dogrusu hem operasyon sırasında hem de aksamında ve su an agrın var mı kafanı yastıga koyup rahat uyuyabildin mi?

inanırmısın thealchemist butun samimiyetimle soyluyorum bakın diğer o fabrikasyon yere gittimde bundan 1 sene önce operasyonun ilk gunu basım sismisti gözlerime doğru inmisti cunki kafamı biseyle sisirdiler arka kısmıda sisirdiler bunu fabrikasyon yaptıranlar bilir ben yaptırdım ve o bana gonderdikleri yazıyla uzaktan yakından alakası yoktu sadece doktor kanalları actı baska hic bir isleme girmedi gerisi ordakiler yaptı yani size göönderdikleri yazıyla alakası yok ama burası oyle degil he orası bana bir kagıt imzalattı iste tutmazsa bizi mahkemeye verme diye ama burası bana hic bir seye imza attırmadı bu nedemek biliyormusunuz arkadaslar işte bu güvendir bunları yazıyorum emin olun yanlıs insanlar para kazanmasın yaw bu isi usta yapanlar kazansınki milletin canı yanmasın ates dustugu yeri yakar ama oda bi insan aynı anadan doguyor benimle ne farkı var yaa neyse inan suan yuzumde bir agrı bir sis yok sabah bir doktor girdi doktorun ismi ali bey o sacıma anestezi yaptı kucucuk ignelerle zaten bir igne uyusturunca digerlerini duymuyorsunuz ben azcık hissetim yalan yok ama o donör bölgeleri uyusmazsa heralde orda bir cin işkencesi olur ama igneleri bana gosterdiler kücücuk ve ince uclu cok inceydi sasırdım sonra hic bisey hissetmedim zaten özgür bey aldı gökhan bey ekdi ama ektigi zaman aynadan bakıyorum sanki hic oraya ekilmemis gibi daha önceden saki ordaydılar bana boyle bi izlenim buraktı ayrıca ilac almanıza gerek yok ilaclarınızı orası veriyor ben agrım olmadı yattım gece buraya yazdıkdan sonra hic bir agrım yok gayet iyiyim ama aklımda iste saclarım var kafam sargılı suan acık bir bolge yok ama gayet rahatım:)

haklısın tutkuen.kafanın altına adrenalin verip sisirme olayını HLC klinik yapmıyor.o yuzden diger merkezlerde ektiren hemen hemen herkesin sikayet ettigi one dogru egilemiyorum yuzume iniyo sıvı iste tenisci bantı taktım sıvı yuzumun icine akmasın denen sey burda yok.o sisirmenin amacı kafayı sisirip kolayca kanalları bir anda acmak.yani yine cabuktan isleri halletmek

hlc kanalları bir anda acıp sonra sırayla o kanalları doldurmak seklinde bir ekim yapmıyor.bir grefti alıyorlar ve igne tarzı biseyle bir kanal acıyorlar ve hemen o grefti o kanalın icine koyuyorlar.bir kanal bir greft bir kanal bir greft.bu sekilde bir islem oldugu icin de kafayı sisirmiyorlar.ve bu yuzden fiyatı fabrikasyondan bu kadar pahalı ve bu yuzden gunde sadece 1000 ekim yapılabiliyor.

bu arada doviz kurlarının bu kadar coşması yüzünden gercekten beni bile derin dusuncelere sevk ediyo sac ekimi.euro 2.5tl oldu :(

eminmisin o sıvıyı enjekte etmediklerinden ben her klinik bunu yapıyor diye biliyorum bence yanlışın var o sıvı ile kafa şişirilmeden bu iş olmaz belki hlc daha az şiriyordur o olabilir dr özgüre sormakta fayda var
  • quote:

quote:

herkese teşekkürler

ciddimisiniz sac ekimi yaptırdınız ve ekim yapan yer hiç bir ilac losyon merhem krem vermeden sizi taburcu mu etti?????

lütfen sac ekimi yaptırdıgınız yerin adını yazarmısınız ?

cevaplar için teşekkür ederim...

ekim yaptığım yer ilaç verdi antibiyotik hap, şampuan, bepanthol falan ama yara merhemi falan vermedi, demeye çalıştım..
  • bepanthol u donor bolgeye surebilirsin sanırım.bence en saglıklısı ekim yapan yeri arayıp sor ihmal etme
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 12:40:57 >
  • quote:

quote:

quote:

Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

iyide ben diyorum istanbul bogazı sen ne diyorsun... kardeşim en azından saçma muhabbetleri okumaktansa kimleri önermişiz onu okuruz. siteye yeni giren birisi tüm sayfaları okumak yerine bence kaçar ama şurda adam akıllı tavsiyelerde bulunan bi kaç sayfa yapsak bak bakalım daha farklı olur senin istedigin sayfada kalmaları ise onu bilmem o zmn bahsedin istediginiz konudan yokşu ilaç saç dökülmesini engeller yok şu şöle yapar konuyla ne alakası varsa artık
  • saç eken heryer , kaş da eker mi ?
  • doktor muttalip keser de iyi onuda duydum bu sac şakaya gelmez biriktir paranı 1 sene sonra git eger sacların tamami ile dokulduyse he saclarım dokuluyo belli etmicem hemen ektirmem lazım diyorsanız paranızda varsa yaptırın ama saclarınız yok paranızda suan yok az var gidip kendinizi heba etmeyin benim demem o yarınde sargılar acılacak aksam yada gunduz bilmiyorum ama resim koyacam gecede olsa eklicem fabrikasyon olan yere degilde birebir doktorlar eksin verdiniz paranın hakkını alın dolandırılmayın benim cabam bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 12 Ağustos 2011; 15:22:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLaCuesta1907

saç eken heryer , kaş da eker mi ?

bak benim giitim hlc klinik sadece ekim üzerine ama sadece adama ekimi sor sana herseyi anlatsın benim operasyonda sakalımda dusüp yarmıstım kucuk yer sakal cıkmıyordu sagolsun orayada ekim yaptı cunki derisi normal deri gibi degil oranın kucuk ama cıkarmıs bakalım 6 ay sonra ne olucak onuda yazarım:) he sakala ektikleri allah var ondan ben ona ucret vermedim kendisi dedi bende seve seve kabul ettim:D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dr koray erdogan
    Fatoş CAN
    Op.Dr.A.UYSAL
    dr.zekeriya kul
    fehmi arman
    dr.hakan doganay
    muttalip keser
    Dr Gokhan Gur

iyide ben diyorum istanbul bogazı sen ne diyorsun... kardeşim en azından saçma muhabbetleri okumaktansa kimleri önermişiz onu okuruz. siteye yeni giren birisi tüm sayfaları okumak yerine bence kaçar ama şurda adam akıllı tavsiyelerde bulunan bi kaç sayfa yapsak bak bakalım daha farklı olur senin istedigin sayfada kalmaları ise onu bilmem o zmn bahsedin istediginiz konudan yokşu ilaç saç dökülmesini engeller yok şu şöle yapar konuyla ne alakası varsa artık

capkin42 suan özgür hoca istanbulda ben ekim yaptırırken sordum ordada yeri varmıs bence hazır gitmisken kendisiyle gorus derim suan istanbulda özgür hoca
  • quote:

Orijinalden alıntı: heppy

İzmir'de en iyi saç ekimi kim yapıyor? İzmir'de ekim yaptıran arkadaşlar yardım ltf.

heppy arkadaş İzmir de en iyi saç ekimi kim yapıyor diye sormuşsun daha önceki iletilerinde sibella güzellik salonunda ektirdiğini söylemiştin doğrusu merak ettim acaba orada kötümü ekim yapılıyor bu konudaki tecrübenizi söyleyebilirseniz aydınlanmış oluruz çünkü ben de sibellada ektirmeyi düşünüyorum bu konudaki tavsiyeniz nedir? İyigünler.
  • quote:

thealchemist suan 2 euro olabilir tam bilmiyorum istersen bi ara tekrar anlasın bisey olursada benim soyledigimi pazartesi gunu sac ekimi yapan arkadas soyledi ama de bi bidaha sor indirim yapabilirler ama bilmiyorum yapmayada bilirler buyuk ihtimal indirim yapacaklardır cunki sen ektirince cok ektirceksin bakın arkadaslar fiyatlar su bu diye aramamazlık yapmayın tavsan daga kusmus dagın haberi olmamıs olmasın yalnız eylul ayında yer yokmus bunu diyebilirim bide su bir gercek arkadaslar yurt dısı farklı fiyat ama yurt icindeki arkadaslara farklı fiyat bu degismiyor dedim gibi arayın sorun bence pazarlıgınızı yapın hem pazarlık yapmak sunnettir tabi mantık cercevesinde ben yarın ordayım ama özgür hoca dün istanbula gitti

evet eylül ayı malesef dolu.

aslında hlc de ekimi gerçekleştirmeye kesin olarak karar vermiştim ama bana verilen bilgiye göre eylülde dr. özgür yurtdışında olacağı için müsaid değilmişler.

Herhalde yine rotayı dr. erkan demirsoya çevireceğim, hem elle hemde mikromotorla ekim yapıyor. beni biraz kararsız kılan nokta, erkan demirsoy hakkında ne olumlu ne de olumsuz fazla yorumlar göremedim. yani iyi mi kötü mü pek bilemiyorum.

erkan demirsoyda ekimi gerçekleştirmiş veya dr. hakkında yorum yapabilecek birisi beni aydınlatırsa sevinirim.
  • esat83 o kadar yazı yazdık yasadıklarımı sizin icin yazıyoruz bak doktor ekime girsin fabrikasyon yer olmasın öyle yazar ama bi girersin doktor sadece kanalları acar yada girmez kötününde kötüsü var cunki oradaki elamanlar girer onlara göre uzamandır bu elamanlar baska bence herkes suna dikkat etsin ekiminize birebir doktor girecek doktor kökleri alıcak mikromotor olmuyacak özenerek cıkaracak kökleri arkadaş buna dikkat edin bu sekilde arastırın gazoz kapagı vermiyorsunuz sonucta lutfen formu okuyun benden bu kadar kendimi yırtmanın bi anlamı yok galiba neyse karar sizin parada sizin zamanda sizin
  • @chapkin42

bu dedigin guzel bi hizmet olur burdaki arkadaslar icin o yuzden musaitsen bunu baskalarından beklemek yerine sen yap.boylece cok buyuk bir katkın olur başlığa

bu baslıkta cok tartısma oluyor cogu arkadaslar cep telefonu onayı gerektigi icin ozelden mesajlarla konusamadikları icin burdan birbirlerine cevap veriyor ve bir cok gereksiz mesaj var katılıyorum

o zaman en iyi sac ekim merkezleri ve doktorları listesi diye baska bir başlık açıp ve liste halinde hangi doktor nasıldır teknigi nedir yaptıranların resimleriyle birlikte hazırlarsınız harika bir kaynak olur.destekliyorum
  • @thealchemist

ben 17 eylül için sormuştum, belki senin sorduğun tarihde dr. daha vardır.
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.