Şimdi Ara

Donanım Haber Stickerı yapıp araçlarımızın camına yapıştıralım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence forumu takip eden, seven kişiler ortak bir sticker yaptırıp araçlarımızın camına yapıştıralım, böylece şans eseri park ettiğimiz yerlerde birbirimizle rastlaşırsak hoş sohbetler olabilir ne dersiniz? Hatta stickerın aldında küçük bir boşluk bırakılabilir, buraya herkes kendi nickini yazar ne dersiniz?

• süpper fikir..
  • Bence photosop veya paintshop gibi programlara hakim bir arkadaş böyle bir şey hazırlasa ve böyle bir olaya girişsek ne dersiniz?
  • Hazırlamasına hazırlarız güzel bişi de , donanimhaber yerine modifiye haber motor forum vs. g ibi bişi olsa daha güzel olurdu. Donanim ilk başta bilgisayar la ilgili oldugu için bence iyi olmaz
  • ahaha çok komik bi durum olur bence boşa reklam yaparız
  • quote:

Orjinalden alıntı: andydark

Hazırlamasına hazırlarız güzel bişi de , donanimhaber yerine modifiye haber motor forum vs. g ibi bişi olsa daha güzel olurdu. Donanim ilk başta bilgisayar la ilgili oldugu için bence iyi olmaz

Walla ben sadece donanımhaber'e takıldığım ve başka forumlarda gezmediğim (bir de yeni fordum.net'e katıldım) için donanımhaber stickerı isterim, ama sen başka forumlarda da bu fikri gündeme getir belki onların da hoşuna gider. Bence süper birşey olur, bir yere park ettiğinizde bir bakarsınız stickerı var, hemen altında da nicki yazıyor, isterseniz sileceğine bir not yazıp bırakın ya da akşam eve geldiğinizde mesaj yazın.
  • ama arkamızda modların ve adminlerin desteği lazım ki ödenek çıkarılsın derim yada matbaa bi arkadaş varmı aramızda
  • quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

ama arkamızda modların ve adminlerin desteği lazım ki ödenek çıkarılsın derim yada matbaa bi arkadaş varmı aramızda

Bence admin desteği iyi olur ama olmasa da sorun olmaz, sonuçta taleb çok olursa matbaadan bastırılır az olursa printerdan bile çakırttırılır, önemli olan önemli bir çoğunluğun bu işi istemesi yoksa 4-5 arabaya takacaksak gereksiz olur, o arabaların karşılaşma olasılığı ne ki sanki. Maddi olaylara gelince stickerı isteyen 1 milyon falan ne kadarsa verir alır.
  • bence de hem donanaimhaber sticker i hem de nickimizin bulunmasi cok hos olur.O zaman ben sole bi fikir ortaya atayim. Ankara Istanbul Izmir ve diger illerde bu isi yapan bi yer bulunur ve ayarlanir.Photoshop dan da gereken dosyalari o isi yapan yerlere veririz ve istedigimiz sayida bastirtabiliriz.Talep artarsa o yerlere gidilip alinabilir stickerlar.Arka kelebek camini kenarina ufak sticjerlar cok hos durur.Yada arka camin uzerine :) neyse yerini sonra dusunuruz...
  • Adminler bu konuyla ilgili olarak,bi matbaa-reklam firmasıyla anlaşıp,siteye reklam alarak işe başlayabilir daha sonra 1-2YTL'den stickerin satışını yaparlar
  • Araca sticker yapıştırmak hayatınızın hatası. Birşey oldumu bak donanımhaber etiketli kırmızı araç mesela ayvayı yersin takan pis takar.

Bizde İTÜ stickerı var keşke yapıştırmasaydım diyorum araç kabak gibi senin olduğu her yerde belli, kıl olan , seni sevmeyen, trafikte tartıştığın, belalın her türlü tepende.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Araca sticker yapıştırmak hayatınızın hatası. Birşey oldumu bak donanımhaber etiketli kırmızı araç mesela ayvayı yersin takan pis takar.

Bizde İTÜ stickerı var keşke yapıştırmasaydım diyorum araç kabak gibi senin olduğu her yerde belli, kıl olan , seni sevmeyen, trafikte tartıştığın, belalın her türlü tepende.

iyide bu söylediğinin donanım haber stickerıyla bi alakası yokki,arabanın arkasına PIONEER stıckeri yapıştır, yine trafikte seni farkeden farkeder,donanım haber üyelerine kimin ne garezi olacakki??
  • www.donanımhaber.com tarzı degıle

From DH olabılır
    tabı ark ların dedıgı gıbı dez avantajları olabılıyormus
  • evet kesinlikle upuzun masal gibi olmamalı . DH kısaltması bir takım eklerle kullanılsa güzel olur şöyle en fazla 8*6 cm boyutlarında altında da nick için bir boşluk olan bir sticker harika bir fikir . Hemen yapıştırırım kendi adıma . Yokmu işten anlayan arkadaş hiç olmassa şimdilik printer çıktısı alırdık ciddi bir girişim yapılasıya kadar .
  • RSS_02 from the DH
    dh yazısının altına ıkı teker monte
    bıde buyukce bı egsoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSS_02 -- 14 Temmuz 2005, 12:47:27 >
  • hangi birini yapıştırcaz hocam yav egetuning izmirtuning , söktüm valla hepsini
  • quote:

Orjinalden alıntı: brand_izmir

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Araca sticker yapıştırmak hayatınızın hatası. Birşey oldumu bak donanımhaber etiketli kırmızı araç mesela ayvayı yersin takan pis takar.

iyide bu söylediğinin donanım haber stickerıyla bi alakası yokki,arabanın arkasına PIONEER stıckeri yapıştır, yine trafikte seni farkeden farkeder,donanım haber üyelerine kimin ne garezi olacakki??

sen anlamadın boşver iyisimi bir daha oku

• peki istanbul ankara izmir tamamda bursada bu ısı yapabılcek bı arkadasımız varmı acaba bence cok guzel olur. ve bu forumda bursadan cok uye olan varmı anlasalım ve bu ısın arkasını bırakmayalım sözde kalmasın
  • ABİ DONANIMHABERİN SAHİBİNDEN PARA ALALIM BU STICKERLARI YAPIŞTIRIP ETRAFTA GEZİNMEK İÇİN. O KADAR REKLAMLARINI YAPIYORUZ DEĞİL Mİ???
  • __antiochos
    hayır yazdığın gayet açık ama cevap yazmama alındın galiba,burada DH stickerinden bahsediyoruz,araçlarımıza taktığımız stickerlerin zararlarından değil,isteyen DH stickeri takar_isteyen takmaz o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirza_İzmir -- 14 Temmuz 2005, 13:44:06 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.