Şimdi Ara

Donanım Haber Stickerı yapıp araçlarımızın camına yapıştıralım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz bilirsiniz benim arabayı sattım istesemde yapıştıramam ondan siz nasıl isterseniz öyle olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: duduco

Bunu modlara söyleyelim, üst konu yapsınlar elinden gelen herkes bir numune yapsın oylamayla belirleyip yaptıralım. Arabada reklamdan çok gördüğümüz yerde birbirimizi tanımış oluruz

abi bırak bu işleri yav tanıyoruz işte birbirimizi ne gerek var sağa sola acayip şeyler yapıştırcan , ne fayda sağlıyorki donanımhaber sana onların reklamını yapasın Sen gel bana , senin arabayı komple benim reklamla donatayım , işe yaramış olur araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guide -- 15 Temmuz 2005, 9:22:57 >

• quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

Bunu modlara söyleyelim, üst konu yapsınlar elinden gelen herkes bir numune yapsın oylamayla belirleyip yaptıralım. Arabada reklamdan çok gördüğümüz yerde birbirimizi tanımış oluruz

abi bırak bu işleri yav tanıyoruz işte birbirimizi ne gerek var sağa sola acayip şeyler yapıştırcan , ne fayda sağlıyorki donanımhaber sana onların reklamını yapasın Sen gel bana , senin arabayı komple benim reklamla donatayım , işe yaramış olur araba

dostum yukarıda okumadın mı?? sağda solda bu stikerlar sayesin de tanışma imkanımız olur o bakından

• quote:

quote:

Tamam yarın yanındayım komple donat arabamı

• oooo ayıpsın , reklam manyaaaaaaaaaa yaparız
  • quote:

oooo ayıpsın , reklam manyaaaaaaaaaa yaparız

Reklam ne olacak??????? Dandik bişi istemem ha
  • Koç Allianz , ve benim acetenin reklamı tabiki ne olabilirki başka :)))
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

quote:

Orjinalden alıntı: NeRoBiAnCo

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: brand_izmir

quote:

Araca sticker yapıştırmak hayatınızın hatası. Birşey oldumu bak donanımhaber etiketli kırmızı araç mesela ayvayı yersin takan pis takar.

Bizde İTÜ stickerı var keşke yapıştırmasaydım diyorum araç kabak gibi senin olduğu her yerde belli, kıl olan , seni sevmeyen, trafikte tartıştığın, belalın her türlü tepende.

iyide bu söylediğinin donanım haber stickerıyla bi alakası yokki,arabanın arkasına PIONEER stıckeri yapıştır, yine trafikte seni farkeden farkeder,donanım haber üyelerine kimin ne garezi olacakki??

sen anlamadın boşver iyisimi bir daha oku

antiochos İtülüsün demek way yazık kardesim kader ortağım kaçıncı yılın biter gibi duruyor mu

4. yıl vallahi bitecek gibi durmuyor
    Uzayabilir.
    Birde makina müh. çekilcek gibi değil vallahi.
    Birde taa büyükçekmeceden gidip geliyorum Vadide kalıyordum ayrıldım. Sen hangi bölüm?

uçak uzaydayım ben meteo. müh 5.sene 3.sınıf bu gözetim listeleri belimi büktü zamanında toparlayamadık kolay gele yaz okulu da bayıyodur bu sıcakta gidiyorsan
    topiğe limon sıktık da olsun o kadar

• Hoca bu hızla sen okulu 7 ye yaymışsın iyi ya sindire sindire.
    Bende 5 e yayacam galiba.
    Ya daha iş hayatına girecek kadar yaşlanmış hissetmiyorum kendimi yurtdışında master olaylarına girmeyi planlıyorum kısmet olursa. DAha genciz
  • 7 seneyi bugün teklif etseler boş mukaveleye imza atarım
    şu an çalıştığım işi yapacağım için pek asılmıyorum o da sağolsun ben asılmadıkça nohut kadar ilermeliyo namıssız , yurtdışı master yaparsın umarım itü makine gerçek mühendis budur bence
  • ben şahsen arabanın camında kesinlikle hiçbirşey bırakmam hatta üzerindeki bütün etiketleri söktüm.onun yerine araba kokusu yada maskot gibi bişeyler olsa daha eyi olur.
  • aslında t-short bastırsak olurmu turuncu arkadındada dh ve nick miz olurmu acaba...
  • beyler bu tarz arabalara sticker yapılacaksa ben bunu yapabilirim. ücretsiz olarak. bir copy center tarzı bi yerde calısıyorum. ücretsiz olmasada çok düşük bi ücretle yapabilirim. en fazla 1 ytl karsılıgı. oda etiket ücreti. ama patronlarla konusup ücretsiz yapabilirim diye düşünüyorum. tabi kargo veya posta ucretide size ait.

ölçüsü en fazla 29.7 x 42 cm olabilir..

eger moderatörler kabul ederse benimle irtibata gecsin. ornek hazırlayalım. güzel olacak gibi :D

hadi bakalım
  • quote:

Mesela şöyle bi şey bşraz fazla mı kaçar

bunu CAN mi yapmis?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MToKaC

beyler bu tarz arabalara sticker yapılacaksa ben bunu yapabilirim. ücretsiz olarak. bir copy center tarzı bi yerde calısıyorum. ücretsiz olmasada çok düşük bi ücretle yapabilirim. en fazla 1 ytl karsılıgı. oda etiket ücreti. ama patronlarla konusup ücretsiz yapabilirim diye düşünüyorum. tabi kargo veya posta ucretide size ait.

eger moderatörler kabul ederse benimle irtibata gecsin. ornek hazırlayalım. güzel olacak gibi :D

hadi bakalım

Çok teşekkürler, bu işi yapsak süper olur bence. Şablon hazırlansa ben burada kırtasiyeden yaptırtırım kendiminkini. İmkanı olanlar benim gibi kendileri yaptırtır, olmayanlar senden ücretiyle alır. 1 YTL sticker olsa maksimum 50 kuruş posta olur, zarfa koyup gidecek, kargoya hiç gerek yok. Şu işe resim programlarına hakim biri el atsa süper olur.

• quote:

Bu arada şimdi farkettim, 42 cm yerine 42 mm olacak herhalde, yoksa 42 cm neredeyse ön camın 4'de birini falan kaplar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRCaPiTaL -- 17 Temmuz 2005, 22:00:29 >
  • verilen ölçüler dogrudur.. :) cm cinsindendir hepsi :D
  • quote:

verilen ölçüler dogrudur.. :) cm cinsindendir hepsi :D

42 cm çok, maksimum 7-8 cm çapında bir şey olması gerekiyor. 40 küsür cm'lik bir şeyi kim arabasına takar, sen taksan polis onu bir güzel söktürür, o kadar büyük bir şeyin ruhsata bile işlenmesi gerekir.
  • cok diyosanız çoktur, ufak yaparız bizde ama grafigi kim yapacak :)

birisi yapsında basıma geçelim ya süper olacak

quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

quote:

verilen ölçüler dogrudur.. :) cm cinsindendir hepsi :D

42 cm çok, maksimum 7-8 cm çapında bir şey olması gerekiyor. 40 küsür cm'lik bir şeyi kim arabasına takar, sen taksan polis onu bir güzel söktürür, o kadar büyük bir şeyin ruhsata bile işlenmesi gerekir.
  • Bu sticker fikri çok hoşuma gitti.
    Bence DH yönetimi işi ele almalı.

@antiochos
    İTÜ'lü olduğunu öğrendim sevindim, ne de olsa eski okulum.

@guide
    İmzana hayranım vallah!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.