Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
96
Favori
305.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astramastra

özel ölçü olduğu için 16:9 format 1.77 oranı tutturulmuş mu onu merak ettim sadece

Olculer boyle serdar bey , 16:9 formatini ozellikle kaybetmemeye dikkat ettim siz de bir bakin umarim olmustur
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muratthy kullanıcısına yanıt
    yükseklik 112.5 olsaymış tam olacakmış ,çok yakın bir değer sorun teşkil etmez .

16/9 =1.777
    200/112 =1.785
    200/112.5=1.777
  • astramastra kullanıcısına yanıt

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Var sanırım abi özelliklerinde ona dair bir bilgi yoktu ama kurulumda sorun çıkarmadan tanıdı. Aktivite de tanımladım açılışını yapıyor ve windows medya center'a kumanda etmek üzere kumandanın ekranına özellikleri geliyor. Yalnız kapanırken kapatmıyor.
    Yada kapatıyorsada ben ayarlayamadım. Player olarak jriver kullanıyorum bir ara onu destekliyor mu diye araştıracağım. Jriver yönetimini iphone ile yaptığım için çok da ihtiyacım yok o yüzden çok düşmedim üzerine ama merak bir ara bakacağım. :)
  • Üstadlar genelde burada olduğu için burada sormak istedim;
    Aklıma takılan bir şey var bilgisi olan görüş beyan ederse sevinirim...

Bi-wire bağlantı için iki parça hoparlör kablosu kullanabilirmiyiz? Amfi tarafındaki uçları birleştirerek çıkışa bağlamak suretiyle kullanılabilir mi?
    Bi-wire kablo ve uç yapısını bilmediğim için soruyorum özel bir sarımı, birleşme şekli vs varmı bilmiyorum.

Çok aptalca bir soruysa kusuruma bakmayın. :D
  • onkal kullanıcısına yanıt
    amplinin ayni ucundan degilde a ucundan ayri b ucundan ayri kablo alip bu kablolari hoparlörün girislerine ayri ayri baglamak daha dogru olur.tabi kablolar ayni olmali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    http://stereomecmuasi.com/2013/04/mini-rehber-bi-wiring.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @yavuzazgin Hocam bahsettiğiniz bi-ampling bi-wiring karışımı bir şey galiba ama öyle bir bağlantı oluyor mu bilmiyorum biraz daha açarsanız sevinirim.

@bodrum25 Hocam o yazıyı okumuştum tekrar üzerinden geçtim ama benim sorumun cevabı yok maalesef. :) Klasik hoparlör kablosundan iki tane kullanılıyor genelde ama amfi tarafındaki birleşmede özel bir yöntem var mı yoksa hoparlör tarafına hangi uçları hangi sürücülere bağlayacağız gibi sorular var aklımda.

Bu videoda net şekilde anlatılmış
    http://youtu.be/3yKbycskvEs

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Onur.
    Bi-ampling bağlantının bi-wire olarak bağlantısını görmemiştim faydalı oldu teşekkür ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkal -- 20 Mart 2015; 10:52:37 >
  • Arkadaşlar bu granit altına koydugumuz malzemeden nerde bulabilirim? çamaşır makinası altlıgı diye geçiyor koçtaş a bahaaus baktık yok..
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)
  • Arkadaşlar, elimdeki kozmetik olarak sıfıra eşdeğer, üzerinde parmak izi dahi olmayan siyah DSP-A2 amfimi satıyorum. akıllı kumandasıyla birlilkte kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Hiç tamir görmemiştir. Kutusu yoktur. Döneminin en üst seri amfilerindendir ki şu an Avnetage serilerinin bile aynı sesi vereceği konusunda garanti verilememektedir. Ürün 22 kilodur. Teknik detayları görmek isteyenler netten araştırabilir. Ürün resimlerini akşam eve dönünce ekleyeceğimi söylemiştim, ufak bir gecikmeyle şimdi ekliyorum.İlgilenen arkadaşlar varsa PM atabilirler. Piyasasına göre uygun fiyat isteyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Vegass- -- 21 Mart 2015; 17:53:17 >

• Ben vakti zamanında bauhauss'tan almıştım. Başka mağazalarında var mı diye sordursaydınız keşke, belki bu sayede o mağazadan getirtme şansınız olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NogardTR

Arkadaşlar bu granit altına koydugumuz malzemeden nerde bulabilirim? çamaşır makinası altlıgı diye geçiyor koçtaş a bahaaus baktık yok..

Arkadaşım Bauhausta satılıyor zaten sadece ithal ürün...

• Arkadaslar bu urunu Volkan Bey icin bugun marmara forum bauhaus da sordum ama girisimci bir arkadas actigi spor salonuna yer kaplamasi olarak kullanmak adina ( diger yer kaplamalarindan cok ucuza geliyormus!) var olan tum subelerden bu urunu satin almis, hic bi subeniz de yok mu bulamayiz mi diye sordugumda cok zayif ihtimal , o satis esnasinda zaten tum subeleri sorgulamistik olanlarida o kisi almisti diye bir cevap aldim

• muratthy kullanıcısına yanıt
    Murat bey ilginiz için çok tşk ederim. Zaten şansiz bir insanimdir. Bu konudada teyit oldu, kismet belki yeniden getirirler onbeş gün sonra tekrar bakarim.

• quote:

Murat bey ilginiz için çok tşk ederim. Zaten şansiz bir insanimdir. Bu konudada teyit oldu, kismet belki yeniden getirirler onbeş gün sonra tekrar bakarim.

Selamünaleyküm hocam

34x61 cm işinizi görürse pm den adres verin göndereyim.

• ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Bu üründen bana da lazım ama İzmir'de bulmak zaten imkansız gibi bir şey.Bauhause de kapanalı çok oldu
  • quote:

Hocam merak etmeyin her zaman geliyor bende alırken son iki tane kalmıştı onları almıştım sonra yeniden gelmişti Bayrampaşa Bauhausa..

• Hocam muadil olarak Honeycomb panel (bal peteği) araştırabilirsiniz. Kullanmadım ama bazı yerlerde kullanıldığını okudum.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.