Şimdi Ara

EA Avrupa Baskani:Xbox360 sinira dayandi;Ps3 daha yeni cozuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Games Europe`un baskani Patrick Soderlund,Xbox360`in butun gucunun kullanildigini yani sinira dayandigini soyledi.Bu soyleminin ardindan da Microsoft`un E3 durumunu degerlendirdi:
    "Natal`i seviyorum.Ilginc bir alet ve Xbox`dan baya etkilendim.Su andaki favori konsolum Xbox.Microsoft iyi bir surec yakaladigini dusunuyorum.Baya iyi gidiyorlar.Durust olmak gerekirse;eger Sony olsaydim;bas agrim olurdu.

Hemen ardindan da E3teki Sony`yi degerlendirdi:"Sony,bu sene bircok iyi oyuna sahip.Eger onlarin standina gidecek olursaniz istikrarli ve oldukca kaliteli bir listeleri var.Ps3`un yeni yeni anlasilmaya baslandigini ve oyun gelistiricilerinin ps3ten daha fazlasini cikardiklarini dusunuyorum.Su anda ps3ten daha fazla guc cikariyoruz.".

Kaynak 1 ve Kaynak 2

• hadi bakalım günün tartısma konusu hayırlı olsun...

olası cevaplar;

ALan wake'i görmediler herhalde, Forza3'ü görmediler herhalde, e3'teki oyunlardan haberimi yok, Yavas dayansın sınıra, bla bla bla

• Haber için teşekkürler. Fakat bunun gibi haber başlıkları sürekli playstation bölümüne açılıyor. Eğer özellikle burayı tercih ediyorsanız nedenini belirtin. Konu içinde xbox ta var ve playstation bölümüne neden açılmışsa xbox bölümüne de aynı sebepten açılmalıdır.

Son olarak bol bol şikayet sistemini kullanın.
  • @rds,ben genelde sadece Playstation`um oldugundan ve forumun bu basligini takip ettigimden burayi actim.Zaten bakarsaniz E3 konusu disinda Xbox bolumunde mesajim yoktur.
  • quote:

"Natal`i seviyorum.Ilginc bir alet ve Xbox`dan baya etkilendim.Su andaki favori konsolum Xbox.Microsoft iyi bir surec yakaladigini dusunuyorum.Baya iyi gidiyorlar.Durust olmak gerekirse;eger Sony olsaydim;bas agrim olurdu.

Kavgada söylenmez la..
  • Ohh ohh kusursuz bir başlık.
  • Hayatımda gördügüm en kıvrak firmalardan biri EA.Bir ara Xbox 360'a övgüler yagdırıyor sonra Ps3'e baslıyor ovguler ne yaptıgı belli degil takılıyor oyle kafasınaa göre.

Konuyla ilgili olarak ise EA yetkilileri sanırım E3'ü izlememiş
  • ne şiş yanmış ne kebab.
    adam dioki xbox super ama ps3de super
  • 2010 a girecez hala aynı şeyler söylenir...Yok efendim Ps3 ün gücü tam anlaşılamamış aslında gönüllerin fatihi Ps3 müş vsvsvs...Sonları Dreamcast gibi olursa şaşırmayın hatır vefa ile yürümüyor bu işler...

Xbox 360 bu neslin galibidir...Heleki Halo 3 odts yi gördükten sonra tartışmaya gerek yok Konami yine muhteşem bir oyun çıkarmış...Capcom dan bu yılın sonunda Alan Wake de geliyor

Sony e Allah'tan sabır diliyorum
  • adam gayet güzel söylemiş özet olarak şu an xbox iyi ama ps3 çok sağlam geliyor demiş.
  • 2006 dan beri Xbox360,3 gündürde ps3 kullanıcısı olarak EA özünde doğru şeyler söylemiş.Xbox360 şuan öndedir ve E3 te gördüklerimden sonra uzun bir süre önde gidecektir diye düşünüyorum.Bence xbox360 ın en büyük sorunu kapasite sorunudur.Belli bir süre sonra kullanılan dvd dl ler gelişen oyun sektörüne yeterli gelmicek.Grafiksel olarak büyük fark yaratacak farklılıklar görmedim 2 konsol arasında...
    Şimdi bazı ps3 fanboyu arkadaşlar gelip xbox360 kırıldı işte kopya oyun olmasa bişi olmaz para israfı diyebilirler onlara şimdiden bi cevap bırakiim EA avrupa başkanıda herhalde kopya oynuoki favori konsolu yapmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetaci -- 5 Haziran 2009; 17:15:16 >
  • bekleyım gormek ten baska caremız yok
  • xbox tam anlamıyla yeni nesil bir konsol değil bence, yapımcılarda çok kolay oyun tasarlayabiliyorlar eski nesile daha çok benzemesi yuzunden. ps3 ise tam anlamıyla yeni nesil bir konsol zatan bunu exl oyunlarıylada gösteriyor. o yuzden daha yeni ısınıyorlar ps3 e
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

xbox tam anlamıyla yeni nesil bir konsol değil bence, yapımcılarda çok kolay oyun tasarlayabiliyorlar eski nesile daha çok benzemesi yuzunden. ps3 ise tam anlamıyla yeni nesil bir konsol zatan bunu exl oyunlarıylada gösteriyor. o yuzden daha yeni ısınıyorlar ps3 e

Tam anlamıylaa yeni nesil degil ve bu grafikleri sunuyorsa birde senin deyisinle harbi yeni nesil olsa neler yapacak.

2006'dan beri oyun yapımcıları ısınıyorlar yanmadı gitti birtürlü.
  • Valla cell i çözmek kolaysa buyur çöz kardeş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

2010 a girecez hala aynı şeyler söylenir...Yok efendim Ps3 ün gücü tam anlaşılamamış aslında gönüllerin fatihi Ps3 müş vsvsvs...Sonları Dreamcast gibi olursa şaşırmayın hatır vefa ile yürümüyor bu işler...

Xbox 360 bu neslin galibidir...Heleki Halo 3 odts yi gördükten sonra tartışmaya gerek yok Konami yine muhteşem bir oyun çıkarmış...Capcom dan bu yılın sonunda Alan Wake de geliyor

Sony e Allah'tan sabır diliyorum

Alan Wake'i Remedy yapıyor.Max Payne'nin yapımcısı,Capcom ile alakası yok.
  • Bu cümleler 2006 da kullanılıyordu halada kullanılıyor 2009 u bitireceğiz.

Sonuç var mı? Yok.
  • Lafla değil de,icraatla olur bu işler,ps3 hala gücünü adam akıllı koyamadı pekçok firma,otorite,oyuncu kitlesine göre?Sony istemez mi,dişli rakibi x360'ı ezmek,zamanındaki Sega Dreamcast gibi kendisinden daha iyi oyunları olan bir konsolun üretiminin durdurulmasına neden olup; piyasasından çekilmesine neden olmak, ama silemiyor,ezemiyor,durduramıyor

Demek ki;burda bir yanlışlık var.Demek ki birileri yanlış iş,birileri de doğru işler yapıyor.Bu durum böyle devam ettikçe de,Ms büyümeye devam eder.Sony de daha da küçülmeye ve pasta payını ufaltmaya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 5 Haziran 2009; 19:39:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: faho

Lafla değil de,icraatla olur bu işler,ps3 hala gücünü adam akıllı koyamadı pekçok firma,otorite,oyuncu kitlesine göre?Sony istemez mi,dişli rakibi x360'ı ezmek,zamanındaki Sega Dreamcast gibi kendisinden daha iyi oyunları olan bir konsolun üretiminin durdurulmasına neden olup; piyasasından çekilmesine neden olmak, ama silemiyor,ezemiyor,durduramıyor

Demek ki;burda bir yanlışlık var.Demek ki birileri yanlış iş,birileri de doğru işler yapıyor.Bu durum böyle devam ettikçe de,Ms büyümeye devam eder.Sony de daha da küçülmeye ve pasta payını ufaltmaya...

Sony nin pasta payı ufalanmıyor.adam akıllı tek kar yapan bölümü nasıl olurda ufalanır dersiniz?
    E3 ü izlediyseniz zaten GT5 i in trailerini, GOW3 ün traileirni izlemişsinizdir.O zman gücün farkındasınızdır.

• @faho

Sen SEGA ile MS'i bir mi tutuyorsun yani SONY karsısında?

SONY'nin kücüldüğünü kim söyleyebilir yada kim kanıtlayabilir bunu? SONY, ürün yelpazesi cok cok büyük bi firma bunu unutma, MS gibi 1-2 işin peşinde değil ( Xbox - Windows), SONY'nin ne kücülme nede payını ufaltma ihtimali var bence..

bugün Laptop, LCD, Ses Sistemleri, Cep telefonları, EV ve tasınabilir konsollar, Mp3player, BLURAY, vs.. gibi ürünlerin üretiminde söz sahibi firmlardan biri SONY unutma..

Firma olarak SONY'nin MS karsısında kücülmesini düşünmek bile mantıksız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.