Şimdi Ara

AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.798
Cevap
1
Favori
107.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pran skillerini "P" ye bas. Orada bir buton olacak pran skiliyle ilgili onu açınca orada açılan "active" skilleri pranın kısayoluna atacaksın.
    quote:

Orijinalden alıntı: Anifly

Dealysparks :)
    Pran skillerini kullanmayı öğrendim :)

Feonir'de değilsin sanırım sen. Öyle bir guild hatırlamıyorum :)
  • Eğer Dünyalardan bahsediyorsan Arcan dayım :)
    Skilleride son anda öğrendim yaa :D nedense o kutuya atmak hiç aklıma gelmedi ^^'.
    Oyunla ilgili değilde oynayanlarla ilgili sıkıntım var yaa :D zantorian denen kısımda parti yaptığımızda kendi başlarına çok haraket ediyor millet cleric olarak birden yaratıkların içinde buluyorum kendimi :) sonrada pat ölüyom =_= Yaa bi adam akıllı lideri dinleyin sağa sola saldırmayın kendi başınıza :d demek içimden geliyor ama demedim bu zamana kadar :))))
  • üyeli adın ne yani adamın adı
  • Beyler ben oyuna başlasam yardımcı olacak var mı? DH'den kaç kişi var ve birleşiyor musunuz?
  • Adamın adını inan hatırlamıyorum 0_0 benim ordaki nicim Anifly pranımın ismi Dilek :D kendi adım yani :)
  • sen hala oynamıyon mu abicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anifly

Eğer Dünyalardan bahsediyorsan Arcan dayım :)
    Skilleride son anda öğrendim yaa :D nedense o kutuya atmak hiç aklıma gelmedi ^^'.
    Oyunla ilgili değilde oynayanlarla ilgili sıkıntım var yaa :D zantorian denen kısımda parti yaptığımızda kendi başlarına çok haraket ediyor millet cleric olarak birden yaratıkların içinde buluyorum kendimi :) sonrada pat ölüyom =_= Yaa bi adam akıllı lideri dinleyin sağa sola saldırmayın kendi başınıza :d demek içimden geliyor ama demedim bu zamana kadar :))))

Nation'dan bahsediyorum. Feonir, Lenaria, Alethius, Vanov, Osyrion. Hangisi?
  • yaw olmuo olmuo olmuo!!!!! delirecem ya 1 saattir ugrasıom ! bir türlü yeni hesap alamadım! aldıklarımın hepsi this account has been cancelled... ! ip gizleyen sitelerden flnda ugrastım hatta mynettekı hesabımda onaylarkende onlardan girdim... ama genede acılmıo! nasıl hesap acarım bilen warmı?
  • Osyrion dayım.
  • hotspot shild i yükle kur aç bitti hemen girebilirsin ve feonir e gir
  • senin sayende actım hesabı :D saol girdim feonire :D
  • adamın adını yazabilirmisin seni oyunda arkadaşlara ekliyim çünkü oynayan pek türk yo bari biz bazen beraber oynarız
  • TheClownLord veya ClownLord olması lazım benimki Uzun süredir girmiyorum. Hep aynı şeyler arkadaş aksiyon yok(Yada ben bulamadım.)
  • evet ya bide level atlaması çok zor bence
  • Warlock açtım ama kendi kadar kılıç taşıyan bir adam gördüm. Gözüme bayağı karizma göründü. Benim zıpçıktı herkese rezil oluyor. Şehirden çıkıp başka bir yere gidene kadar peşime mob ordusu takılıyor. Dönüp vur desen parçalarlar. Değiştirsem mi classı acaba?
  • oyunda daha karakter oluşturamadım... dün oluşturcaktım geceydi.. boşver dedim çıktım sabah yaparız die.. şimdide hiç bi servere girmıo... please try again shortly mi ne öle bise yazıo.. serverler full herlade :S
  • hayır full degil ama her patch geldiginde bi kaç saat öyle yazıyo yani girilmiyor arada bi dene girene kadar buda oyunun başka bi mallıgı işte bendede öyle yazıyor her patch de öyle olur
  • hmm tmm denedım zten bi 15dk fln ... sıktı iice... bi iki saat sonra tekrar denerim... yada sen forumdan bana mesajla bildir girilio die eğer deniceksen bende giriyim hemen
  • onayanlar bence cleric veya warlock açmasın hep saldırıları bozuluyor ve pratik kesemiyorsun hiç iyi degil ama digerleri iyi ben hepsinden var ve benden tavsiye gerçi siz bilirsiniz
  • ben warior accam her oyunda en sağlam karakter...
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.